Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prawie jak nocna z(a)miana, czyli studniówka Jarosława Kaczyńskiego

Prawie jak nocna z(a)miana, czyli studniówka Jarosława Kaczyńskiego

Wyświetlaj:
pigoje / 83.23.139.* / 2006-10-22 18:00
te wszystkie sukcesy pisu i premiera to jedna wielka hucpa i przekręt,co u niego zwyczajne,ale mało kogo może
już nabrać.
pytajnik / 80.54.90.* / 2006-10-21 20:29
Gdyby nie to, że Kaczyńscy pragną władzy jak pieszy wody na pustyni, to powiedziałbym, że za kilka miesięcy PiS wybierze nowego premiera, który rządził będzie od początku. A że ta partia polityczna ma w swoich szeregach wielu chętnych do stołka szefa państwa to i tym sposobem prześlizgali by się do następnych wyborów. Na szczęście nasz ukochany wódz, gwiazda zaranna, chodząca mądrość środkowej europy, nasze uwielbienie, niedościgły wzór cnót wszelakich i zapobiegliwości tak pokieruje swoim bratem (prezydentem) że pierwej ogniem nikczemność w narodzie wypali nim władzę odda. Po nich to choćby i potop. Czy tak postępują katolicy, przyjaciele ojca dyrektora Rydzyka ich duchowego przywódcy?
czater / 2006-10-21 10:04 / Tysiącznik na forum
Niestety Kaczysnscy nie potrafia przyjmowac rzezcywistosci do wiadomosci, skoro 148 jest wieksze niz 199 samo mowi za siebie.....
Mocccchereczek / 83.23.215.* / 2006-10-23 00:01
Cieniutkie sposoby staroubeckie czepiania sie jakiegoś argumentu (jak np. mających małe znaczenie liczb), który przesuwa punkt ciężkosci dyskusji w miejsce, w które chce się ją przesunać.Pomija się celowo ważne dokonania mające kluczowe znaczenie dla prawdziwego a nie fikcyjnego reformowania panstwa.
KRYTYKANCI!
Nie mozecie znieść tego, ze efekty pracy tego rzadu zaczynają byc widoczne nawet gołym niewprawnym okiem.
Ileż było gadania i krytyki,że Min.Ziobro i Prokurator Krajowy Pan Kaczmarek nic nie wskurają, kiedy pojechali do USA.
Że jest to ich praca na "pokaz"
Juz wskurali-bezdyskusyjnie!
Że Min.Maciarewicz nie zdoła rozbroić prawidłowo tej miny z czasów PZPR, która dezorganizowała życie w Polsce.
Takze widać efekty prac tego ostatniego.
Panowie czy Wy krytykujący tu na tym FORUM prawowicie wybranych polityków do Rządu i Najwyzszego Urzędu zdajecie sobie sprawę, że "wszystko" co się z nimi wiąże nie może być "ZŁE"
Normalny człowiek nie trawi totalnej krytyki.
To demaskuje Was KOMU SŁUŻYCIE! I tyle.
rybka / 2006-10-23 07:39 / Tysiącznik na forum
Skoro jesteś taki Prawy i Sprawiedliwy, to czemu swoją wypowiedź zaczynasz od zarzucania ludziom, którzy nie podzielaja Twoich poglądów, stosowanie jakiś "staroubeckich" metod?
A po drugie, parlament jest przede wszystkim po to, aby uchwalać prawo, a rząd by tworzyć projekty tego prawa. Nie mów więc, że te liczby są mało istotne!
ED / 84.151.206.* / 2006-10-22 08:34
Teraz przy wladzy sa wrcholy,chamy i opluwacze.
A nasi przywodcy zachowuja sie jagby ktos ukradl im ksiezyc.
Donald i diabeł / 83.31.64.* / 2006-10-22 16:53
To ja Księżyc. Miałem być prezydentam z Gdańska, a to ja drugi Księżyc. Miałem być premierem z Krakowa.

Najnowsze wpisy