Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

praca w czechach w starej boleslav

praca w czechach w starej boleslav

justysia / 2008-06-28 18:02
witamy, przyjechalismy do czech z interkadra 22 czerwca bardzo sie balismy nie ukrywamy rozne rzeczy cztalismy jednak nie jest najgorzej jechalismy co prawda sporo godzin po przzjezdzie godzina w biurčze byzlismy padnieci jak mopsy pokoj na poczatek z para z polski ani sie umzc ani nic.............. pozniej na piata rano na szkolenie chociaz zaczelo sie o 8 praca nie jest ciezka w trw juz mamy ranki za soba dostaje sie zarcie darmo 500 koron na miesiac do sklepiku nie jest zle bardziej sie balismz niz to faktycznie wyglada popzdawiaamy
Wyświetlaj:
prezesbit. / 5.172.235.* / 2019-10-12 12:01
Coraz więcej polaków za granicą wraca z powrotem do Polski ponieważ inwestują Bitcoina tylko śmieszne 250euro a budują biznes na lata rzędu 22.000zł miesięcznie.m Teraz każdy może tak zarabiać zobaczcie film jak to robią i zapiszcie się do biznesu na stronie: http://zarobmilion.pl
sgp / 77.253.213.* / 2014-07-22 16:21
Pilnie poszukujemy na terenie Czech osoby, która podjęłaby się zadania związanego z utworzeniem i poprowadzeniem oddziału naszej Spółki ( www.sgp.biz.pl/kim-jestesmy ). Działamy w branży motoryzacyjnej, RTV, AGD od 2006 r.Posiadamy już swoje oddziały na terenie Polski, Węgier, Niemiec, Serbii, Rumunii, Anglii i Słowacji. Obecnie planujemy intensywną, ekspansję na rynku czeskim, gdzie mamy już kilku swoich stałych odbiorców, a także biuro w Libercu.

Podstawowe zadania na stanowisku:
- organizacja pracy oddziału,
- prowadzenie negocjacji handlowych i budowanie pozytywnych relacji z klientami,
- raportowanie postępów i wyników prowadzonych działań do kierownika jednostek zagranicznych.

Nasze wymagania wobec kandydatów:
- biegła znajomość języka czeskiego oraz polskiego,
- mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
- preferowane wykształcenie wyższe,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- znajomość rynku automotive będzie atutem.

Oferujemy:
- wysoce samodzielne stanowisko pracy,
- ciekawe i zróżnicowane cele,
- szkolenia,
- wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (podstawa + prowizja od sprzedaży),
- niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (samochód służbowy, telefon, laptop itp.)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w terminie 14 dni od ukazania się ogłoszenia na następujący adres e-mail: bociaga@sgp.biz.pl
mrober / 188.146.128.* / 2009-12-23 22:54
Pracowałam tam. TRW szanuje pracowników, gorzej bylo z moja agentura VD Work. Cwaniacy na poczatku sa Ok a potem ludzi w balona robią. Wyjeżdzałam do domu w marcu 2008 i do dzis dnia nie dostałam ostatniej wypłaty. Ponoc poszła na pokuty!
gentooo / 2008-07-07 21:57
czy możesz nam coś więcej napisać? też sie tam wybieramy
lasiczka / 85.207.118.* / 2008-07-12 17:22
wszystko napisalam nie jest zle jak sie jedzie y interkadra hotele zalezy gdzie sie trafi ale jest spoko praca ok

Najnowsze wpisy