Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prezydencki wyścig w internecie - kto ma najlepszą stronę?

Prezydencki wyścig w internecie - kto ma najlepszą stronę?

Wyświetlaj:
Polka 2 / 85.89.183.* / 2010-05-25 09:16
Pracuję w branży reklamowej od kilkunastu lat i zgadzam się z opinią większości internautów-REKLAMA KŁAMIE !!! ważne jest co kandydat zrobi dla Polski, a nie kto i jak robi mu reklamę. Strona musi być czytelna. To przecież chodzi o jej stronę merytoryczną. A tak nawiasem, niech Komorowski na swojej stronie odpowie na 50 pytań zadanych mu właśnie w internecie ( chodzi o jego przeszłość i układy). Będzie wtedy ciekawie na jego stronie
Observer. / 79.186.32.* / 2010-05-24 09:40
Mała uwaga: jeśli w skład komitetu honorowego wchodzi tzw. "zdrowa część społeczeństwa", to jak wygląda chora?
hipolit19 / 178.182.66.* / 2010-05-23 12:54
No i fajnie.Tak ,jak wyglądał telewizyjny show ze startem strony internetowej Pana Komorowskiego,tak wygląda rządzenie PO.Wielki niewypał.Pan Komorowski dalej niech jezdzi po kraju-może z tego ubędzie wody. PO to cudoywórcza i jedyna słuszna partia,jak widać na obrazkach po powodzi..Jednak,nic nie szkodzi- my zapłacimy za wszystkie zaniedbania.Proponuję :zabrać renty,alimenty,zakazać leczenia ludzi powyżej 50 roku życia,zamknąć wszelkie domy opieki , zabrać alimenty-czyli mniej więcej jak do tej pory.No i oczywiście podwyżki( które nastąpią po wyborach).Pomimo tego,poparcie dla PO będzie-ładnie mówią.Pan Komorowski powiedział,że państwo polskie i społeczeństwo radzi sobie z wszelkimi katastrofami.Zgadza się,bo co innego nam pozostaje,(nic nie powiedział ,jak radzą sobie politycy,bo to widać).Pan śp.Kaczyński miał Ustawę dotyczącą prac na rzecz zapobiegania powodzi,ale została "ubita"politycznie.Słusznie,powódż będzie lub nie.....Po co się na zapas martwić.Jak będzie zrobimy,jak wyżej.Mój apel -nie wiemy ile jeszcze zamieciono pod dywan ,dlatego głosujmy na PO.Jak nastąpi kolejna katastrofa(może susze)dowiemy się.Głosujmy na PO nie patrzmy na skutki ich rządów.Pan Komorowski wszak ma prezencję,ładnie się kadruje na tle powodzian.
Falstart / 83.26.28.* / 2010-05-22 12:49
Oficjalna prezentacja strony Komorowskiego to był wielki niewypał. Zorganizowali wielkie show sprosili media. A jak przyszło pokazać stronkę to się okazało, że ona nie działa;). Co do samej stronki to w mojej (subiektywnej) ocenie jest ona odpychająca.
psygzy / 88.156.83.* / 2010-05-20 14:44
http://www.money.pl/archiwum/felieton/artykul/bonek;po;tez;bedziemy;patrzec;na;rece,37,0,274725.html
przedsiębiorcaa / 83.9.140.* / 2010-05-24 09:48
Już od jakiegoś czasu widzę, że na Money.pl jest mniej gospodarki, a więcej polityki. Poza tym redaktorzy chyba tracą tu obiektywizm. Chyba trzeba poszukać innego miejsca w sieci.
zdziwiony / 83.27.201.* / 2010-05-20 07:58
To chyba kolejny STRONNICZY ranking. Po co zamieszczać TAKIE rankingi, gdzie nie mogą głosować internauci, lecz "eksperci". Staram się podejść do sprawy obiektywnie i dziwi mnie argument: "Jarosław Kaczyński nie chwali się wcale swoimi poglądami ani programem."
