Forum Polityka, aktualnościKraj

Posłowie znowelizowali ustawę o SKOK-ach

Posłowie znowelizowali ustawę o SKOK-ach

Money.pl / 2013-03-08 20:29
Komentarze do wiadomości: Posłowie znowelizowali ustawę o SKOK-ach.
Wyświetlaj:
pola989930 / 178.183.198.* / 2013-05-16 12:00
A dlaczego KNF nie reagowała,gdy mafia wietnamska prała pieniądze w Alior Banku,przynosząc pieniądze -dosłownie-w walizkach,dlaczego nie ingerowała w przypadku BRE Banku?W tej sytuacji wszelkie argumenty są śmieszne.Jedyny polski bank,na który szykuje skok KNF,to raczej polityczna zemsta za nieukrywane propisowskie nastroje Kas Stewczyka.Nie mówiąc już o możliwości zamachu na depozyty w innych bankach,jak to miało miejsce na Cyprze i próbowano w Słowenii,która potrafiła się obronić przez nieprzyjęcie propozycji z Unii.Uważam,że w tej chwili depozyty w Skokach są pewniejsze,niż w bankach,które wyprowadzają zyski do banków matek znajdujących się za granicą.Nie trzeba było sprzedawać polskich banków.To co robi z PKO SA krzysztof Bielecki,to skandal.Prawa do egzekucji kredytów sprzedał włoskiemu UNI KREDIT na 25 lat.Uni Kredit ma kłopoty od dawna,pominę tu wywody dot.firmy Pirelli,ale wobec takiej sytuacji lepiej by Polacy unikali kredytów w PKO SA.Pan Bielecki,który już raz naraził ten Bank na straty,teraz debiutuje w roli lobbysty rosyjskiego Akronu.Dla takiego przewodniczącego Rady Gospodarczej przy premierze,to co najmniej podejrzane działania,warte komisji śledczej,co powinno się zakończyć trubunałem stanu.Dla jasności;nie jestem zwolennikiem PIS-u,ale krew mnie zalewa na głupków przy władzy,którzy nawet nie umieją zdywersyfikować żródeł energii i gazu.Putin ich rozgrywa,jak chce.Koniec będzie jak zwykle.Szkoda tylko,że tylu polityków jest historykami.Kto dał im dyplomy?
Piotr i Magda / 2013-05-16 12:34
Nie wiedziałem ze istneije coś takiego jak mafa Wietnamsa... i to w dodatku w Polsce... no prosze to się wyrobili skubani jedni!!
numa / 83.21.164.* / 2013-04-30 11:48
Na siłę próbuje się uszczęśliwić i Skoki i klientów Skoków. Przecież skoro się zdecydowali tam umieścić swoje pieniądze to zrobili to z jakiś powodów. Może jednym z nich było to, że wspierają polskie instytucje?
arystoteleszpolic / 95.160.39.* / 2013-03-08 21:32
i wykończą SKOK'i... co za pazerna banda.
stara_Frania / 2013-05-16 12:39
wykoncza bo maja w tym napewno swoj jakis interes i nic raczej tego nie zmini, nie pierwszy i nie ostatni raz jak nasz polski rzad wlasnie tak rozwiazuje wiele problemow ;/ ma zaslepione oczy i nie widzi wielu wiekszych przekretow ot chociazby we wlasnych szeregach
dgen / 2013-03-08 20:29 / Tysiącznik na forum
należy przypomnieć co świętej pamięci Franciszek Stefczyk pisał o przyczynach powstania pierwszych kas spółdzielczych: "w obronie ludności polskiej przeciwko żydowskiej lichwie ..."
tyle w temacie

Najnowsze wpisy