Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pracownicy Fiata w Polsce proszą Włochów o sabotaż

Pracownicy Fiata w Polsce proszą Włochów o sabotaż

Wyświetlaj:
nirt / 87.205.187.* / 2011-02-20 15:37
czesc pracownicy fiata proponuje obalić związki zawodowe założyc jeden związek przez pracowników którzy wiedzą jak trzeba z********** na lini montażu odciążyc pracownika na operacji ze względu na dużą wydajność i tempo produkcyjne dla wszystkich umowy na stałe żadnych pośredników wzrost płac do pensji zasadniczej 500zł dla każdego pracownika.nagrywać kzt i zbierać materiał gdyż nie postępują zgodnie z kodeksem pracy ludzie pracownicy fiata to my pracujemy a co mamy z tego wiążemy koniec z koncem dosć tego dyrekcja jak jest wyrozumiała w tym przypadku to powinna reagować ja arleta jeszcze nie słyszałem jak mówi chciałbym aby przemówił do nas do tych baranów.
sl / 217.113.236.* / 2010-06-24 09:03
Podejrzewam a nawet mam pewność, że autorem tego apelu są związki zawodowe. Zarząd związków boi się o własne stołki i dobre pensje. Porównajcie je z pensjami robotników na produkcji. Bo to wszystko fikcja ta opiekuńcza rola związków zaw.
me / 77.253.167.* / 2010-06-21 16:27
cos nie chce mi sie wierzyc, ze to pracownicy napisali taki list. W dzisiejszych czasach to juz chyba wiadomo, ze jak firma ma sie dobrze to i pracownikowi lepiej, wiec buntujmy sie wszyscy pracownicy to raczej bardziej smieszy niz wydaje sie realistyczne. A jezeli to prawda to widac, ze zwiazki zawodowe nie potrafia sie pogodzic, ze moga zostac olane:D CZekam, az sie beda musialy pogodzic, ze moga zostac zwolnione:D
Wapniak / 2010-06-20 08:28 / Tysiącznik na forum
A chcieliście K A P I T A L I Z M U?... To macie.
Pan Zenek / 89.231.97.* / 2010-06-20 09:15
Otóż to. Czas powrócić do idei Marksa.
pan władek / 89.231.120.* / 2010-06-19 21:26
przypomina mi się czas Solidarności, czy to odniesie skutek trudno powiedzieć, ale taka akcja polskich i zagranicznych pracowników tej samej firmy może spowoduje, że te barany szkolone w zarządzaniu przestaną ciągle operować głupawymi wskaźnikami w "metrics" i zaczną myśleć.

Najnowsze wpisy