Forum Polityka, aktualnościKraj

Posiadacze kredytów hipotecznych zwolnieni z podatku

Posiadacze kredytów hipotecznych zwolnieni z podatku

Wyświetlaj:
krzyk gołego / 31.63.145.* / 2015-06-05 12:46
Ja już w te kłamstwa nie wierzę . Jeden cudów narobił i nagroda super stołeczek w UNII teraz następni pranie mózgu do jesieni a gdyby wygrali to strach się bać . Polecam, ,, Cuda w Polsce ,, YouTube
mundi906 / 89.71.192.* / 2015-06-01 00:05
dlaczego uczciwy człowiek w tym p*****...ym kraju jest zawsze traktowany jak idiota?! cwaniakom itym co drą mordy jak im ciężko pomoc kosztem innych?! Mam kredyt w złotówkach, sytuacja mi się tragicznie pogorszyła bo sie rozchorowałam.Nie stac mnie na wykupienie wszystkich leków. Czy Szczurek też mnie wesprze?! Banki na kredytach złotówkowych zrabiały przez ostatnie 15 lat, a cwaniacy którzy wzięli kredyty we frankach, to chyba nie byli chorzy psychicznie i wiedzieli, że kurs waluty się zmienia i czasami nawet bardzo. Czuję sie okradziona przez to państwo już trzeci raz - kiedy zrobiłam przedpłatę na mieszkanie w 1980 roku - 40500zł (to była bardzo duża kwota) po 9 latach wpłacania mojej całej pensji (żyliśmy z dochodów męża) okazało się, że po denominacji nie mamy nawet połowy tego co wpłaciliśmy!!! Okradziono mnie z 9 lat mojej pracy i połowy kwoty, która wpłaciłam w 1980 roku! Drugi raz okradziono mnie kiedy jeden raz wzięłam kredyt w markach, który przeliczono na euro po przyjęciu przez Niemcy tej waluty. Nikomu wtedy nie przyszło do głowy by nas wesprzeć i nie była to zmiana kurs waluty tylko waluty wogóle! Nie mielismy nic do gadania bo marka zniknęła z rynku, a po przeliczeniu przez bank na euro stracilismy bardzo dużo! Dlatego w 2007 roku wzieliśmy kredyt w złotówkach. Teraz jestem okradziona trzeci raz bo z mojej kieszeni banki "uciszają" cwaniaków frankowiczów! Niech ziemia pochłonie te złodziejskie żydowskie rzady, które od wieków panoszą się w Polsce. To przez żydowską lichwę nasz naród mimo ciężkiej pracy, często ponad siły, jest taki biedny. Żerują na nas od ponad 700 lat. Musi znowu pojawić się ktoś podobny do Hitlera by oczyścić Polske z tej szarańczy?! czasami odnoszę wrażenie, że paradoksalnie dzięki Hitlerowi Polska przetrwała, w opłakanym stanie ale przetrwała. Gdyby nie ta wojna, to Żydy już dawno przejęliby wszystko. Pomyślcie kto lichwiarskimi metodami miesza na rynku walutowym?
Agnes539 / 82.160.132.* / 2015-05-26 18:59
a kto pomoże tym co maja w polskiej walucie kto?nie mamy niskiego kredytu kto pomoże nam pytam?????????????
LEWEK117 / 89.228.225.* / 2015-05-24 20:12
NIC NOWEGO JAK ZWYKLE BIEDNI MUSZA DAC BOGATYM-BAKI POZYCZKI DAWALY BAGATYM I SREDNIO ZARABUAJACYM NIE BIEDYM-SWIADOMI BYLI ZE KURS FRANKA PLYNNY JAK NA TYM ZARABIALI TO MORDY NIE DARLI JAK TRACA TO MORDE DRA-A SZCZYREK ZABIERZE BIEDNYM I PORATUJE ZNOW TYCH "PSELDO BIEDNYM" -BIEDNYM PODATKU NIE PODARUJE,ANI WOLNEJ STOPY NIE PODNIESIE NIECH CHLOTA NA JASNIE PANNOW PRACUJE-NO MACIE SWOJ KAPITALIAM-STOCZNIOWCY,GORNICY,KOLEJARZE"SOLDARNASC"-ELEKTRYK-KOMU DALISCIE WLADZE I KASE-CWANIAKOM I ZLODZIJOM.
jklo / 89.240.79.* / 2015-05-24 18:25
A dlaczego z moich podatków rząd finansuje tzw rodzinkę na swoim??? To tez niech pomoze frankowiczom, tym co zostali oszukani przez system żydowski. Sam nie mam kredytu, ale jak pomagać to wszystkim albo nikomu.
Guest762578 / 89.79.148.* / 2015-06-05 00:21
Popieram, poza tym gdzie był rząd i knf kiedy były robiona taka lichwa i w zl i w walucie. Program RNS itd. jak dla mnie to gwarantowana przez rząd kasa dla banków. Bo finalnie po całej gimnastyce wykazyjacej ze nie jestesmy posoadaczmi zadnej nieruchomosci podpisywanym byla umowa o kredyt w X banku, a tym samym X klient stawał się gwarantem dopłacanej kasy przez rząd. Jak strzyc barany to do zera ;) P.S. tez mam kredyt i cierpie...
Tu i teraz / 46.113.44.* / 2015-05-24 09:43
Że też nie ma porządnego kota na tego gryzonia...?
wielbiciel PO / 178.42.17.* / 2015-05-24 09:15
NIE WIERZCIE w TE KŁAMSTWA ...... JEST TO wyborczy TRYK ...... KOMOROWSKIEGO i jego lokaja Tomaszka LISA ,,,,, rodem z zielonej wyspy DONALDA T..... . GŁOSUJCIE NA ,,,,,,,, DUDĘ ...
