praca w DAS

miikki / 83.230.6.* / 2009-01-14 13:25
dostałam propozycję pracy w firmie DAS. Proszę o opinie od osób, które tam pracują jak wygląda kwestia zarobków, odbywalności spotkań itd.
Wyświetlaj:
eliza82 / 62.233.200.* / 2016-05-24 13:07
Zanim zaczęłam pracę w D.A.S. bardzo dokładnie przeczytałam wszystkie komentarze i nie ukrywam - byłam przerażona. Już w pierwszym tygodniu okazało się, że moje wątpliwości są zupełnie bezpodstawne. Najpierw cykl szkoleń, spotkanie integracyjne z ludźmi z nowego działu, a potem praca z Agentami (jestem pracownicą centrali). Jestem już tutaj od dwóch lat i nie zamierzam się stąd ruszać (no chyba, że "góra" będzie chciała się mnie pozbyć, w co raczej wątpię :D). Jest bardzo fajna atmosfera, żadnego klimatu korpo, a do tego pakiety socjalne. No dobra, w biurowcu, w którym ja pracuję czasem są problemy z klimatyzacją - jeśli ktoś chciałby się do czegoś już przyczepić:) Nie wiem kto pisze te komentarze, może ci, którym się tam nie udało?? Bo nie byli zbyt kompetentni…?
NoFu / 2015-10-09 23:49
Witam jest tam ktoś kto pracuje lub pracował w D.A.S.
kicker / 2012-11-18 21:25
Heh, firma chyba niezbyt dobra, sądząc po komentarzach ;)
Simeone21 / 91.197.155.* / 2012-08-14 15:07
dostałem ofertę pracy z DAS na stanowisku specjalisty ds. windykacji, czy ktoś sie orientuje jak to wygląda, chodzi mi: o podstawę stosunku pracy. wysokość wynagrodzenia podstawowego?
Wszystkim dzieki za odpowiedzi
zigzag600 / 87.207.247.* / 2016-03-10 19:19
Każdy Cię tam oleje.
GLiwice / 31.60.207.* / 2012-04-12 15:09
praca w D. A. S. to śmiechu warte :) trzech najlepszych agentów spisuje Dasa gdzie??? na parkingu tirów pukają od jednego do drugiego tak jak Rumuni sprzedający telefony albo piły :) a za rok ściągną ci należność że polisa się nie opłaciła i prowizje musisz oddać nie polecam no chyba że chcesz działać charytatywnie
zigzag600 / 87.207.247.* / 2016-03-10 19:22
Zgadza się.
SIWY z KATOWIC / 217.212.230.* / 2011-10-21 10:46
Ja właśnie. jestem po pół rocznej pracy w tym syfie,
i nie polecam ze względu na brak profesjonalizmu ,
system wynagradzana 0:1 albo zrobisz albo nic niemasz
a co w przypadku wypadku lub choroby ,żadne zapewnienia a umawianie spotkań najlepiej wychodzi
na parkingu TIR-ów.Tak są przygotowane kadry do pracy
Ramię w ramię -czyli ty umówisz spotkanie ,jeżeli nie masz spotkań to nie masz kasy
Cześiek / 46.134.161.* / 2012-02-16 22:58
ujołeś to bardzo delikatnie ;)
innergy / 2009-09-20 17:43
Podobno przez pierwsze 3 miesiace na okres szkolenia jest umowa o pracę, później podpisuje się umowę agencyjną więc trzeba założyć własną działalność, samochodu się nie dostaje, tel tak. Czy ktoś może jeszcze potwierdzić że faktycznie jest ciężko wyjść na swoje na umowie agencyjnej, ile się płaci zus? Pozdr
ex kirownik / 95.160.37.* / 2010-06-21 20:41
Napiszę krótko cała ta firma to jedna wielka ściema, prowadzą ją ludzie z przypadku z małą wiedzą prawniczą, dział prawny to banda niedouków z małymi wyjątkami. Firma nie żyje z tego, że pomaga ale wymaga (PŁATNOŚCI)
Praca tam to śmiech na sali i szkoda czasu każdego kto o tym myśli, szkolenia to farsa! gdzie manuale sprzedażowe pisze człowiek, który sprzedawał warzywa w supermarkecie jeszcze dwa lata temu (z całym szacunkiem dla ludzi pracujących na warzywach) ale pojęcia o sprzedaży bezpośredniej to nie mają! do tego brak podstawy, brak telefonu, brak baz klientów, brak podstawowych narzędzi teczek w tym papierowych brak długopisów brak wszystkiego, firma się nie reklamuję nikt jej nie zna na rynku a ten kto słyszał to głownie kierowcy zawodowi. Radzę czytać OWU mianowicie wyłączenia, wykluczenia i tak okrojony produkt, że ciężko jest uzyskać pomoc!
