Forum Forum inwestycyjneFundusze

Poszukuję eksperta z dziedziny funduszy inwestycyjnych chętnego do napisania poradnika

Poszukuję eksperta z dziedziny funduszy inwestycyjnych chętnego do napisania poradnika

skomentuj
kieloo / 213.134.184.* / 2006-09-05 23:33
Witam,

Prowadzę wydawnictwo i poszukuję osoby chętnej do napisania praktycznego poradnika - eBooka (eBook to elektroniczna książka w formacie PDF) z zakresu FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH (dodatkowo poszukuję osób chętnych do napisania poradników o tematyce giełdowej).

Niektórzy myślą, że poradniki takie liczą po kilkaset stron i praca nad nimi to wielkie wyzwanie.

Ja uważam, ze 30-70 stron całkowicie wystarcza, jeżeli temat jest wyczerpany. Oczywiście autor musi ,,umieć pisać" oraz musi dobrze znać zagadnienie.

W eBookach chodzi o to, aby skupić się na jednym konkretnym temacie. W konwencjonalnych książkach nie opłaca się drukować 30-70 stron i z tego powodu autorzy muszą się bardzo rozpisywać - często nie na temat.

Dodatkowo ta dziedzina zmienia się bardzo szybko i konwencjonalne książki szybko się dezaktualizują. Poradniki elektroniczne można na bieżąco aktualizować.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Udzielam wszelkich informacji i odpowiem na każde pytanie (w sprawie umowy, rozliczeń, itp.). Nie podaję konkretnych namiarów, aby nie być posądzonym o spamowanie.

Temat jest „na czasie” i wydaje mi się, że obie strony powinny być zadowolone z ewentualnej współpracy.

To jest naprawdę poważna propozycja współpracy.

kieloo
email: kieloo@op.pl
Gadu-Gadu: 5161687 (wieczorem)
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy