Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

Poszukuję pracy z językiem ukraińskim Wrocław

Poszukuję pracy z językiem ukraińskim Wrocław

clavish / 82.160.38.* / 2008-09-24 20:27
Osoba z bardzo dobrą znajomością języka ukraińskiego (komunikuję się również w języku angielskim i rosyjskim) poszukuje pracy w firmie eksportującej swoje produkty na rynek ukraiński, bądź rekrutującej pracowników z Ukrainy. Posiadam doświadczenie na podobnych stanowiskach (możliwość przesłania referencji). umiejętności z zakresu prowadzenia biura, tłumaczeń pisemnych i symultanicznych kontaktu z ukraińskimi firmami, obsługi komputera.
Wyświetlaj:
Irene / 2013-01-18 19:00
Poszukuję pracy we Wrocławiu lub okolicy ze znajomością języka rosyjskiego/ukraińskiego

Jestem obywatelką Ukrainy, posiadam kartę STAŁEGO pobytu oraz Kartę Polaka. Biegle posługuję się językiem polskim, ukraińskim, rosyjskim i w trochę mniejszym stopniu angielskim. Ukończyłam studia magisterskie (z oceną 4.5) na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku Finanse i Rachunkowość oraz licencjackie na kierunku Ekonomia (z oceną 5).
Posiadam doświadczenie pracy w biurze na stanowisku Koordynator Rynku: obsługa biura, korespondencji emailowej i tradycyjnej, kontakt z klientem krajowym i zagranicznym, organizacja transportu towarów w kraju i za granicą. Obsluga komputera (internet, poczta elektroniczna, pakiet MS Office).
Szybko przystosowuję się do nowej sytuacji, łatwo nawiązuję kontakty z ludźmi (bardzo komunikatywna), umiem pracować w zespole, jestem otwarta na nowe doświadczenia, kreatywna, dokładna w wykonywanych zadaniach, punktualna, rzetelna, lojalna wobec firmy, nie posiadam nałogów.
Jestem ambitną osobą i chciałabym rozwijać się zawodowo!

Pozdrawiam serdecznie,
Irena
corporation / 2008-12-22 19:21
Witam,

Pisze Pan o znajomości 4 języków, o eksporcie i pozyskiwaniu nowych pracowników. Ta oferta odpowiada idealnie na te ogłoszenie:

Handlujemy produktem oszczędnościowym. Czyli takim, którego użytkowanie generuje większe oszczędności niż jego koszt. Używany jest w pojazdach i maszynach spalinowych. Jest on naszym głównym produktem. Tym bardziej w czasie kryzysu jest świetną możliwością oferowania klientom oszczędności. Do tego wszystkiego produkt nasz przyczynia się znacznie do zmniejszenia emisji CO2 do atmosfery.

Praca wykonywana jest całkowicie przez Internet. Zapewniamy szkolenia Internetowe i niezbędne narzędzia do wykonywania e-biznesu. Są nimi własna strona reklamowa, wirtualne biuro i internetowy sklep. Każdy ma swojego trenera, który prowadzi do zdobycia efektów w prosty do skopiowania sposób.

Potrzebujemy osób które szukają możliwości rozwoju. Chcą zarabiać pieniądze, są obowiązkowe, potrafią zaplanować swój czas i zdają sobie sprawę z tego że za darmo nic nie ma. Bo mylne jest mniemanie o pracy w Internecie, która to mówi o "szybkich i łatwych" zarobkach.

Potrzebujemy partnerów biznesowych na całym świecie. Oferujemy udziały w rynku, który razem tworzymy naszą pracą. Jedna osoba nie jest w stanie zająć się wszystkimi klientami, więc oferujemy współpracę. Każdy kto zobaczy we współpracy z nami możliwość dla siebie będzie szczęśliwy ze swojego wyboru. Ponieważ mamy rynek zbytu na cały świat.
Przecież nikt nie wydaje więcej pieniędzy niż musi.

Pozdrawiam serdecznie
Łukasz Milewski

P.S.
Więcej informacji na www.ekoijazda.com
sara paleczny / 83.238.175.* / 2008-10-15 14:56
proszę o Pana życiorys na adres sara@gpconsultants.eu;
może będę dla Pana miała ofertę

dziękuję

Sara Paleczny
Green Park Consultants LTD

Najnowsze wpisy