praca z domu

mamaWdomu / 2012-02-28 10:25
jestem samotną matką i na na razie jestem na urlopie macierzyńskim, póżniej być moze będę musiała iść na wychowawczy, chciałabym sobie jakoś dorobić, ale jedyną opcją jest praca zdalna w domu, jaki rodzaj pracy moglabym tak wykonywać? czy to jest powszechne teraz?
Wyświetlaj:
renia097 / 91.223.167.* / 2018-08-17 14:40
Mi się udało zacząć zarabiać przez Internet z pomocą poradnika-novacash. Znalazłam tam konkretne informacje dotyczące np programów partnerskich. Spoko sprawa
proziomus / 83.238.229.* / 2015-02-04 19:10
Rewolucyjny, jedyny w swoim rodzaju, polski mlm, absolutnie poza wszelką konkurencją.
Służbę zdrowia powala na obie łopatki. Bez skierowań, bez kolejek , w ciągu jednego tygodnia od zgłoszenia wizyta u internisty lub specjalisty w dogodnym dla ciebie czasie, to tylko podstawowe z całej gamy przeogromnych korzyści.
Rewelacyjny system: prestiżowy abonament medyczny S7 Medical Company, dostępny na każdą kieszeń. Zapraszam do najprężniej rozwijającego się młodego teamu:

Webinary informacyjny:

http://super7.pl/?r=macxm
rekrutacja_bg / 79.173.29.* / 2014-04-15 13:44
Praca dodatkowa / Praca przez Internet

Kancelaria Finansowa B&G to prężnie rozwijająca się firma z branży usług finansowych. W obecnej chwili B&G uruchomiło nowy program dla partnerów.

Główne zadanie kooperantów biorących udział w Finansowym Programie Partnerskim POLECAJ-ZARABIAJ to rekomendowanie usług i produktów z oferty Kancelarii Finansowej B&G.

Za każdego pozyskanego Klienta B&G wynagradza swoich Partnerów.

POLEĆ NAM KLIENTA, A DOSTANIESZ NAWET 20% STAWKI PROWIZYJNEJ, NA KTÓREJ ZOSTAŁ URUCHOMIONY PRODUKT!

Współpraca dotyczy takich produktów jak:
- Kredyty: kredyty dla firm, gotówkowy, kredyt hipoteczny, kredyty dla wolnych zawodów,
- Leasing,
- Ubezpieczenia: ubezpieczenie podróżne, ubezpieczenie grupowe na życie, ubezpieczenie indywidualne na życie,
- Inwestycje: w whisky, w nieruchomości, energię wiatrową).

Od partnerów nie wymagamy prowadzenia działalności gospodarczej!

Zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z informacjami na stronie: http://big.org.pl/program-partnerski,6,147.htm
Kokos9 / 2014-01-24 10:08
Może pisz bloga, jako matka masz duzo do opisania, chodżby w zakresie wychowania dziecka.
Ewka189 / 87.204.34.* / 2013-11-14 17:05
Witam,
mam propozycje dla osób, które chcą stać się niezależni finansowo. Wystarczy umówić się na niezobowiązujące, półgodzinne spotkanie i wysłuchać biznesplanu. Nie trzeba decydować się na współpracę od razu. Niczym się nie ryzykuje a pieniądze w zależności od pracy mogą być duże. Więc czemu nie spróbować? Zainteresowane osoby mogą napisać do mnie maila ewelinaam270@interia.pl.
Agnieszka760 / 77.252.244.* / 2013-09-26 10:20
Familo Sp. z o.o.
Gorzewo 60A
09-200 Sierpc
NIP 776-16-98-489
REGON 146151734

Prężnie rozwijająca się firma poszukuje osób do współpracy.
Poszukujemy osób ambitnych, kreatywnych, zdeterminowanych.
Do pracy niezbędny jest dostęp do internetu.
Gwarantujemy wysokie wynagrodzenie (prowizyjne) adekwatne do zaangażowania!

