Forum Polityka, aktualnościKraj

Prawo o zgromadzeniach. Senackie komisje za odrzuceniem noweli prezydenta

Prawo o zgromadzeniach. Senackie komisje za odrzuceniem noweli prezydenta

Wyświetlaj:
danyuio / 89.68.88.* / 2012-07-20 09:16
zamknąć gębę społeczeństwu,niech z********* i siedzi cicho ,a panowie u władzy bawią się i nabijają konta.Cicho sza plebsie,do roboty i morda w kubeł
wyborcza miażdżyca / 94.42.189.* / 2012-07-20 09:57
A CO KOMOROWSKI MÓGŁ INNEGO STWORZYĆ JAK MA ZA DORADCĘ OPRAWCĘ NARODU ZE STANU WOJENNEGO. OD GRUDNIA 1970 ROKU STRZELAŁ DO ROBOTNIKÓW, datego jaruzel został doradcą hrabiego.

w siepniu komorowski złoży kwiaty pod pomnikiem swojego pomysłu, posiweconemu barbarzyńcom ze wschodu, sovieckiej mordercom, którzy na padli na Polskę. Wybudowął im pomnik pod Ossowem !
Tak jak ukraincy wystawili pomnik Banderze z UPA.
to ten sam format.
pr rp / 199.67.203.* / 2012-07-20 10:17
I tu przypomina mi sie pewien kawał:
- Czemu Jaruzelski w polsce chodzi w mundurze a gdy wyjeżdza do Rosji wdziewa normalne ubranie?
- Bo tu jest na służbie a tam czuje się jak w domu

Swoja drogą nie sądziłem że dożyje czasów w których Jaruzelski będzie czyimkolwiek doradcą.

Jaruzelski, Bartoszewski sama elita
weweweewe / 79.188.169.* / 2012-07-20 09:11
Ja bym zakazał jakichkolwiek demonstracji, wtedy nigdy nie było by zamieszek. Tak samo zakazałbym wyjazdu za granice. Bo Polaczek wyjedzie, zobaczy kapitalistyczne cuda i od razu przewraca mu sie w głowie, a tak zapatrzony w TUSKA mógłby spokojnie w zaciszu domowym demonstrować do księżyca.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-07-20 10:13
Czyli komuno wróć? Tak teraz w TVN-ie wykładają ...?
pr rp / 199.67.203.* / 2012-07-20 10:12
W Koreji Północnej modlono sie do wizerunku Kim Dzong Ila. Dziekowano mu tym samym za wszelkie dobro.
Przykład. Kiedyś do koreji wpuszczono lekarzy którzy mieli leczyć tamtejszych ludzi na jaskre (czy jakas inna chorobe zwiazana z oczami). Z relacji lekarza wynika, że uleczony wieśniak, gdy tylko przejżał na oczy pobiegł do obrazu przedstawiającego wizerunek Kima i modlac sie dziekował mu za uzdrowienie.
Może by w Polsce stosować taką praktykę? Tylko trzeba zmienić osobę widniejąca na obrazie.

Najnowsze wpisy