Forum Forum prawneBudowlane

potok na dzialce

potok na dzialce

zzimny / 83.3.226.* / 2008-03-05 18:57
Witam serdzecznie wszystkich którzy tu zajrzeli. Mam takie pytanko, a mianowicie jestem posiadaczem działki budowlanej i przez okres 10 lat nie chcialem albo raczej nie mialem mozliwosci budowac na tej dzialce, ale teraz chcialbym zaczac tyle ze przez dzialke przebiega potok wydaje mi sie ze jest to woda odproadzana z pol bo dzialka jest na wsi, jednakze na zadnej mapce nie jest zaznaczony ten odplyw wody, nawet w miejscu gdzie mam miec garaz murowany zaprojektowany i naniesony na mapie jest wlasnie ten potoczek, na dodatek ta woda to nie jest zwykla woda jestem przekonany ze odprowadzana jest tamtedy woda z szamb ludzi tam mieszkajacych. Chcialbym sie dowiedziec czy moge zasypac poprostu ten potoczek czy co mam zrobic z ta sprawa przeiez nie moge miec potoku na dzialce budowlanje i na dodatek w miejscu gdzie ma byc garaz, jeszcze ta odrazajaca won? gdzie mam sie udac zeby sie dowiedziec wszystkiego zebym pozniej nie mial zadnych problemow z wzgledu z ewentalnym zasypaniem tego. prosze o powazne odpowiedzi. dziekuje
Wyświetlaj:
Haś. / 79.188.53.* / 2008-05-31 12:13
Poszukaj źródełka, czy to z pól,czy z szamb. Być może, że i stąd i z tamtąd. Jeżeli tak, zgłoś do urzędu gminy. Są tam pracownicy którzy się tym powinni zająć. Jeżeli jest to smród, zgłoś również do policji.
T. / 217.172.236.* / 2008-05-28 21:41
Jak śmierdzi to zaczni od ekologów lub zielonopodobnych . Jak zechcą , to będą skuteczni .

Najnowsze wpisy