Forum TechnologieIT i Telekomunikacja

Poszukuję programu do obsługi gabinetu lekarskiego

Poszukuję programu do obsługi gabinetu lekarskiego

mserbinowicz / 2014-07-21 12:21
Witam serdecznie,
poszukuję programu do prowadzenia gabinetu lekarskiego, czy ktoś może mi polecić jakiś dobry program?
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Dominik34.]
Wyświetlaj:
Angela592 / 89.25.227.* / 2022-02-23 12:57
Ja posługuje się programem medNote, gdyż pomaga mi w prawidłowym przechowywaniu dokumentów, w rozliczeniach, rejestracją oraz co najważniejsze mogę go obsługiwać w przeglądarce, nie potrzebuję instalować dodatkowych programów. Dodatkowo automatycznie zapisuje wprowadzone informację, dzięki czemu ich nie stracisz, a przy wizytach online czasami mi się zdarzało, że coś poszło nie tak.
Jakub980 / 37.128.107.* / 2022-02-21 16:29
Korzystamy z oprogramowania Optimed NXT już kilka miesięcy. Niesamowitym plusem jest pomoc z rozliczeniem z NFZ. Nie każdy sprawnie łapie nowinki prawne (szczególnie w obecnym okresie), a moduł stale się aktualizuje w tym aspekcie. Warto też wspomnieć o ogónym polepszeniu jakości naszych działan. Lekarze szybciej się komunikują z pozostałymi pracownikami ze względu na sprawny dostęp do dokumentacji.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - Dominik34.]
OlaKam / 37.128.107.* / 2022-02-21 16:03
Hej. Ja u siebie w gabinecie korzystam z medNote i mogę polecić z czystym sumieniem. Z aplikacji korzystam już dłuższy czas i póki co nie zauważyłam większych wad. Ogromnym plusem jest obszerny katalog leków, a także informacje o ich dostępności rynkowej. Dzięki tym funkcjom zaoszczędzam nie tylko swój czas, ale także pacjentów.
SebastianEs / 91.145.156.* / 2022-02-17 08:02
Sam prowadzę prywatną przychodzę i doskonale wiem jak ciężko jest zapanować nad wszystkimi procesami, obsługą pacjentów oraz zachowaniem przy tym rozsądnych wydatków. Dlatego też szukaliśmy dodatkowego wsparcia w oprogramowaniu, które te procesy skutecznie usprawni i jednocześnie zapewni wygodny dostęp lekarzom do danych pacjentów i poprawi jakość. Zdecydowaliśmy się postawić na sprawdzone rozwiązanie, czyli Comarch Optimed NXT dość szybko udało się go wdrożyć i też lekarze nie mieli problemów żeby się w nim odnaleźć i korzystać z wszystkich funkcjonalnosci.
Krzysztof M. C. / 93.177.91.* / 2021-11-23 00:44
Medfile jako koncept jest OK, ale niestety czesto zdarzają się problemy z funkcjonalnością. Wtedy tzreba czekać aż ktoś łaskawie odbierze telefon i zainteresuje się problemem. Niestety jest to zazwyczaj nastepnego dnia gdy pacjent jest juz dawno po za gabinetem. Za tak wysokie pieniądze - zdecydowanie nie polecam - kazdy kto sie zdecyduje na nich wspomni moje slowa :(
Anastazyja / 5.173.248.* / 2021-06-26 22:45
Prowadząc prywatną praktykę lekarską warto zadbać o pozytywny odbiór twojej placówki przez pacjentów. Jednym z kluczowych elementów jest wystrój gabinetu i poczekalni. W poczekalni rewelacyjnie prezentują się ściany w całości pokryte roślinnością. Zieleń uspokaja więc pacjenci nie będą się stresować. Polecam ofertę firmy Zielone Ściany wykonującą takie instalacje. Warto!
moran / 185.241.235.* / 2021-06-23 23:42
Jeśli chodzi o gabinety fizjoterapeutyczne to nie trzeba specjalnie programu kupować, wystarczy zalogować się w Gym Planner i tam masz wszystko co potrzebne do obsługi i kontaktu z pacjentami. Stronkę internetową dosłownie w kilka chwil można stworzyć, co jest zawsze mile widziane, kiedy pacjenci szukają jakiejś wizytówki o specjaliście
Lekarzzzz / 193.93.92.* / 2021-06-15 15:22
Medfile - kompleksowy. Jest też od razu strona www gabinetu oraz rejestracja online. Poza tym zdarzenia medyczne, recepty i wszystkie elementy EDM.
WojtekOP / 178.235.180.* / 2021-04-08 17:50
Ja bym Ci radził najpierw samemu ustalić, czego oczekujesz od programu. Zapoznaj się z np. z takim poradnikiem:

