Forum W wolnym czasieUwagi do Money.pl

Praca.money.pl - szukanie według daty

Praca.money.pl - szukanie według daty

kamiledi15 / 85.128.60.* / 2013-04-12 08:40
Korzystam z tej strony, bo łączy oferty z wielu różnych serwisów - zamiast szukać w kilkunastu, wystarczy ta jedna. Niestety, albo nie umiem wyszukiwać ofert według daty, albo stronę projektował ktoś, za przeproszeniem, niespełna rozumu. Dziś jest dwunasty kwietnia, szukam więc ofert, które pojawiły się 11-tego, bo z dwunastego do końca dnia będzie przybywać - a że oferty nie są numerowane, to nie będę wiedział, które już przeglądałem, a których nie. Przykładowo znalazło mi kilkadziesiąt stron z różnych przedziałów czasowych. Na początku jest 12-ty kwietnia, omijam go więc i jadę do ofert z 11-tego. Niestety, ofert z 12-tego cały czas przybywa i jak przeglądam stronę 20 i przejdę do 21 lub wstecz do 19, to wszystko się przesuwa, bo ofert z 12-tego cały czas przybywa w takim tempie, że nie można się w tym połapać. I przykładowo oferty, które były na stronie 20, po chwili są już na stronie 24. Co zrobić, żeby wyszukać oferty tylko z konkretnego dnia? Strona pozwala tylko wyszukać według miejsca i branży.
Wyświetlaj:
kamiledi15 / 87.205.197.* / 2013-05-14 20:07
Problem nie zniknął, ale mam wrażenie, że teraz jest lepiej - oferty dodają się hurtowo raz na jakiś czas, a nie non stop, tak jak kiedyś, więc można się na to przygotować, na przykład otwierając najpierw każdą stronę w oddzielnej karcie i dopiero stamtąd przeglądając oferty. Ale są jeszcze dwie rzeczy, do których trzeba się przyczepić. Po pierwsze, pod obecnymi datami czasami wyświetlają się starsze oferty - na przykład zdarza się, że otwieram ofertę wstawioną w dniu dzisiejszym i wita mnie napis, że oferta jest nieaktualna. Z tego samego powodu przeglądając oferty z kilku dni niektóre się powtarzają, co niepotrzebnie wydłuża przeglądanie i komplikuje sprawę, bo niechcący mogę wysłać kilka zgłoszeń na to samo stanowisko. Jest też problem z wyświetlaniem ofert z portalu Infopraca, czasem się wyświetlają dobrze, ale czasami widzę tylko nagłówek i kawałek uciętego loga firmy i to jest wszystko - nie widać wymagań, obowiązków, nic. Ktoś ewidentnie skopał sprawę. Muszę wtedy oddzielnie wchodzić na portal Infopraca i wyszukiwać konkretnie tą ofertę, która wtedy już otwiera się prawidłowo.
kamiledi15 / 77.255.253.* / 2013-04-14 12:02
Z tego, co widzę, to te kursory pozwalają tylko uszeregować oferty od najstarszej do najnowszej lub odwrotnie, co nic nie daje, bo i tak pokazują się oferty ze wszystkich dat.
szklarek / 2013-04-13 11:24
Może redakcja odpowie coś więcej. Jest możliwość pośrednia takiego wyszukania- tj. jeśli 'zadasz' wyszukiwarce np. zawód lub miasto oferty uzyskasz listę ofert. Na górnej belce:
-Data -Tytuł oferty -Nazwa firmy -Lokalizacja przy każdej z tych kategorii masz dwa kursory
( ^ v) pozwalające na sortowanie ofert.
Kursor daty pozwala uszeregować je więc wg. daty dodania, a więc pośrednio dotarcia do zakresu stron (dolna belka : 1,2, 3...+10,+20...) z żądanego dnia dodania.
kamiledi15 / 77.255.253.* / 2013-04-14 12:03
Z tego, co widzę, to te kursory pozwalają tylko uszeregować oferty od najstarszej do najnowszej lub odwrotnie, co nic nie daje, bo i tak pokazują się oferty ze wszystkich dat.
ma760 / 83.12.51.* / 2013-07-20 01:17
wloskafirma.firmeo.biz

Najnowsze wpisy