Forum Polityka, aktualnościKraj

"Prezes PiS rozwiązał nie tylko zarząd"

"Prezes PiS rozwiązał nie tylko zarząd"

Money.pl / 2011-02-13 16:36
Komentarze do wiadomości: "Prezes PiS rozwiązał nie tylko zarząd".
Wyświetlaj:
MeMoK / 178.180.141.* / 2011-02-13 23:04
Tak prymitywną manipulacją obrażacie czytelników; a może nie stać was na fotografa, że zatrudniacie to coś? Radzę zmienić płytę, bo pójdziecie na dno razem z PełO
FK_ / 62.245.106.* / 2011-02-13 19:31
niczym w Egipcie... ;)
s c y z o r y k / 77.255.126.* / 2011-02-13 19:19
Niech jednak nie popelnia wiecej takich bledow jaki popelnil kiedy mianowal Gosiewskiego na szefa PiS w woj. swietokrzyskim. Gosiewski, nastawil sie wylacznie na to aby byc gwiazda i gromadzil wokol siebie samych klakierow w stylu Wlosowicz, Goraj itp. itd. Gosiewski odszedl a klakiry zostaly i chca miec wladze. Te klakiery to intelektualne cieniasy lubia tylko klaskac, jest ich w swietokrzyskim wielu.
dgen / 2011-02-13 18:13 / Tysiącznik na forum
brawo dla redakcji za świetnie dobrane zdjęcie !
każdy student I-go roku socjologii wie, co taka publikacja oznacza !
panowie z money ! nie wszyscy są idiotami głosującymi na PO !
s c y z o r y k / 77.255.126.* / 2011-02-13 19:32
jakbys jeszcze tego nie wiedzial, ze miernota glosuje na PO to popatrz na http://iar.pl/aktualnosci/2010-12-05_Poparcie_wyborcow_a_wyniki_ich_pociech_w_nauce.html
tesa1959 / 2011-02-13 18:45 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

nie wszyscy są idiotami głosującymi na PO !

również nie wszyscy są idiotami głosującymi na PiS. Głosować należy na człowieka, nie na partię!!!
ździcho / 77.254.242.* / 2011-02-13 20:26

Głosować należy na człowieka

A ja uważam, ze głosować NIE NALEŻY. Należy jedynie bronić siebie i swoją rodzinę przed ciemiężcą (obojętnie z jakiej partii by się wywodził). Pomaga w tym znajomość prawa i konstytucji. Ja tam nie dam się kiwać dygnitarzom, swoich praw dochodzę w sądzie.
helciu daryk ! / 173.193.221.* / 2011-02-14 17:02
oj Deżo, Deżo, z tobą to jak z "ciawo". Ja rozumiem, że "ćaćipen" to takie założenie w stosunku do swoich, natomiast kłamstwo w stosunku do "gadzia" nie podlega negatywnej ocenie, przeciwnie - jest wyróżnikiem sprytu. Kogo chcesz zatem okłamać, w tak generalnie przedstawionym kontekście? Czyżby "gadzie" sędziego, procesując się z kim? z dygnitarzem "gadziem"? Toż to jakieś niezwykłe dyrdymały są. A jakby ów system, na który nie głosujesz (i bardzo zresztą słusznie, bo co to za poparcie), zupełnie przypadkiem, wykreował takich "dygnitarzy", co to swego czasu zarządzali nie gadziów, że tak powiem wyeliminować definitywnie, to też byś się z nimi procesował? Drogi Deżo, czas sobie już odpuścić dywagacje nad życiem "gadziów" i powrócić na łono swoich, np. posłuchać raczej mądrych rad "Krisu".
kaczorek ma motorek / 2011-02-13 19:57 / Tysiącznik na forum
Nie przesadza Pani z tą krytyką komentarza ” dgen" ? Czy ma Pani problem z zrozumieniem treści tego komentarza? W komentarzach podaje Pani że jest osobą obiektywną !
Czytając inny dziś publikowany artykuł w Money.pl
„Polacy chcą wspólnej rocznicy Smoleńska. Prezes PiS nie”
http://news.money.pl/artykul/polacy;chca;wspolnej;rocznicy;smolenska;prezes;pis;nie,204,0,770764.html
odnosi się wrażenie że redakcja Money.pl ma nas za idiotów.
Proszę zerknąć w ten artykuł i w komentarze
Treść artykułu odnosi się do jakiś idiotycznych badań opinii społecznej w temacie który jest już rozstrzygnięty pomiędzy Prezydentem, Premierem ,oraz J. Kaczyńskim . Wszyscy wymienieni nie nalegali na siebie i nikt z nich nikogo o nic nie prosił .
Osoby które umieszczają tam swoje posty odczytują treść jakoby ktoś pytał Prezesa a ten odparł nie.
Tymczasem są to badania w stylu co by było gdyby? Badania którego celem jest pijar budowanie wzajemnie nienawiści podsycania do prowadzenia Wojny Polsko -Polskiej której autorami nie są zwolnicy PO ani PiS lecz same media
Pisze Pani „...Głosować należy na człowieka, nie na partię!!!
To co pani proponuje koniec demokracji w imię monarchii?
ździcho / 77.254.242.* / 2011-02-13 20:30

koniec demokracji w imię monarchii?

Jakiej demokracji?? Kiedy w Polsce była demokracja? Ja wiem, że w latach 1939-89 była okupacja, zaś w latach 1989 - 2010 anarchia i korupcja.
tesa1959 / 2011-02-13 20:14 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

W komentarzach podaje Pani że jest osobą
obiektywną !

Staram się być obiektywna, ale nie lubię, jak ktoś wyzywa kogoś o odmiennych poglądach politycznych od idiotów i innych degeneratów, to mnie krew zalewa. Każdy ma prawo do własnego zdania i można, a nawet trzeba dyskutować, ale na temat. Obelgi świadczą o braku argumentów.
Czy ma Pani problem
z zrozumieniem treści tego komentarza?

Nie, nie mam problemu i doskonale wiem, że zarzuca on redaktorom Money jednostronność sądów. W tym się z nim zgadzam, ale nie godzę się na obelgi kogokolwiek.
glos wyborcy / 24.57.14.* / 2011-02-13 17:47
Zdelegalizowac cala partia.Pozbylibysmy sie dwoch skrajnosci politycznych w Polsce.Bylby to sukces 100 lecia polskich politykow. .....tak robic.. RUCH CENTROWY

Najnowsze wpisy