Forum Polityka, aktualnościKraj

Poncyljusz: Dwudniowe wybory są lepsze

Poncyljusz: Dwudniowe wybory są lepsze

Money.pl / 2011-04-19 09:35
Komentarze do wiadomości: Poncyljusz: Dwudniowe wybory są lepsze.
Wyświetlaj:
blanka11111 / 109.40.45.* / 2011-07-14 14:20
Wyjątkowo łatwo przychodzi podjąć niektórym decyzje, za 50 mln zł , koszty nieważne ,!!!
helenka123 / 83.18.127.* / 2011-07-14 13:39
Miło czytać wypowiedzi posła PJN-u jego osoba nie jest wyeksploatowana, wnosi świeżość do polskiej polityki, fajnie że wyszedł na czoło tej partii, w PiS-ie się marnował. Dopiero PJN wnosi jakość, na pewno na nich zagłosuję:)
nika65 / 83.18.127.* / 2011-07-14 13:49
mnie też się wydaje że PJN wnosi jakąś świeżość w to całe towarzystwo. Jeszcze się zastanawiam ale chyba oddam na nich głos
Margara / 83.18.127.* / 2011-07-14 13:36
Zgadzam się z posłem, więcej osób może się zmobilizuje.
PO / 188.47.249.* / 2011-04-23 20:22
Można zrobić więcej przekrętów itd
mś / 78.156.162.* / 2011-04-21 08:56
Marzenia ! Czas najwyższy na zweryfikowanie sensu utrzymywania systemu, który umożliwia na warunkach bezkarności, tworzenie grupy społecznej, utrzymywanej kosztem narodu. Mało tego, przystępując do wyborów-jednej rzeczy, która jest dana przeciętnemu Kowalskiemu, daje się pozwolenie na marnowanie czasu dla kraju / aby przetrwać kadencję /, na szastanie cudzymi pieniędzmi / zabezpieczając środki na durne rzeczy w budżecie /, pyszałkowatość i z tym wiążąca się arogancja w stosunku do narodu ściśle wiążąca się z pasożytniczym życiem na koszt podatnika. Dla mnie może to trwać nawet tydzień - szopka wyborcza / casting wyborczy-ale z marzeniem, iż za to zapłacą owe partie, które także funkcjonują za środki publiczne. Mówię NIE do póki zasady w ordynacji wyborczej będą miały charakter rządów totalitarnych. Póki, co są nie demokratyczne i w żaden sposób nie przyłożę ręki na świadomą degradację życia człowieka. Nie mam zamiaru być czyimś niewolnikiem i wciąż zasuwać na innych.
Vide/ / 188.146.225.* / 2011-04-19 23:11
Jak można tak się zeszmacić ?!
Nieszczęsny przykład dzieciom ku przestrodze !!
eeemeryt / 83.13.42.* / 2011-04-19 22:28
skuli mnie niech sa 5 dniowe i tak nie pojde glosowac bo za co za 1400 emerytury po 40 latach pracy mam juz dos wszystkich rzadow prl
Eugeniusz M. / 89.231.164.* / 2011-04-19 18:53
No pewno że lepsze, BO MOŻNA PRĘDZEJ I LEPIEJ TAKIE WYBORY SFAŁSZOWAĆ, TAK JAK SFAŁSZOWANO WYBORY PREZYDENCKIE!!!!
Później jak się odwoła do sądu, to zostanie stwierdzone, tak jak z AFERĄ HAZARDOWĄ, że nie było żadnego fałszerstwa. I tak na okrągło. Za czasów komuny należało głosować na Front Jedności Narodu i G,,,o zawsze wygrywało, bo siedziało w tym FJN. Teraz możesz sobie głosować na kogo chcesz a i tak wejdzie ten z pierwszego miejsca na liście, bo tak mówi ordynacja. A GDZIE TE OBIECANE MANDATY JEDNO OKRĘGOWE????Niech nawet te wybory będą trwały i cały tydzień, JA I TAK NA NIE NIE PÓJDĘ, BO TO WSZYSTKO JEST TYLKO NAMIASTKĄ DEMOKRACJI, WIELKIE OSZUSTWO OBYWATELI I UDAWANIE WIELKIEJ DEMOKRACJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Adam222 / 77.88.138.* / 2011-04-19 16:19
A szwałszowane 2 mln głosów w ostatnich wyborach to skutek wyborów dwudniowych. Jak zrobią taki sam szwindel to będą rozruchy.
konserwa / 2011-04-19 10:35 / Tysiącznik na forum
Cóż nawet 5 dniowe wybory nie pomogą PJN taka jest prawda.
Ceneo / 83.19.80.* / 2011-04-19 10:11
Zależy dla kogo. Chyba nie dla budżetu Państwa, w aspekcie dodatkowych zbędnych kosztów.
Zresztą - sądząc po programach kluczowych partii politycznych - przełomu nie ma się co spodziewać. W wyniku wyborów powstanie kolejny koalicyjny rząd niemocy i niespełnionych nadziei.
W rezultacie, wraz z narastającym poziomem frustracji społecznej, czeka nas nieuchronnie wzrost radykalizmów.
Co to autorytetu PJN, oraz wiary w zdolność opiniotwórczą tej formacji to są one jakby to powiedzieć nieco iluzoryczne i zdecydowanie na wyrost.....
Szerzej na temat radykalizmów w Polsce na frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com.
Myślę także, że czas zastanowić się także nad problemami w szerszej skali niż tylko nasze, polskie piekiełko, nad sprawami, które rzutować będą na życie jeżeli nie już naszych dzieci, to z pewnością wnuków
Szerzej na ten temat: Hindus, czy Chińczyk, kto będzie naszym Dobrodziejem na:frankofil-francja-przede-wszystkim.blogspot.com
i hopaj siup i tralala / 178.37.133.* / 2011-04-19 09:58
- odwołanie w preambule do Boga słowami zaczerpniętymi z węgierskiego hymnu „Boże błogosław Węgrów” oraz podkreślenie pozytywnej roli chrześcijaństwa w historii Węgier
- zmiana oficjalnej nazwy państwa z „Republika Węgier” (Magyar Köztársaság) na „Węgry” (Magyarország)
- wprowadzenie większości dwóch trzecich, wymaganej do uchwalania większości ustaw w parlamencie
- wprowadzenie zapisu o odpowiedzialności, którą państwo ponosi za Węgrów żyjących za granicą
- wprowadzenie progu ograniczającego wysokość długu publicznego do 50% PKB
- wprowadzenie zapisu o forincie jako walucie państwowej
- wprowadzenie zapisu o ochronie płodu ludzkiego od momentu poczęcia
- wprowadzenie zapisu o ochronie małżeństwa jako związku kobiety i mężczyzny

Źródła: politics.hu / sme.sk
refren / 79.188.238.* / 2011-04-19 09:35
spłyneliście jak wszystkie śmieci z nurtem do oczyszczalni !
żałosne figury.
Lorunia / 178.56.150.* / 2011-04-19 10:21
Ta mała partia walczy o próg wyborczy dlatego takie zdanie 5% to jednak sporo do uzbierania

Najnowsze wpisy