takitam / 66.249.93.* / 2015-05-23 18:43
Przed wyborcza paplanina i tyle. Nie wspolczuje tym co na własne zadanie wplatali się w to bagienko, kupując na kredyt wypasione wyposażenie do mieszkania i za duży metraż na np. singla
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
skipcio / 77.92.42.* / 2015-05-23 18:01
Trzeba było brać kredyt w walucie kiedy był czas. A nie teraz lamentować
Przykład kredyt w euro w grudniu 2011. Euro sprzedane na złotówki po 4,45 (na walutomacie)
Teraz kupuję euro po 4,05 -4,1.
Oprocentowanie aktualnie 2,16% (Marża 2,15 + 0,01 LIBOR 3M).
nobilis / 83.6.185.* / 2015-05-23 16:30
a co zyskają kredytobiorcy w PLN-ch,,,czy też będą zwolnieni z podatków??
grzegorzxz391 / 46.76.88.* / 2015-05-23 14:22
nie mam kredytu hipotecznego i w sumie mało powinien mnie obchodzic ten artykul...ale mam tylko jedno pytanie do frankowiczów...Braliscie kredyt we frankach bo był dużo tanszy...a wiec zyskiwaliscie w porównaniu z kredytobiorcami w euro i w PLN.........wiec o co teraz chodzi?Czy w umowie była zagwarantowana wysokość franka do PLN?Jesli nie, to trzeba się było liczyc z koncem Hossy
malutka79 / 185.25.121.* / 2015-05-23 22:04
BRAWO!!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
money62 / 83.11.23.* / 2015-05-23 17:29
P********* głupoty, jeżeli idziesz do sklepu to kupujesz towar najtańszy a nie najdroższy, nie mogę dopłacać do tego samego towaru bo podrożał- to chyba jasne ! Czy mam wytłumaczyć ci jeszcze raz ? Jeżeli kupuję chleb za 3zł to za dwa dni nie mogę dopłacać do chleba jeszcze 2 zł, przecież już go zeżarłem, KUMASZ CZY DALEJ TŁUMACZYĆ !?
keri18 / 83.22.100.* / 2015-05-23 22:01
przy zaciąganiu kredytu na 30 lat powinno się wziąć więcej kryteriów pod uwagę niż cena - takie podejście jest moim zdaniem nieracjonalne. Lepiej zadać pytanie dlaczego inni brali kredyty w pln lub w euro skoro we frankach były najtańsze (wg Ciebie pewnie idoci).
Płatnik bez ulg / 83.151.36.* / 2015-05-23 12:48
Czego ta Ekipa rządząca nie zrobi aby utrzymać się przy żłobie. Wiadomo, że o tych co są zdecydowani aby głosować na PO nie trzeba walczyć, a dodatkowo oni chętnie zapłacą wyższe podatki aby wypełnić "dziurę w budżecie" po podatkach frankowiczów.
Nieufny / 77.255.24.* / 2015-05-23 11:43
Szkoda, że skończył się czas przedwyborczy, tyle dokumentów można by jeszcze podpisać. Ciekawe, że przed I turą wyborów niewiele zaproponowano, za to między I, a II turą "co kto chciał". Ciekaw jestem, co taki Szczurek widzi, jak staje rano przed łazienkowym lustrem? Może myśli, że jest uczciwy i sprawiedliwy? Może myśli, że jest europejczykiem, a nie Polakiem? Może .....
Nawarzyles wypij !!! / 151.225.250.* / 2015-05-22 23:03
A z jakiej racji ma do waszych kredytów dopłacać !!! Z czyich pieniędzy ,wszystkich podatników ??Trzeba było myślec nim sie wzięło w obcej walucie , a teraz splacajcie !!!!
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ania xxxxxx / 195.191.181.* / 2015-05-24 09:40
Jak to człowiek człowiekowi potrafi być wilkiem!!!obojetnie w jakiej walucie masz kredyt, lub kiedykolwiek jakiś weźmiesz to nie życzę Ci, aby nagle z dnia na dzień Twoj pracodawca znacząco obniżył Ci dochód, pomimo, że wcześniej obiecywał, że firma świetnie prosperuje i pensje są stabilne i, że nagle spłata kredytu będzie dużo trudniejsza, a żyć trzeba...frankowicze nie żądają spłaty kredytu przez państwo, chcą interwencji i rozmów z bankami i chociażby wyśrodkowania kursu franka pomiędzy obecnym kursem a kursem z dnia zawarcia umowy. Tak trudno być człowiekiem dla drugiego człowieka? Wystarczy umieć postawić się w czyjejś sytuacji i to nie tylko w tej sytuacji, ale tak codziennie ( taka dobra rada) miłego dnia :))
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
UMĘCZONY Z PKO BP / 83.20.108.* / 2015-05-22 21:05
Szczurek ,nie ośmieszaj się do końca....końca kariery po wyborach Dudy na prezydenta ! TRIO ,,WUJKÓW" BANKSTERÓW JAK SZCZUREK - BELKA - PIETRASZKIEWICZ WKRÓTCE PÓJDZIE NA SZCZAW I MIRABELKI....TO MAJĄ PEWNE !
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy