Forum Spółki giełdowe KCI SA

Powstaje porozumienie akcjonariuszy firmy KCI S.A.

Powstaje porozumienie akcjonariuszy firmy KCI S.A.

www1 / 31.182.232.* / 2018-02-07 15:30
Zainteresowani znajdą wszystkie informacje na stronie: http://www.forumakcjonariuszykci.pl

adres e-mail: poczta@forumakcjonariuszykci.pl.
Wyświetlaj:
viki337 / 209.95.56.* / 2018-03-07 15:46
Cwaniak Szczęsny uruchomił armię klakierów ale poszli tak daleko w hejtowaniu firmy i Hajdarowicza że wrzucali teksty rasistowskie i prokuratura prowadzi śledztwo.
Całe szczęście, zero przyzwolenia na takie zagrywki, poszukam informacji o tym, wczoraj gdzieś widziałem, wkleję jak znajdę
337202 / 209.95.56.* / 2018-03-07 16:15
Kraków, dnia 6 marca dnia 2018 r.

Szanowni Państwo, Informuję, że w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy zawiadomienie, iż Prokuratura Rejonowa dla Krakowa-Krowodrzy w Krakowie wszczęła dochodzenie w sprawie publicznego nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych i wyznaniowych oraz publicznego znieważania Grzegorza Hajdarowicza oraz ludności żydowskiej z powodu przynależności narodowej i wyznaniowej, na forum portalu internetowego bankier.pl w okresie pomiędzy 2 lipca 2017 roku a 16 listopada 2017, tj. o przestępstwo z art. 256 § 1 k.k. i art. 257 k.k. w zw. z art. 11 § 2 k.k. Z racji tego, że wpisy zniesławiające, obrażające i siejące wszelką nienawiść, atakują bezpośrednio moją osobę, jak i zarządzane przeze mnie spółki, w tym spółkę publiczną KCI SA i kontrolowaną przeze mnie spółkę Gremi Media SA pojawiają się na forum internetowym poświęconym spółce KCI S.A., również tą drogą informuję wszystkich zamieszczających wpisy o podobnych charakterze, jak również wpisy wpływające na wartość akcji i mających na celu manipulację kursem akcji KCI S.A., że wszelka taka aktywność będzie ścigana, a pseudoanonimowi sprawcy pociągani do odpowiedzialności karnej.

Grzegorz Hajdarowicz
Peter776 / 81.95.197.* / 2018-03-02 12:42
Też zauważyłem, zazwyczaj akcjonariuszom zależy na wzroście kursu akcji, dobrej opinii firmy a tu wręcz przeciwna akcja. Przedziwne to
Roman P. / 146.185.28.* / 2018-03-01 23:36
Widzę że trolle chcące obniżyć kurs akcji KCI wszędzie wklejają ten ściek...
observers / 158.255.215.* / 2018-03-06 18:19
Czytałem o tej sprawie - Szczęsny szantażował że jak nie dostanie chyba miliona to będzie niszczyć opinię firmy i jak widać to robi, sprawa chyba zgłoszona, powinni za takie coś przykładowo karać żeby innym cwaniakom nie przyszło do głowy
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy