Forum Polityka, aktualnościKraj

Prezes Kaczyński stawia warunki. 'Rząd Tuska musi odejść'

Prezes Kaczyński stawia warunki. 'Rząd Tuska musi odejść'

Wyświetlaj:
ździcho kuźwiak / 212.106.30.* / 2013-06-30 21:16
No i znowu odezwał się kompleks Adolfa...
DarSow / 79.186.194.* / 2013-06-30 09:40
"Partia jak jedna pięść" - co to w ogóle za określenie? Czy Tusk się słysz?? Przecież to określenie rodem z głębokiej komuny, tak jakbym słyszał komunistę z Korei Północnej. No tak, Tusk to władca absolutny. Niszczy w PO wszystkich (teraz Gowina), którzy ośmielają się na minimum niezależności. Precz z Tuskiem!!!
żenada i tyle / 188.146.127.* / 2013-06-30 13:08
wszystkie najgorsze scenariusze dla PełO obecnie się spełniają. Pozostały marzenia o silnej pięści, bowiem nawet siła propagandy i prowokacji, na którą ta partia miłości liczyła, przyniosły odwrotny skutek do zamierzonego. Jak się słucha Kulawego to się przypomina sławetne nawoływanie Bolka do "targania po szczękach".
Natter2 / 2013-06-30 09:28 / Tysiącznik na forum
Najlepiej by było gdyby Tusk ze swoją ferajną odszedł.Ale co dalej? Praca dla młodych i mieszkania ? Ależ to już było i ma wrócić ?Nie bardzo w to wierzę ,no bo skąd brać na to kasę. Podatki ?A przypominam że za rządów Kaczyńskiego na obniżce podatku PIT zyskałem 200 zł rocznie to psoju na budę.ale bogatsi zyskali 8% a prezesom banków pozostało w kieszeni co najmniej 160 tyś rocznie.przy zarobkach 2 mln.Ku przestrodze a ludzie zapominają .
prawda2013 / 83.30.107.* / 2013-06-30 09:05
Duda robi w gacie bo jak w Gliwicach dokończą inwestycje które rozpoczęto (miliony Euro z UE)to on ze swoim wykształceniem i inteligencją może najwyżej awansować na babcie klozetową.Chce ustąpienia rządu i przerwania inwestycji w całym kraju.Gdy to nastąpi baran będzie jezdził z kartoflem po kraju i będzie pokazywał jak Tusk rozkopał cały kraj.Co z tego będą mieli Polacy.Biedę i kupę gnoju ale za to nieudacznicy będą mogli tryumfować.Jako przykład może posłużyć Szkieletor w Krakowie.Miał to być najnowocześniejszy budynek w Krakowie(jeżeli dobrze pamiętam NOT)przerwano budowę i mamy do dzisiaj najpiękniejszego stracha na wróble.Obyśmy my Polacy nie zafundowali sobie takiej Polski.Przecież Polska to prawie wszystkie miasta rozkopane(budowa nowej infrastruktury).Tylko idiota przerywa budowę domu bo żona krzyczy że ma już dosyć wszystkiego.Chce na wczasy,na bal,na przyjęcia.Chce nowych sukni,nowych bluzek,kawioru a nie kaszanki,kabanosów a nie parówek-skoro mąż ma kasę na materiały budowlane to dlaczego ona ma oszczędzać.Tusk napewno wie jak kobiety reagują bo budował dom.Ja też to wiem dlatego nie dziwi mnie kłapanie Jarka i Dudy.Te dwie panie nie mają pojęcia o życiu i o męskich zajęciach.Mają to co im ktoś da.
Lech-1949 / 2013-06-30 08:13
Żenujący Duda...nudny..nienawistny Kaczyński...stary obiecajda....

Najnowsze wpisy