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt
familorekrutacja@onet.eu
Marta Sych / 178.43.142.* / 2013-08-28 01:23
Chciałabym Ci przedstawić bardzo ciekawy MLM firmy DXN, która od lat zajmuje się sprzedażą zdrowej kawy i innych produktów z ganodermą. http://www.marta.dxnnet.com/

Każdy z nas chce dbać o siebie i utrzymać się jak najdłużej w dobrym zdrowiu, a teraz jest ku temu okazja poprzez korzystania z najbardziej podstawowych produktów używanych każdego dnia. Ile z nas zaczyna dzień od umycia zębów? Albo wypicia filiżanki kawy? Pijemy ją zarówno w domu, pracy, jak przy wszelkiego rodzaju spotkaniach towarzyskich i biznesowych. Jednym słowem rynek jest ogromny!

Firma DXN ma szeroki asortyment produktów:

– kilka rodzajów kaw z ganodermą
– herbaty
– kakao
– suplementy diety
– produkty higieniczne tj. pasta do zębów czy mydło do skóry wrażliwej
– kosmetyki
Wszystkie produkty posiadając certyfikat ISO, dzięki czemu można je sprzedać zarówno indywidualnie, jak i wszelkiego rodzaju sklepom w tym sklepom ze zdrową żywnością, kawiarniom czy nawet sprzedawać przez portale internetowe.

Dodatkowo wraz z rejestracją firma daje nam możliwość promowania strony, na której robi się zakupy i rejestruje do programu w 14 językach w tym języku angielskim, dzięki czemu z łatwością możemy polecać program innym osobom i reklamować go w internecie.

Nie jest to jednak jedyna zaleta firmy DXN. Jest to niemal jedyny program mlm, który potrafi łączyć ze sobą fantastyczny program marketingowy z tak rozpoznawalnym, powszechnym i tanim produktem jak kawa z ganodermą.

Firma DXN NIE wymaga od nas kupowania żadnego pakietu startowego, abyśmy mogli zacząć z nią współpracować. NIE wymaga również robienia konkretnego miesięcznego obrotu, abyśmy utrzymywali nasz wypracowany poziom, dzięki czemu nie jesteśmy zmuszani do żadnego szaleńczego wyścigu szczurów.
Raz wyrobiony poziom prowizyjny jest stały, bo opiera się na zbieranych punktach kumulujących się z miesiąca na miesiąc, a nie na miesięcznym obrocie.
Nie musimy także przejmować się wysyłką, bo po zakupieniu produktu firma może wysłać go bezpośrednio do kupującego, z nami tylko się rozliczając.

Jeżeli masz jakieś pytania, to chętnie na nie odpowiem – wystarczy skontaktować się ze mną mailowo dxnmarta@gmail.com lub skype: oresta223. Zerknij również na moją stronę http://www.marta.dxnnet.com/ lub wysłuchać darmowego szkolenia on-line odbywającego się w każdy poniedziałek, środę i czwartek o 20.30 http://login.meetcheap.com/conference,97694352,private (hasło: dxn)
camellooo / 95.160.211.* / 2013-06-26 22:41
Praca przez internet

od razu zaznaczam,że nie proponuję Ci klikania w reklamy

i wypełnianie ankiet, ponieważ na pewno na tym się nie dorobisz nawet kieszonkowego.

Jeżeli jesteś zainteresowana proszę o kontakt.

Zapraszam tylko osoby które poważnie myślą o zarabianiu.

Pozdrawiam.
Inouke / 89.78.238.* / 2013-08-05 15:40
Chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej o proponowanej przez Pana pracy.
fajny_mietek / 2012-03-02 19:31
Dobre oferty pracy w domu proponuje firma Home-Work of International Business
www.praca-chalupnicza.chwalciepana.heliohost.org/ . Znalazłem dla siebie pracę, która mi bardzo odpowiada. Produkuje kołyski dla dzieci i za pośrednictwem firmy sprzedaje je. Myslę, że i ty znajdziesz coś dla siebie. Mają bardzo duzy wybór ofert.
Jerzy K / 2012-02-28 12:35 / Bywalec forum
no na pewno może Pani pisać wszelakiego typu porady, artykułu, to jest to, co najłatwiej można robić zdalnie, jeszcze jakies tłumaczenia, ewentualnie korekty językowe

Najnowsze wpisy