Forum Polityka, aktualnościKraj

Praca po studiach logistycznych

Praca po studiach logistycznych

Money.pl / 2019-04-03 22:14
Komentarze do wiadomości: Praca po studiach logistycznych.
Wyświetlaj:
makre_ / 95.108.5.* / 2019-09-29 20:16
Studia to jedno a doświadczenie to drugie. W praktyce nauczysz się najwięcej. Trzeba trafić dobrą firmę która ci pozwoli rozwinąc skrzydla. Ja aktualnie jestem u Maszońskiego, póki co nie zamierzam zmieniać pracy, bo jestem bardzo zadowolony. Można się dużo nauczyć i pieniądze też dobre.
kamil1990 / 95.108.5.* / 2019-09-24 20:29
Logistyk to dobry kierunek, ale nie każdy może nim być. Przede wszystkim trzeba skończyć studia, a dwa być dokładnym i szybko podejmować decyzje. Ja pracuje u maszońskiego, już drugi rok i wiem że oprócz godnych pieniędzy ta praca może też sprawiać sporo frajdy i satysfakcji :)
kierownik125 / 192.160.102.* / 2019-04-03 22:14
W latach 90' był marketing, w latach 2000' zarządzanie a teraz ewoluowało to w logistyce. Typowy kierunek po którym "wiem że nic niewiem". Chociaż w sumie ci wykształceni logistycy to wydajni pracownicy na magazynach. Myśli taki jeden z drugim że będzie awansować to przerzuca te kartony szybciej niż Ukraińcy. Szkoda tylko że dalej nie kuma tego że bez uprawnień na wózki widłowe to nici z kariery. Jednym słowem kierunek po którym nie ma pracy, bo tępi pracodawcy widocznie do dzisiaj nie odkryli potęgi ich wiedzy wyniesionej z wykładów.

A tak bez cynizmu. Nie studiujcie tego badziewia bo po tym kierunku nic nie ma. Wszystkie umiejętności jakie są potrzebne na stanowiska logistyka, spedytora i pokrewne musicie opanować na własną rękę, czyli język obcy, obsługa komputera oraz pewność siebie. Studiując logistyke utrzymujecie tylko miejsca pracy darmozjadom na uczelniach. To nie jest obszar który wymaga kilkuletniego przygotowania teoretycznego. Niestety.

Najnowsze wpisy