Forum Forum pracyOferty - szukam pracy

praca dodatkowa jako konsultantka

praca dodatkowa jako konsultantka

wisnio / 2011-04-01 10:26
witam,

w dzisiejszczych czasach chce sobie kazdy jakos dorobic...rowniez i ja:) tam pomyslalam, ze moze na forum zapytam. Myslalam o pracy jako konsultantka kosmetykow. Czy ktos moglby mi powiedziec czy da sie na tym zarobic?
Wyświetlaj:
RENIA227 / 89.231.3.* / 2014-03-12 22:01
Zapraszam do pracy w firmie mariza jako konsultantka. Jest to firma kosmetyczna masz 30 % upustu na kosmetyki i możesz zarobić na zamówieniach. Nie ma żadnych opłat i w każdej chwili możesz zrezygnować.Tak naprawdę nic nie tracisz a możesz zarobić coś. JEŚLI JESTEŚ CHOĆ TROCHĘ ZAINTERESOWANA ZAPOZNAJ SIĘ Z TĄ STRONĄ
http://e-mariza.info/ A JEŚLI BĘDZIESZ CHCIAŁA WSPÓŁPRACOWAĆ TO ZAPRASZAM
https://strefamariza.pl/?m=partner&tab=register&Sponsor=025327
AGA T / 87.248.72.* / 2013-10-24 19:25
ORIFLAME – KONSULTANTKA CZY OPŁACA SIĘ NIĄ BYĆ!?
Dlaczego warto?
• Dodatkowy dochód
• Nielimitowany czas pracy
• Biznes bez nakładów finansowych
• Zwiększenie dochodów
• Brak szefa
• Nieograniczone możliwości
Chcesz coś zmienić ?
• Brakuje Ci pieniędzy?
• Ciężko pracujesz na etacie?
• Jesteś zmęczony dojazdami?
• Masz dość szefa?
• Brak Ci czasu dla dzieci i przyjaciół?
• Szukasz pomysłu na własną działalność ale brak Ci środków finansowych?
Z nami możesz zacząć budować biznes bez tych wszystkich ograniczeń.
Biznes bez wkładu finansowego z możliwością zarobów bez ograniczeń.
Biznes dla każdego bez względu czy się jest ojcem, matką, mężem, żoną, dzieckiem, studentem czy bezrobotnym.
Czy to możliwe?
JASNE , ŻE TAK ! WYSTARCZY CHCIEĆ , DAĆ SOBIE WŁAŚNIE TERAZ TĄ SZANSE SPRÓBOWAĆ POZNAĆ WSPANIAŁYCH LUDZI TAKICH JAK MY DO PRACY ZABAWY I BIZNESU!
NAPISZ ZADZWOŃ JESTEŚMY GOTOWI CIĘ WSPIERAĆ OD ZARAZ!
Twój specjalny link sponsorski:
www.oriflame.pl/recruits/online-registration.jhtml?sponsor=1712813

ZADZWON NAPISZ UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE .
TWOJE RYZYKO NA LEPSZE JUTRO 1ZŁ KOSZT WPISOWEGO DO KLUBU!
KLUB ORIFLAME.
rekrutacja_bg / 79.173.29.* / 2014-04-15 13:25
Praca dodatkowa przez INTERNET

Kancelaria Finansowa B&G to prężnie działająca spółka z branży usług finansowych. W obecnej chwili B&G uruchomiło nowy program dla partnerów.

Główne zadanie współpracowników biorących udział w Finansowym Programie Partnerskim POLECAJ-ZARABIAJ to rekomendowanie usług i produktów z oferty Kancelarii Finansowej B&G.

Za każdego pozyskanego Klienta B&G wynagradza swoich Partnerów.

POLEĆ NAM KLIENTA, A DOSTANIESZ NAWET 20% STAWKI PROWIZYJNEJ, NA KTÓREJ ZOSTAŁ URUCHOMIONY PRODUKT!

Współpraca dotyczy takich produktów jak:
- Kredyty: kredyty dla firm, gotówkowy, kredyt hipoteczny, kredyty dla wolnych zawodów,
- Leasing,
- Fundusz inwestycyjny zamknięty wierzytelności,
- Ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe,
- Fundusz inwestycyjny zamknięty Quantum Neutral,
- Fundusz inwestycyjny zamknięty obligacji,
- Ubezpieczenia: ubezpieczenie podróżne, ubezpieczenie grupowe na życie, ubezpieczenie indywidualne na życie,
- Inwestycje: w whisky, w nieruchomości, energię wiatrową).

Od partnerów nie wymagamy prowadzenia działalności gospodarczej!

Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z informacjami na stronie: http://big.org.pl/program-partnerski,6,147.htm
KJ-Mariza / 31.182.165.* / 2013-03-13 09:46
Ja polecam Marize .budując swoją strukture naprawde da się zarobić. a robisz to w domu przy uzyciu internetu.
Więcej informacji na stronie:
http://klaudia-mariza.webnode.com/
Monika707 / 88.156.118.* / 2012-01-16 11:15
Dopóki się nie spróbuje to nie będzie się wiedziało, każdy z nas ma inne cechy osobowości, charakteru itd. które albo pomagają albo nie w różnych zajęciach:)Faktem jest tez to, że firma która już istnieje, budzi większe zaufanie, chociaż nowe się pojawiają więc ciężko uogólnić. Wszędzie znajdą się i za i przeciw;) Jakbyś miała ochotę dowiedzieć się więcej,porozmawiać pisz: praca707@interia.eu
Aniaknop1 / 46.113.53.* / 2011-12-13 22:36
Ja osobiście uważam, że opłaca się, po prostu trzeba do właściwej firmy się zapisać. Najlepszej z najlepszych:)
ewa179 / 2011-04-01 13:18
odradzam, troszke tak pracowałam i w ogóle się to nie opłaca, a musisz nagabywać ludzi, dodatkowo teraz jest tyle fajnych drogerii że mało kto chce jeszcze zamawiać u konsultantek kosmetyki.
zapracowana26 / 82.210.150.* / 2011-04-21 16:02
a może jeżeli szukasz pracy dorywczej- dodatkowej to telemarketingu? w większości firm praca jest na umowę zlecenie i pracuje się na grafik. na stronie ale-praca.com jest kilka ofert. myślę, że pieniądze lepsze niż na jako konsultantka:)

Najnowsze wpisy