Forum Forum dla firmZakładanie firmy

pomysl na sklep zoologiczny

pomysl na sklep zoologiczny

bobasek32 / 2011-05-10 10:48
witam, chcialbym zalozyc sklep zoologiczny, nie wiem jak sie do tego zabrac, jak napisac biznes plan i z jakich dotacji skorzystac, wogole myslicie, ze jest zapotrzebowanie na tego typu sklepy?
Wyświetlaj:
Krzysztof Burzyński / 83.23.202.* / 2012-09-12 14:04
No własnie, nie chodzi tylko o to jak bardzo sie znasz na zwierzętach, ale zrób analizę rynku, to juz matematyczne wyliczenia a nie tylko "chciejstwo". Co do sprowadzania chińszczyzny - pomysł fajny, wykonanie - to nie prosta rzecz. Co z reklamacjami? nie każdy towar się nadaje, to wogule temat na inny wątek. Allegro, to ceny dampingowe dobre do wypromowania marki ale co do zarobku to mam pewne obawy...
Polecam strefazoo.info, w zakłądce załóż sklep. Zgromadziłem i dzielę sie moją wiedzą zoologiczną. Byłem współzałozyłem 6 sklepów zoologicznych i dzisiaj dziele sie wiedzą na tym portalu. Pozdrawiam
strefazoo / 2012-08-04 00:33
zapotzrebowanie cały czas jest - ten rynek jest nasycony tylko w 30% w porównaniu do zachodniego rynku. Tylko należy dio tego podejsć z głową .polecam ci strefazoo.info w zakładce załóż sklep znajdziesz darmowy poradnik na ten temat
bajajka / 83.142.186.* / 2012-09-12 12:05
na początek zacznij handel na allegro. to chyba najprostsza wprawka w prowadzenie sklepu. grunt to mieć tani towar - z wólki kosowskiej można najtańszą chińszczyznę sprowadzić, na poczatek jak znalazł.
Halina Kalisz / 2011-05-12 15:21
Ja osobiście sądzę że to dobry pomysł i życzę powodzenia!!
pan_wrona / 109.243.210.* / 2011-05-12 13:37
czemu miałby się nie utrzymać-takie sklepy całkiem dobrze prosperują przy odpowiednim asortymencie i reklamie.wiem bo mam znajomego, zapalonego hodowce psów wiec zna się na rzeczy który otworzył taki sklep i niezły biznes na tym robi. Warto zamówić do sklepu niekoniecznie najtańsze ale profesjonalne marki bo uwierz na to jest popyt. Sporo inwestuje tez w reklame, ale to mu się opłaca. Zawsze ma stoisko na wystawach psów w okolicy, stała współpraca z hodowcami, siedzi też w necie, ma bandery na stronach kynologicznych no i wizytówkę w Panoramie Firm, jak mówiłem w okolicy jest mało takich sklepów, jeszcze z takim wyposażeniem i ludzie zwykle nie wiedzą gdzie znaleźć więc sprawdzają w katalogu. Taka wizytówka to nie duży koszt, wrzucisz jakieś ładne obrazki, informacje i od razu sprawiasz bardziej profesjonalne wrażenie. Ja tam jestem na tak dla takich biznesów.
mamcia432 / 2011-05-10 11:34
wydaje mi sie, ze tego typu sklepow jest malo wiec mozesz sie wbic ta firma w rynek polski. Mozesz skorzystac z dotacji unijjnych lub z urzedu pracy.
Bumelant12 / 2011-05-10 14:42 / Bywalec forum
Tylko nie wiem czy taki pomysł utrzyma się na naszym rynku...

Najnowsze wpisy