https://aurero.com/blog-aurero/nowoczesne-zarzadzanie-przychodnia/najlepszy-program-medyczny-dla-gabinetu-lub-przychodni/

I przede wszystkim testuj! Większość programów jest obecnie w chmurze i ma darmowy okres próbny.
Łukasz89 / 77.252.61.* / 2020-11-16 10:24
A ja mogę polecić portal eFizjoterapia.pl, który umożliwianie tylko obsługę kalendarza wizyt, ale również zarządzanie pacjentami i dokumentacją medyczną. Przy tym wszystko jest intuicyjne i łatwe w obsłudze, tak więc nawet początkujący fizjoterapeuta powinien poradzić sobie bez najmniejszego problemu:
https://specjalista.efizjoterapia.pl/
misako01 / 46.170.131.* / 2020-09-04 10:56
Wybór nie jest prosty, bo pod uwagę trzeba wziąć wiele różnych czynników.
Funkcjonalność (np. czy daje możliwość wystawiania e-recept, skierowań, rejestracja pacjentów online itd.)
Wygląd interfejsu - czy jest intuicyjny i dobrze się z nim pracuje
Warto też wziąć pod uwagę dostępność wsparcia technicznego, działanie na urządzeniach mobilnych, czy kwestię bezpieczeństwa danych.

Jak to będzie ogarnięte trzeba sprawdzić cenę - jaki jest abonament, czy są dodatkowe opłaty za pacjentów/użytkowników/funkcjonalności itp.

Osobiście uważam, że korzystnie cenowo wygląda medchart ze względu na to że mają stałą opłatę miesięczną i dużo funkcji.
Aktualnie korzystam z okresu próbnego i wszystko wydaje się w porządku.

Czy ktoś z Was korzystał z medchart?
karpinskimiroslaw.9 / 159.205.79.* / 2020-03-20 22:48
Na pewno kluczowe jest też odpowiednie zarządzanie rejestracją medyczną. Aplikacja Medidesk zapewni sprawniejszą organizację pracy rejestracji. Posiada wiele przydatnych narzędzi, integruje różne źródła kontaktu i ułatwia zarządzanie i najogólniej mówiąc rejestrację pacjentów. A jak wiadomo - sprawne działanie rejestracji to sprawne działanie całej przychodni czy też gabinetu lekarskiego.
Halina652 / 94.254.176.* / 2020-01-27 15:21
Polecam Medfile, użytkuję od jakiegoś czasu i uważam że jest super. Korzystamy z e-recept, e-zwolnień, przypomnień SMS, kalendarza wizyt pacjentów. System zawiera bazę leków icd-10 i icd-9, jest intuicyjny.
sonor / 78.88.111.* / 2019-11-28 00:27
My sie zaopatrujemy tylko u specjalistow z http://novitech.com.pl - poza tym specjalisci o rynku norweskiego.
B0n / 78.88.111.* / 2019-11-28 00:25
ale tutaj smierdzi marketingiem szpetanym tak samo beznadziejnie przeprowadzonym jak ten med cos tam ze slaska. Wystarczy sprawdzic kto z tym stoi - ludzie z uczelni nie majacy pojecia jak widac o marketingu - jak i funkcjonalnosci UX i przyjaznym GUI.

Najnowsze wpisy