- jak można to uznać za argument przy ocenie, skoro jest wyraźna informacja, że Kaczyński zaczyna kampanię od 22.05 i właśnie wtedy ogłosi swój program. P.S. dziwi mnie również tak wysoka pozycja Marka Jurka
Jarosław Kaczyński nie chwali się wcale swoimi poglądami ani programem
FILANTROPIK / 79.189.96.* / 2010-05-19 21:39
Jest takie przyłowie które na pewno wszyscy znają --NIE SZATA ZDOBI
CZŁOWIEKA, wiec i to mozna przytoczyc do tego kto ma ładniejsza strone
Miro nmmjnbh / 130.60.28.* / 2010-05-19 11:51
Tyle specjalistow i wybrali jedna z najgorszych stron jako pierwsza. Pewnie naleza do innych rezymowaych sondazystow. Strona Kaczynskiego prezentuje sie najlepiej. Poza tym jej tresci sa przedstawione w sposob klarowny. Rowniez obsluga strony jest latwa. Co to za komisja oceniajaca, ktora za kolor orzelka odejmuje jeden punkt na tak mala ilosc punktow. Wyraznie widac tendencyjnosc tej komisji, ktora koniecznie chciala dac Komorowskiemu najwieksza ilosc punktow.
jajcarze / 178.37.129.* / 2010-05-19 11:51
Brakuje mi rankingu w głaskaniu zasmarkanych dzieci po główkach.To takie urocze! Sze brzydzom? Faktycznie stronka Leppera zaaasuszona,Andrzeju dont sleep.Wiem że Ty jeden przemawiałeś bez kartki,ale czasy się zmieniają.
X.X.X. / 195.238.227.* / 2010-05-19 09:00
Ja tam sie nie dziwię, mamy już ranking pierwszych dam prezydentów to czemu nie stron www, brakuje mi jeszcze rankingu na podstawie czarnych teczek, rankingu na podstawie ich kont bankowych, na podstawie ich fryzur, ilości sztucznych zębów, numeru buta, owłosienia na klacie, ilości pracujących członków rodziny w rządzie,.... , bo po co robić zestawienia ich programów wyborczych, bo po co zastanawiać sie co zrobić aby móc wyciągnąć konsekwencje z nie zrealizowanych programów (chociaż na dzis leprzym określeniem są obietnice przedwyborcze). Po co takimi głopotami zaprzątać głowy społeczeństwa, jeszcze pospólstwo by stwierdziło, że nie ma na kogo głosować i kłopot by był, a tak będziemy głosować na tego kto ma ładniejszą żone, albo ciekawszą strone internetową, tak trzymać :D
Przemysław1988 / 77.255.124.* / 2010-05-19 08:36
poddawać takiej szczegółowej analizie i zestawiać ją w rankingu? Przed publikowaniem takich informacji, wpływających na opinię mas, raczyłyby się obie redakcje - interaktywnie.com oraz money.pl bardziej zorientować w temacie.

wielki minus dla money.pl z mojej strony
Oszołomowaty / 212.14.45.* / 2010-05-19 08:24
A może jeszcze wacki kandydatów obejrzą dziennikarze ... tak ważne one sa do rządzenia krajem, ze bez tego obyć sie nie może. Gdzies juz widziałem studium uśmiechów kandydatów .... Czy my naprawdę tak głupi jesteśmy,że tak się nas traktuje?
anty-soltys / 78.8.145.* / 2010-05-19 07:50
pilot to poleci nawet na drzwiach od stodoły. jestem ciekaw, czy ta doktryna wciąż obowiązuje i czy jest jakiś związek z ostatnimi tragicznymi wypadkami (ponad 100 ofiar)!
psichuszkin_zwylf / 87.205.87.* / 2010-05-19 20:26
психиатрическая больница специального типа

Najnowsze wpisy