Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Poncyliusz: Nie pomagałem za pieniądze

Poncyliusz: Nie pomagałem za pieniądze

Money.pl / 2007-01-23 18:37
Komentarze do wiadomości: Poncyliusz: Nie pomagałem za pieniądze.
Wyświetlaj:
mały podatnik / 83.30.203.* / 2007-01-25 10:16
Dziwi mnie, że poniższe komentarze nie odnoszą sie wprost do powyższej wypowiedzi wiceministra Poncyliusza ale do zwierzeń o odczuciach wyalienowanej z Polskiego społeczeństwa kobiety podpisującej się tak ja się czuje.
Tymczasem obserwując poczynania wiceministra Poncyliusza widzę,że z każdym problemem który jest chorobą toczącą górnictwo nie może sobie poradzić bo nie jest prawdziwym decydentem ale za podejmowane próby nabieram do niego szacunku. Lecz już widac, że polscy podatnicy będą nadal musieli finansować korupcję i układy związkowo dyrektorskie w górnictwie powodujące, że jest to od 20 lat najmniej efektywna i najkosztowniejsza gałąź gospodarki polskiej, która zjada nam około 2 % wzrostu PBK rocznie.
ddd3333 / 62.179.62.* / 2007-01-23 23:56
No cóż - przykro słuchać - propaganda zawsze ma powodzenie - nie dziwię się że czyjesz się obryzgana kałem bo w rzeczywistości nie zasługujesz na nic lepszego.
Nie pamiętam by polacy ukradli 4 mln aut bo ich tyle nawet nie sprowadzili do polski.
Napewno od osmiu lat wynosisz nocniki spod niemieckich geriatryków a twój maż zasówa na budowie. jesteście szanowanymi niemcami z szerokim gronem znajomych. Jeździcie nowym mercedesem mieszkacie w nowym domu. jeździcie do klubu itd... tylko pogratulować

A w żeczywistości nie masz komu tego powiedzieć że jesteś sfrustrowana, nie potrafiłaś poradzić sobie w polsce i wyjechałaś
nie zapominaj że dla niemców jesteś zerem a i dla polaków teraz też
loleklolek / 62.179.62.* / 2007-01-23 23:56
No cóż - przykro słuchać - propaganda zawsze ma powodzenie - nie dziwię się że czyjesz się obryzgana kałem bo w rzeczywistości nie zasługujesz na nic lepszego.
Nie pamiętam by polacy ukradli 4 mln aut bo ich tyle nawet nie sprowadzili do polski.
Napewno od osmiu lat wynosisz nocniki spod niemieckich geriatryków a twój maż zasówa na budowie. jesteście szanowanymi niemcami z szerokim gronem znajomych. Jeździcie nowym mercedesem mieszkacie w nowym domu. jeździcie do klubu itd... tylko pogratulować

A w żeczywistości nie masz komu tego powiedzieć że jesteś sfrustrowana, nie potrafiłaś poradzić sobie w polsce i wyjechałaś
nie zapominaj że dla niemców jesteś zerem a i dla polaków teraz też
aza22222 / 62.179.62.* / 2007-01-23 23:55
No cóż - przykro słuchać - propaganda zawsze ma powodzenie - nie dziwię się że czyjesz się obryzgana kałem bo w rzeczywistości nie zasługujesz na nic lepszego.
Nie pamiętam by polacy ukradli 4 mln aut bo ich tyle nawet nie sprowadzili do polski.
Napewno od osmiu lat wynosisz nocniki spod niemieckich geriatryków a twój maż zasówa na budowie. jesteście szanowanymi niemcami z szerokim gronem znajomych. Jeździcie nowym mercedesem mieszkacie w nowym domu. jeździcie do klubu itd... tylko pogratulować

A w żeczywistości nie masz komu tego powiedzieć że jesteś sfrustrowana, nie potrafiłaś poradzić sobie w polsce i wyjechałaś
nie zapominaj że dla niemców jesteś zerem a i dla polaków teraz też
aza / 62.179.62.* / 2007-01-23 23:55
No cóż - przykro słuchać - propaganda zawsze ma powodzenie - nie dziwię się że czyjesz się obryzgana kałem bo w rzeczywistości nie zasługujesz na nic lepszego.
Nie pamiętam by polacy ukradli 4 mln aut bo ich tyle nawet nie sprowadzili do polski.
Napewno od osmiu lat wynosisz nocniki spod niemieckich geriatryków a twój maż zasówa na budowie. jesteście szanowanymi niemcami z szerokim gronem znajomych. Jeździcie nowym mercedesem mieszkacie w nowym domu. jeździcie do klubu itd... tylko pogratulować

A w żeczywistości nie masz komu tego powiedzieć że jesteś sfrustrowana, nie potrafiłaś poradzić sobie w polsce i wyjechałaś
nie zapominaj że dla niemców jesteś zerem a i dla polaków teraz też
Obryzgana kałem / 83.21.15.* / 2007-01-23 18:37
Od 8 lat mieszkam i pracuje w Niemczech. Nasze dzieci (12 i 16 lat) nadspodziewanie łatwo aklimatyzują sie tam , rzecz mozna asymilują. Ucza sie bardzo dobrze, maja fajne towarzystwo. W ogóle nie chcą w domu rozmawiac po polsku. Telewizja niemiecka o Polsce mówi straszne rzeczy ale raczej prawdziwe. Ogladalismy program o tym jak to polska złodziejska mafia ukradła wspaniałym niemcom ponad 4 mln samochodów i jak zostały one przez mafijne panstwo polskie zalegalizowane.
Zmarł mój ojciec. Moje dzieci nie chciały ze mną jechac do polski. Mówiły - to jest gnojowisko, ludzki śmietnik, złodziejowo, piekło. Starszy syn schował nam pilota do samochodu. Powiedział ze ukradna nam samochód w polsce. Maz sie strasznie zdenerwował i potrząsł synem ale ten pilota nie oddał. Przyjechalismy "starym" samochodem znajomych. Znajomy mi mowi , wiesz jakby z tym samochodem cos sie stało w tej polsce to sie wcale nie martw bo on starenki ma juz 8 lat a ty juz masz ten pogrzeb na głowie.
Zobaczyłam Polske. Jutro wyjezdzam. Wole aby moich dzieci nikt nie kojarzył z tym gnojowiskiem bo to moze zle zawazyc na ich zyciu. Raczej tu juz nie przyjade.
Była polka.
Jacekxxx / 83.3.17.* / 2007-01-24 09:10
ma Pani rację Polska to gnojowisko i trzeba o tym głosno mówic zwłaszcza tzw wyborcom, którym zawdzieczamy syf w którym zyjemy. Doskonale rozumiem Pani frustracje po wizycie w kraju ojca dyrektora i Kaczynskich, szkoda tylko ze gloryfikuje Pani Niemcy gdzie wcale nie jest pod wieloma wzgledami duzo lepiej.

Najnowsze wpisy