W kwestii pracy WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ bez podstawy kiepskie zarobki i do tego zdarzają się oszustwa na prowizjach, weksle zapisy w umowach o zwrocie prowizji jeżeli klient nie zapłaci na 2 rok itd ODRADZAM!!!!
Cyryl / 80.239.242.* / 2011-10-22 13:44
Zgadzam się w 100%,co napisane ja mam takie same zdanie !!!
daswawse / 217.98.13.* / 2009-11-10 14:03
nie jest tak źle. produkt niszowy. pracuje tu od 6 miesiecy.
kudłatej blondyny ze stolicy
już nie ma.
Przez pierwsze 3 m-ce 1300 brutto podstawy a do tego możesz sobie dorobić prowizją ze sprzedaży polis. Z reszta nie tak małą w porównaniu z innymi towarzystwami. Produkt nie jest drogi wiec w zasiegu portwela wiekszosci ludzi. Dodatkowo można uzyskać co miesięczne premie. Samochodu nie ma, ale teraz żadko w której ubezpieczalni podpisuąc umowe agencyjną można dostać samochód. np ING nie daje nic nawet telefonu.
Jak chcesz zarobić to trzeba szukać klientów jak wszedzie. Wszystko zależy od Ciebie i Twojej motywacji do pracy. Spotkania z klientami są miłe.
Jeżeli chodzi o własną działalnośc to:
-jesli zakładasz firmę po raz pierwszy to masz do zapłacenia 380 ZUS( przez pierwsze 2 lata prowadzenia działalności)
-jeśli już masz działalność to: 800 zł
Myślę, że warto spróbować. Nie wysilając się szczególnie można zarobić 3000 a jak jesteś ambitny i zależy Ci na kasie to nawet 6000-9000 i to bez żadnego portfela klientów. Wszystko z bierzącej produkcji
ex kirownik / 95.160.37.* / 2010-06-21 20:45
Napiszę krótko cała ta firma to jedna wielka ściema, prowadzą ją ludzie z przypadku z małą wiedzą prawniczą, dział prawny to banda niedouków z małymi wyjątkami. Firma nie żyje z tego, że pomaga ale wymaga (PŁATNOŚCI)
Praca tam to śmiech na sali i szkoda czasu każdego kto o tym myśli, szkolenia to farsa! gdzie manuale sprzedażowe pisze człowiek, który sprzedawał warzywa w supermarkecie jeszcze dwa lata temu (z całym szacunkiem dla ludzi pracujących na warzywach) ale pojęcia o sprzedaży bezpośredniej to nie mają! do tego brak podstawy, brak telefonu, brak baz klientów, brak podstawowych narzędzi teczek w tym papierowych brak długopisów brak wszystkiego, firma się nie reklamuję nikt jej nie zna na rynku a ten kto słyszał to głownie kierowcy zawodowi. Radzę czytać OWU mianowicie wyłączenia, wykluczenia i tak okrojony produkt, że ciężko jest uzyskać pomoc!
W kwestii pracy WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ bez podstawy kiepskie zarobki i do tego zdarzają się oszustwa na prowizjach, weksle zapisy w umowach o zwrocie prowizji jeżeli klient nie zapłaci na 2 rok itd ODRADZAM!!!!
zigzag600 / 87.207.247.* / 2016-03-10 19:20
Fakt. Jak lubisz pracę na świeżym powietrzu to z********** w DAS-ie. Będziesz jak taka k**** chodził/a od kabiny do kabiny na parkingu.
jacekioliiwiktor / 77.113.141.* / 2009-11-20 18:21
robisz straszne byki , jak masz zamiar się w tej pracy utrzymać ...
mtom / 87.204.196.* / 2009-09-18 11:18
czy tam jest koniecznosc założenie własnej działalności gospodarczej?? oferują jakieś narzędzia pracy jak samochod, tel itp ???
dasowka / 2009-07-30 12:09
Przedstawiciele posiadający portfel klientów, zarabiają nawet 8 tyś -dostają prowizję z umów, które przedłużają się automatycznie, ponadto po przekroczeniu pewnych progów przyznawana jest premia w wysokości 1000 lub 2000 zł.
