Forum Polityka, aktualnościPolityka

Premier: Mamy szansę zmienić życie Polaków na lepsze

Premier: Mamy szansę zmienić życie Polaków na lepsze

Wyświetlaj:
maniuś / 79.186.102.* / 2007-11-24 15:08
Hasło komuchów: ABY POLSKA ROSŁA W SIŁĘ, A NARÓD ŻYŁ DOSTATNIO!Ani Polska nie urosła w siłę,a naród nie żył dostatnio.Takie były kiedyś realia i takie będą teraz..Jeden debil chcieł budować drugą Japonię,a drugi Irlandię,a co z tego wyszło i wyjdzie to wielkie szambo.Kłamać i oszukiwać każden może jeden lepiej ,a drugi gorzej.Każde kolejne ekipy rządzące to wielcy szubrawcy i oszuści którzy umiejętnie omamiają naiwne społeczeństwo tego kraju.Ci naiwniacy owczym pędem gonią do urn wyborczych i głosują na tych popaprańców pieprzących głupoty o obowiązku obywatelskim uczestnictwa w wyborach.Ja nigdy nie brałem idziału w tei pogiętej imprezie zwanei wyborami ponieważ nie wierzę tym świniom pchającym się do koryta pragnącym nachapać kasy i dobrze ustawić siebie i swoich pobratymców.
obserwator zagraniczny / 77.99.94.* / 2007-11-24 21:23
PO juz zmienilo polske na leprze odsowajac PiS od wladzy schizofrenicznej paranoji poszukiwania spiskow i afer politycznych KONIEC!!! w nastepnych wyborach nie sadze zeby PiS jeszcze istnial razem z kaczynskim i ziobro odejdzie w nieslawie na emeryturke ;))) nadszedl czas rozwoju dla polski i wierze ze nowy rzad dobrze wykozysta czas kadencj znam wiele osob ktore sa w obecnej sytuacji politycznej zainteresowane inwestycjami w polsce !!!
pman / 81.190.7.* / 2007-11-24 17:06
To może wymyśl jakieś hasełko, które by kogoś przekonało :) Najłatwiej gadać bzdety (na pewno się im nie uda!!) i głosić hasełka. Skoro wygrali, może dajmy im chwilę porządzić i potem oceniajmy. Dasz gwarancję, że masz rację, czy tylko potrafisz wiązać hasła z faktami z przeszłości? Czy to znaczy, że każdy kto głosi jakieś hasła jest skazany na niepowodzenie? Każdy rząd (prawie) jest pełen dobrych chęci. Kaczorki też, tylko że to nieudacznicy - oni po prostu nie potrafili. Wałęsa na ich miejscu pewnie by powiedział: "Chcem, ale nie umiem". Na razie chyba nikt nie ma argumentu, że źle rządzą, bo nie zdążyli! Za to co do Kaczorów - tego nie da się zaprzeczyć...
łysy prawnik / 83.18.204.* / 2007-11-24 14:38
"Otwarty,szczery czas trudny dialog'PROWADZONY POD DYWANEM.Czy to jakiś kawał.
Mam prawo wiedzieć z czego ustąpił Pan tusk a z czego Pan Pawlak.Ja jestem stary i pamiętam taką mowe trawe
>aczkolwiek , tym nie mniej jednak, w tej sprawie i armach tego dialogu", A co nie Podoba się! MNie też!
ANTYTUSEK / 89.78.13.* / 2007-11-24 13:56
ZMIENIC ZYCIE WYBRANYCH PRZEZ KOALICJE POLAKOW NA LEPSZE...Chlopaki ciesza sie, ze beda mogli razem powrocic do regul gry w Polske, jaki obowiazywal w latch 90-tych.
łysy prawnik / 83.18.204.* / 2007-11-24 14:34
Niestety.Głosowałem na Pan Tuska bowiem miałem dosyć sluchania jaki to oON jest a jaka wspaniała Pani
Gronkiewicz Walc. Moim zdaniem tak nie jest .Są to jednak
ludzie niebezpieczni bowiem inteligentni i bezideowi.
Gratulacje dla młodych euro.
Ale może coś " zakumama" po wysłuchaniu w ..... wykładu

Pan Wałęsy i przecztaniu wypowiedzi Pana (Profesora!)
Władysława Bartoszewskiego.To jednak cekawa sprawa
Zasługi Pana Profesora sa drogą do Kariery natomiast
zasługi Pan Prezydenta są powodem do bezkarnego
wyśmiewania.Tylu było prześmiierwców na temat Kaczora
lub Kaczorów a Witrualnego Kaczora Każdy dziennikarz
kocha.
Kochani dziennikarze!
Obecnie jak kupuję Nasz Dziennik i jeszcze podobny
tygodnik.
Oglądam telewizje obcojęzyczną na FTA.
Kochani dziennikarze!
Takie "nawijanie" może Was dużo kosztować.
Wapniak / 83.28.126.* / 2007-11-24 13:46
"znak nowych czasów, gdzie kłótnie i konfrontację zastąpi otwarty, szczery, czasami trudny dialog". - co kolwiek by nie rzec, PSL to szczególny rodzaj cwaniactwa od lat...
łysy prawnik / 83.18.204.* / 2007-11-24 14:44
Drogi Panie.
Ale jak to wspaniale brzmi.Sympatyczni obrońcy Polskich
Chłopów >Działają przecież w słusznej sprawie .Raz przy
SLD , raz przy PO. A poważnie Pan Tusk nie wie> co komu
pisane i kto będzie żył< to określenie poety na niewiadomą przyszłość.
Greeder / 213.199.198.* / 2007-11-24 13:44
Parafraza:
"To pierwsze, kluczowe z punktu widzenia przyszłości naszego przedsięwzięcia głosowanie pokazało w taki symboliczny sposób, że mamy większość i nie zawahamy się jej użyć" ;)
łysy Prawnik / 83.18.204.* / 2007-11-24 14:52
Niemniej jednak w ramach tej wypowiedzi należy zauważyc,ze szczerym zinteresowaniem tematem tego zagadnienia.
Mam kontynować.
Chcemy podwyżki płac.
Chcemy ......... być odpowiedzialni.
Chcemy............ solidarn
Musimy bezpiecznie przygotować się do........i
Mam wrażenie,że ten Człowiek roni za tzw. słupa w
spółce z oo lu sa
powodzeniaWaldek! / 83.24.223.* / 2007-11-24 13:23
Waldek dialoguj sobie do woli, ale pamiętaj twoje i tak musi być na wierzchu. Masz szansę ich ograć i skorzystaj z tej okazji.

Najnowsze wpisy