Forum Polityka, aktualnościPolityka

Premier: To rada decyduje o wygaśnięciu mandatu

Premier: To rada decyduje o wygaśnięciu mandatu

Wyświetlaj:
KAP / 62.148.86.* / 2007-01-25 15:56
Polakóow po tym gosciu. NIe negocjacje tylko naburmuszony i zakompleksiaony bulgot niestety wpisuja sie trafnie w stosuki sasiedzkie rodem z 'Sami Swoi' . I wlasnie aprecjacja takiej mentalnosci rodem z Koziej Wolki to najgorsze co sie dzieje.
taktak / 83.24.251.* / 2007-01-25 16:52
nielogiczne - wypadałoby twierdzić, że jest to spuścizna "samych swoich". Natomiast to co zostanie po Nich to zapewnie to, że można pobulgotać na psubrata jak atakuje, a nie twierdzić uparcie, że pada deszcz gdy plują w twarz.
strzelec / 2007-01-25 14:27 / Bywalec forum
Cytat "Jarosław Kaczyński oświadczył, że jeżeli Rada nie podejmie stosownej decyzji, to może ją podjąć wojewoda. " Czyli jeżeli nie odwoła ja rada to odwoła ją wojewoda, to jak zawsze w przypadku polityki PiS i obecnego Rządu, kiedy Trybunał Konstytucyjny robił coś po ich myśli była to decyzja słuszna, ale kiedy robił to wbrew woli rządu, to był w błędzie i należało by go rozwiązać :), jeżeli coś nie jest po ich myśli to jest źle, a jeżeli coś oni robią choćby to była największa głupota jest poprawne, przykład PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ śmiesznie ta nazwa brzmi w chwili jeżeli honoruje się posłów z wyrokami bo popierają PiS, nominacje na na stanowiska ludzi bez zielonego pojęcia byle tylko słuchali i zgadzali się z tym co Jarek zagra, przestroga dla marszałka Jurka nie powinien się tak wychylać, czytałem że nie jest za wyborami w stolicy, powinien pytać się o opinie tak jak pani Fotyga :) premiera.
Myślę że wybory w stolicy powinno się jeszcze raz przeprowadzić tylko po to żeby PiS mógł jeszcze raz przegrać, bo wasze oszustwa i przekręty już ludzi nie bawią tylko martwią, grzebiecie się w g...., a o Polsce myślicie tylko wtedy kiedy idziecie po wypłatę. Nawet SLD starało się jakieś pozory stwarzać, a wy jesteście beszczelni, Wałęsa nie jest moim idolem, mądrze powiedział WY JESTEŚCIE TYLKO PRZEZ TĄ KADENCJE. Teraz wy wszystkich oskarżacie, szkalujecie, uważajcie "Historia kołem się toczy, żeby was ktoś kiedyś nie oskarżył"
ahoj / 83.24.251.* / 2007-01-25 16:47
co urwałeś się z ekipy Lesiaka i straszysz. Nie martw się wystarczy im jeszcze czasu na następne pomysły, wpadniej jeszcze w większą panikę.
Sabre / 2007-01-25 14:08 / Tysiącznik na forum
Jeśli Rada nie podejmie tej „stosownej” decyzji, to podejmie ją wojewoda. A jak nie, to kto dalej? Minister Homik z MSWiA? Suflujemy panie premierze?
Jak Andrzej Lepper przepoczwarzył się w wiatropylny organ państwowy, oferujący na prawo i lewo kawałki samego siebie (DNA), jak prezydent stał się organem sądowym upoważnionym do orzekania o czyjejś winie, tak premier stał się organem nadsamorzadowym.

Najnowsze wpisy