Nowi przedstawiciele muszą portfel wypracować, lub przypodobać się przełożonym aby takowy dostać po koledze, który nie wytrzymał atmosfery.
Prezes całości jest szalenie wykształconym, kulturalnym i inteligentnym facetem -praca pod jego dowództwem jest szansą i przyjemnością. Jeżeli chodzi o dyrektorów regionalnych to nie polecam kudłatej blondyny ze stolicy -została dyrektorem nie mając pojęcia o ubezpieczeniach i funkcjonowaniu przedsiębiorstwa, polecam również uważać na rudą z południa -wredna krzykaczka, ale zna ten biznes od podszewki. Piętro niżej są kierownicy okręgowi -warto sprawdzić ich wykształcenie, ponieważ często go nie mają i Ci właśnie "gnębią" osoby z dyplomem.
ochrona prawdy / 77.253.81.* / 2009-01-28 12:20
Szczerze nie polecam chyba, że na chwile przez trzy miesiące płacą podstawę a potem działalność bez ulgi czyli zus 800 a nie 300 w warszawie jeszcze szefowa ma problemy z własną osobowością. Jak nie miałem dosypki to nie zarabiałem tani produkt niska prowizja trzeba tego dużo sprzedać żeby zarobić. Idz do każdej innej firmy ubezpieczeniowej jak sprzedaż 5 produktów zarobisz z 3000 zl w das 500. Rachunek jest prosty
GG69 / 141.76.45.* / 2009-03-01 21:01
Również nie polecam tam pracy. Praca w DAS jest mało atrakcyjna. Czarowanie o prowizjach i wysokich zarobkach a potem szara rzeczywistość i 800zł zostaje na ręku. Lepiej iść do normalnej pracy na umowę niż prowadzić działalność i denerwować się czy w tym miesiącu da się opłacić podatek i ZUS. Odradzam.
GośćOK / 89.76.168.* / 2009-12-08 21:51
Wiesz co kolego niewiem jak jest w DAS, ale z tego co piszesz to Ty nie nadajesz się do pracy jak przedstawiciel w żadnej firmie, w firmach gdzie pracuje się na umowę agencyjną sami sobie wyznaczamy cele i je realizujemy. Wiem jedno że sprzedawcą to Ty nie jesteś i w firmach na etacie gdzie się sprzedaje też długo nie popracujesz, niewiem czy praca na kasie fiskalnej nie była by za bardzo skomplikowana dla Ciebie
lu007@o2.pl / 87.205.63.* / 2010-05-26 20:03
czy wiecie jak oni pozyskuja klientów??? czy handlowiec wisi na telefonie zeby pozyskac klienta czy jest to inaczej zorganizowane?? PROSZE o odpowiedz.
Pozdrawiam
krzysztof-opole / 83.30.220.* / 2010-08-20 23:55
to zalezy od czlowieka ; jesli jestes powazny to powaznie traktujac swoja prace i siebie samego robisz to profesjonalnie. ja dziennie wykonuje maksymalnie 5 telefonow. umawiam tyle spotkan zeby miec czas dla siebie . staram sie to robic na tyle dobrze zeby osiagac cel . zarabiam powyzej 6000 oprocz portfela . krzysztof wieczorek 608 493 225
DASSCIEMA / 94.251.157.* / 2010-07-13 23:36
DOKLADNIE KOLEGO TAK JAK NAPISAŁES, DOSTAJESZ STACJONARNY TEL DO REKI OTWIERASZ KSIAZKE TEL I DZWONISZ JAK SZYMPANS ZEBY COKOLWIEK UMÓWIC JAK JUZ UMOWISZ SPOTKANIE TO JEDZIESZ I MUSISZ JE SFINALIZOWAĆ I CO GORSZA ZABRAC KASE OD KLIENTA BO JAK NIE TO OCHŁONIE Z TEMATU I TYLE BEDZIESZ MIAŁ, KIEPSKIE PROWIZJE I ZERO NARZEDZI PRACY
WIELMOZNY / 178.182.111.* / 2011-02-07 20:21
jedna wielka sciema!! pracowalem pare misiecy i musialem w koncu doplacac do interesu a teraz przyslali mi jakies weksle o placenia bo klienci nie zaplacili za drugi rok!!!!!! DAS TO @#$%^&* !!!!!!!!!! NIE DAJCIE SIE NABRAC !!!

Najnowsze wpisy