Forum Polityka, aktualnościKraj

Prawo o zgromadzeniach: PO, PSL - za; PiS, RP - przeciw

Prawo o zgromadzeniach: PO, PSL - za; PiS, RP - przeciw

Wyświetlaj:
walkower / 88.220.102.* / 2012-06-26 22:39
A ja jestem przeciw PZPN !!!

http://www.wiadomosci24.pl/artykul/polsce_grozil_walkower_w_meczu_z_grecja_na_euro_2012_236359.html
vulgarys polak / 79.184.133.* / 2012-06-27 04:56
ja wolę zyć w kraju demokratycznym ,bez anarchii narodowców
i bandytów stadionowych popieranych przez pis i 'ojca' rydzyka.
wolę zyć w kraju w którym mam pewność,że o świcie nie wywalą mi dzwi zbiry kaminskiego,w kraju w którym wielki inkwizytor kaczyńskie nie będzie prześladował milonów ludzi,popierająć rownoczesnie najbardziej pokręconych psychicznie ludzi w polsce.Precz z za przeproszeniem 'TFU"" IV RP.
ocelot / 83.5.155.* / 2012-06-26 21:43
w imię demokracji i swobód obywatelskich należy zagonić ludzi do morderczej, niewolniczej pracy, by można było spłacać niepotrzebne długi i nabijać kabzę bankowcom w zamian za klepanie po plecach! podnieść wiek emerytalny tak by całość funduszy zgromadzonych przez obywateli na ich emerytury można było przeznaczyć na premie! zlikwidować służbę zdrowia tak by ludzie zajęci byli ratowaniem siebie i swoich najbliższych i by nie mieli ani czasu ani siły by usiąść i zastanowić się nad tym co się z nimi dzieje i jak są traktowani! Narodzie - musisz zdecydować czy wolisz żyć w zniewoleniu mając w garażu 10letni złom z Niemiec a na ścianie plazmę made in China - czy też wolisz cieszyć się wolnością i swobodą (w tym gospodarczą) i pracować dla siebie!
ron2000 / 83.6.234.* / 2012-06-26 21:17
Tj, wszystkich organizacji o charakterze lewackim i lewicowym, np. socjalistów, komunistów, faszystów, maoistów, trockistów itp., którzy odpowiadają za największe zbrodnie w historii ludzkości i nędzę.
~jurga / 83.22.179.* / 2012-06-26 20:35
niż obywatele polscy w Tuskolandii. Tuskaszenko przerósł Łukaszenkę o głowę.

Najnowsze wpisy