Forum Forum prawneCywilne

prawnik od rozwodów - Kraków

prawnik od rozwodów - Kraków

Aleksandra272 / 178.43.129.* / 2012-11-23 10:10
Witam.
Szukam prawnika od rozwodów do prowadzenia sprawy. W grę wchodzą też alimenty od męża i kwestia podziału majątku. Lokalizacja: Kraków. Proszę o pomoc, czy możecie polecić kogoś zaufanego?
Wyświetlaj:
UtrYre09uy / 5.173.211.* / 2021-07-16 10:15
Rozwody wydają się proste, ale jak sama się przekonałam są bardzo trudne. Sama tak zzagmatwałam sprawę, że nie umiałam tego naprawić. Koleżanka mi powiedziała, żebym poszła do kancelarii CHRÓŚCIELEWSKA&CHRÓŚCIELEWSKI, bo jej pomogła w rozwodzie. Dziękować zawsze będę jej zawsze. Uzyskałam bardzo bardzo dobre warunki rozwodu.
Polecam i zostawiam numer telefonu gdyby ktoś szukał

telefon jaki dzwoniłam +48 666 609 065.
A tu masz stronę https://chroscielewska-chroscielewski.com/
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Piotrek860 / 46.204.1.* / 2021-06-13 11:10
Ja z własnego doświadczenia mogę polecić: https://cswadwokaci.pl/specjalizacja/rozwody-krakow
Eewwaa1239 / 5.173.65.* / 2021-04-27 22:55
Czy prowadzil komus rozwod mecenas Opyd?Jakie macie opinie?
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Sławek761 / 83.142.157.* / 2021-03-19 11:03
Ja też korzystałem z sług mecenasa Andrzeja Opyda, świetny facet. Żona domagała się rozwodu z mojej winy z powodu zdrady. Niestety miała dowody. Dzięki sprytnej taktyce procesowej udało się zakończyć rozwód z winy wspólnej a nie mojej, uniknąłem też płacenia alimentów na żonę. Córka została ze mną dzięki zawartej ugodzie. Bardzo polecam mecenasa Opyda. Był zawsze dobrze przygotowany na rozprawy i co dla mnie ważne mówi prawdę, a nie mydli oczy, że coś się da. Wszystko co powiedział na początku, faktycznie się sprawdziło. I potwierdzam to co inni piszą, od razu po pierwszej poradzie rozwodowej umawia się na konkretną kwotę i to jest kwota finalna.
Ewa 700 / 188.147.37.* / 2021-06-06 20:38
A gdzie przyjmuje bo nie mogę znaleźć adresu
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Olga N. / 31.0.70.* / 2021-03-05 17:59
Mogę polecić adwokat Aleksandrę Wojciechowską, gdyż jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Mecenas. Miał bardzo kompetentne podejście do mojej sprawy i była w nią niezwykle zaangażowana. Zawsze przygotowana, skrupulatna i dyspozycyjna, po 2 latach rozwód z winy męża i alimenty na mnie oraz na dzieciaki takie o jakie chciałam w pozwie. Teraz czeka nas apelacja, ze strony eks męża, ale jestem dobrej myśli.
Filip 1971 / 83.142.157.* / 2020-11-02 14:02
Potwierdzam zdecydowanie jednym z najlepszych prawników od rozwodów jest przywołany tu wielokrotnie mecens Andrzej Opyd. Ja trafiłem do niego dzięki kumplowi. Profesjonalny, z ciętą ripostą, bardo słowny, co niezwykle cenię. Informował mnie o wszystkim, byliśmy w stałym kontakcie telfeonicznym. Nie musiałem na nic czekać tygodniami i dopraszać się o inforamcje czy pisma, jak to było z adwokatką prowadzącą sprawę mojej nowej partnerce. W finale pan mecenas w miarę szybko jak na nasze realia rozwódł i mnie i Olę. W grę wchodziły duże pieniądze, bo prowadzę firmę, na szczęście. Rozwód mam już za sobą, choć żona ogdrażała się, że go nie dostanę. Z dziećmi widuję się regularnie. Wszystkim, którzy chcą się szybko rozwieść, bez szarpania polecam mecenasa Opyda.
Antoni K. / 188.146.224.* / 2020-11-18 14:57
Potwierdzam powyższą opinię. Zgadzam się z każdym słowem. Przede wszystkim słowny i skuteczny. Również polecam
Dorota417 / 193.111.26.* / 2020-06-05 15:41
http://www.kancelaria-bsk.pl/
Polecam! Najwyższy profesjonalizm!
Anna Rewerska / 31.0.42.* / 2020-05-02 13:33
Mogę z własnego doświadczenia oraz mojej siostry polecić adwokat Aleksandrę Wojciechowską super prawniczka rzetelna, umiejąca od razu powiedzieć co można osiągnąć i przy tym zaangażowana w sprawę.
Marek_ N / 31.0.47.* / 2020-04-17 13:47
Moją rozwodówkę prowadziła adwokat Aleksandra Wojciechowska, mocno zaangażowana w "rozkminienie" problemu. Do całej sprawy podeszła z niesamowitym spokojem,na sprawę zawsze przychodziła przygotowana perfekcyjnie,potrafiąc uderzyć centralnie w punkt twierdzenia mojej byłej. Dzięki temu uzyskałem wyrok rozwodowy z winy obu stron, a nie jak chciała Szanowna "była" już na szczęście żona i jej wyszczekana na maxa pełnomocniczka z mojej wyłącznej winy i alimenty w kwocie po 3000 zł na siebie. Także polecam i będę polecać każdemu mężczyźnie, którego żona chce oskubać w rozwodzie.
Ermita / 37.47.72.* / 2020-04-14 16:45
Pragnę dać kilka wskazówek jak wybrać odpowiedniego prawnika rozwodowego:

1. WEŹCIE SPECJALISTĘ! Prawnicy od wszystkiego są do niczego. Prawo rozwodowe ma swoją specyfikę, każda sędzina w wydziale w Krakowie jest inna - dobry specjalista zna takie smaczki i mój nawet potrafił pod konkretną sędzinę ustalać strategię procesową. Do mojego mecenasa podchodzili sędziowie, witali się, gadali sobie. W Krakowie jest tylko kilku takich. najlepiej wziąć takiego co to tylko rozwody/rodzinne robi.

