Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Powiało sporym optymizmem

Powiało sporym optymizmem

Money.pl / 2007-12-05 15:00
Komentarze do wiadomości: Powiało sporym optymizmem.
Wyświetlaj:
weteran / 83.30.4.* / 2007-12-10 21:51
moim zdaniem okres bessy na gieldzie minal a to dlatego analizuja gielde zza oceane i tam nie ma paniki i po drugie zblizaja sie swieta ktore zawsze pchaja do przodu koniukture
_wookash_ / 2007-12-05 15:00 / Bywalec forum
zgadza sié... ktos, kto kierowaby sié Pani rekomendacjami oddal by akcje w samym dolku... teraz z gotówká wstrzymal sié jeszcze, bo w sumie nie wiadomo czy to naprawdé wzrosty... kupic zaleci Pani za jakis czas.. jak bédzie sama górka... brawo:]
olafek / 83.11.44.* / 2007-12-05 15:53
Rady P. Kaśki traktowane dosłownie prowadzą w prostej lini do bankrucji.
Ale można dla odmiany traktować P.Kasię jako antywskaźnik?
LUX69 / 89.79.197.* / 2007-12-05 15:07
Myślę że niesłusznie oceniasz panią Katarzynę. Jej komentarze zawsze mają bardzo ostrożny charakter, co myślę jest akurat dobrą cechą gdyż możesz nie zdawać sobie sprawy, że w tej gdyby ta pani zaleciła by kupowanie akcji , to tak jakby zaleciła ich kupno na samej górce korekty wzrostowej, a kierunek wiesz jaki by był - w dół. Tak więc nie krytykuj tej pani bo z pewnością ma większe pojęci o scenariuszach jakie zakreślić może rynek na najbliższych sesjach.
Bilunia / 83.20.8.* / 2007-12-05 19:34
Co do Pani Kasi, to w pełni się zgadzam z LUX'em.
A teras coś do LUX'a:
czy ze stylistyki i ze składni zdań i pojęć, zawsze byłeś taki kiepski?
Mnie LUX kojarzy się ze światłem - a z Twojego komentarza uderza mrok.
Palmer_fm / 2007-12-06 11:37
Ta kobieta ma podobnie jak nasz były Premier nieustające poczucie kompleksów. Jeszcze nigdy nie napisała nic optymistycznego nawet jak giełda biła rekordy. Jak czytam jej komentarze to normalnie nic tylko podciąć sobie żyły bo jest tak źle i nie dobrze. Kobieto zmień prace jedź na urlop i zobacz jaki świat jest piękny!!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy