Pomocy

k3ra / 109.169.6.* / 2014-02-19 13:33
Witam,



wybaczcie jesli wybralem dzial. Jestem totalnie zielony jesli chodzi o ksiegowosc, prowadzenie dzialalnosci i wszystko co z tym zwiazane. Postanowilem zapytac ludzi na forum, a wiec sytuacja wyglada tak:


Mam propozycje pracy jednak musze zalozyc wlasna dzialalnosc. Czytam od paru dni co sie da na ten temat i mniej wiecej znam plusy i minusy takiej dzialalnosci. Moim problem jest wyliczenie tak naprawde ile zostanie mi pieniazkow w kieszeni. Umowa opiewa na 600zl netto / 1dzien pracy i nie mniej niz 20 dni w miesiacu - czyli wyjdzie 12tys zl netto. Z tego co wyczytalem czy korzystalem z kalkulatorow online wychodzi ze:


12000 - ( koszta: tak naprawde nie wiem co moge tu wliczyc tu prosba rowniez do was by podac co mozna) = kwota * 18% podatku dochod = MOJA KASA


czy dobrze to rozumiem ?? Jak wyglada sprawa vatowcem - oplaca mi sie nim byc przy takich stawkach ??

Jesli by byl ktos tak uprzejmy i przeprowadzil i pokazal symulacje kosztow bylbym bardzo wdzieczny. Oczywiscie jak sie zdecyduje na ta prace, ksiegowosc zlece do biura rachunkowego - jednak najpierw musze podjac decyzje - POMOZCIE !!!



dzieki

Najnowsze wpisy