2. NIE PATRZCIE NA CENĘ! tanio to można kupić ciuchy w lumpeksie - ale dla najważniejszej sprawy w swoim życiu- nie można oszczędzać. Specjaliści sa ok 20% drożsi od reszty. i Naprawdę warto.

3. RADCA PRAWNY - mój mi tłumaczył różnicę między adwokatami a radcami - wychodzi ,że mają inaczej skonstruowane umowy. Trzeba brać radcę, bo będzie mu zależało na jak najszybszym skończeniu sprawy. Sprawy prowadzone przez adwokatów toczą się latami, bo tak mają skonstruowane zasady ustalania honorarium.

4. BADANIE RYNKU - sprawdźćie kilku, umawiajcie się często. Porady prawne nie są drogie a dzięki temu ustalicie kilka strategii. Ponadto eliminuje ich to od reprezentowania małożnka.

Nie powiem Wam, którego wybrałam, żeby nie było że to spam reklamowy jak większość opinii tutaj. Wolałam mężczyznę, chciałam mieć większe poczucie bezpieczeństwa i tyle. Popytajcie wsród znajomych, ustalcie czy chcecie raczej fightera, czy ugodowego.
rejven / 80.49.57.* / 2020-07-22 20:49
specjalista tak, nie patrzeć na cenę tak, badanie rynku tak. ale z tym radcą prawnym to kompletna bzdura!!! różnica jest taka że jeden ma niebieską sukienką a drugi zieloną. nie ma różnicy w umowach bo każdy ma taką jaką sobie napisze. nie wciskaj ludziom kitu.
Ivo 83 / 37.47.114.* / 2020-07-22 09:06
Dzień dobry,
będę wdzięczna za kontakt do Pani mecenasa.
Z góry dziękuję.
Barbara_aa / 83.142.157.* / 2020-02-20 13:23
Ja serdecznie polecam Pana mecenasa Andrzeja Opyda. Bardzo profesjonalny i rzeczowy. Potwierdziło się wszystko co powiedział mi na pierwszym spotkaniu. Na pierwszym spotkaniu ustaliliśmy też wysokość wynagrodzenia i mimo przeciągającej się sprawy nie zapłaciłam ani złotówki więcej ponad umówioną kwotę. W moim przypadku rozwód trwał długo bo szarpaliśmy się z mężem o dzieci. W każdy razie mecenas przez cały czas sprawę prowadził osobiście, w przeciwieństwie do adowokatki męża, która po pierwszej rozprawie już się nie pojawiła i wysyłała aplikantów. Spokojnie można do niego zadzwonić. W razie jakichkolwiek wątpliwości, czy w nagłych sytuacjach służył radą. Przygotował mnie też psychicznie do rozpraw, bo to naprawdę mega stresujące. W finale mam święty spokój, dzieci są przy mnie, a mąż płaci alimenty w ustalonej wysokości.
NataliaPa / 37.47.109.* / 2020-02-19 12:02
mój proces doprowadziła do bardzo szczęśliwego finału w Krakowie pani adwokat Olga Maciejewska. Było to dla mnie bardzo trudne doświadczenie, a ta Pani jako jedyna potrafiła mi pomóc. Dziękuję za zaangażowanie, zrozumienie i bardzo waleczną postawę. Jeszcze raz bardzo dziękuję i z całego serce polecam Panią Adwokat.
jola_dy / 80.49.57.* / 2020-07-22 20:45
dokładnie! ja również miałam panią olgę maciejewską jako obrońce w sprawie rozwodowej przed sądem w krakowie. bardzo rzeczowa, świetnie przygotowana i bardzo konkretna. przy tym dużo empatii i po prostu ludzkiego, normalnego podejścia. bardzo, a bardzo polecam tę panią.
MagdaKope123 / 87.207.101.* / 2020-02-10 12:45
W przypadku sprawy mojego brata, którego żona chciała puścić z torbami po roku małżeństwa sprawdził się radca prawny Andrzej Opyd. Bardzo dobrze przygotowany do prowadzenia sprawy, zawsze skory do pomocy i wykazujący zrozumienie. Naprawdę warty polecenia człowiek. Każdy w takich chwilach potrzebuje kogoś skutecznego i jednocześnie empatycznego.
Polecam
HHHHalina987 / 185.104.185.* / 2020-01-30 12:53
A ja uważam, że Najlepsza od rozwodów i wszelkich spraw rodzinnych jest ADWOKAT MAGDALENA CHRÓŚCIELEWSKA. Serdecznie ją pozdrawiam i bardzo dziękuję za WYGRANIE mojej sprawy.
Anna Rewerska / 79.185.35.* / 2020-01-27 11:28
Mi pomagała adwokat Aleksandra Wojciechowska, po pierwszym spotkaniu wiedziałam,że chce Pani Mecenas powierzyć sprawę i zaufać. Skuteczna i zarazem empatyczna a w moim przypadku to było ważne.

Najnowsze wpisy