Forum Polityka, aktualnościKraj

Pomysł Palikota na legalizację Marihuany.

Pomysł Palikota na legalizację Marihuany.

Nacjonalista / 2011-10-24 12:53
Ruch Poparcia Palikota zaczął współpracować z Inicjatywą Wolne konopie. Zapowiadają oni złożenie projektu pozwalający na posiadanie trawy na własny użytek. Oczywiście ma być Ona dostępna tak samo jak papierosy , czy alkohol od 18 lat. Tylko należy zadać sobie pytanie czy jest to krok we właściwym kierunku? Czy można przewidzieć jakie skutki przyniesie legalizacja? Jakie są Wasze poglądy na ten temat?
Wyświetlaj:
ździcho / 178.42.39.* / 2011-10-24 14:00

Czy można przewidzieć jakie skutki przyniesie
legalizacja?

Można. Ćpaki ogłoszą Palikota soim Mesjaszem i Odkupicielem, który za pomocą marihuany ułatwi im kontakt z Czwartym Wymiarem zamieszkiwanym przez bogów, a jego przeciwnicy potem go ukrzyżują. A tak serio: do tego na dzień dobry dorwą się małolaty przede wszystkim. Dla nieletniego dziś żaden problem kupić w sklepie fajki, czy wódę, no to jaki problem będzie z kupieniem marihuany?
Pracodawca 12 / 2011-10-24 14:14
Jasne że można. Trzeba się zastanowić nad tym czy po legalizacji marihuany nie przyjdzie czas , na na przykład Inicjatywa wolna Heroina. Bo skoro alkohol , papierosy i trawa są dostępne , to czemu nie heroina?!
ździcho / 178.42.39.* / 2011-10-24 14:35

to czemu nie heroina?!

Otóż właśnie to. O tym mówię. Polski naród do takich legalizacji się nie nadaje. To trzeba stopniowo, bo inaczej się zaćpa na śmierć. To nie są Holendrzy, którzy znają umiar. Przeciętny Polak będzie wypalał 50 litrowy worek heroiny dziennie. Dopuszczajmy dalej do urn naćpanych, obdartych i długowosych hippisów, to zamiast państwa będziemy mieli jedno wielkie Dzieciokwiatowisko Woodstok
marrr / 2011-10-24 13:30
Wydaje mi się że to mrzonki, choćby nie wiem jak Palikot się starał nie dostanie poparcia na takie zmiany w sejmie, a szkoda, bo rozwiązałoby to wiele problemów w związku z traktowaniem przeciętnego posiadacza "pakieta" jako kryminalisty, więzienia przepełnione są młodymi, którzy mieli tylko na własny użytek, a diler kica na wolności...
Triz / 2011-10-24 13:03 / Bywalec forum
Z tego co wiem to Wolne Konopie nie chcą już mieć nic wspólnego z Palikotem:)

Najnowsze wpisy