Forum Forum emerytalneInne

Prezydent: Polska się starzeje, trzeba to zrozumieć

Prezydent: Polska się starzeje, trzeba to zrozumieć

Wyświetlaj:
szósty wymiar / 77.255.179.* / 2012-05-21 20:21
wolnośc miłośc tolerancja!!!!!!!!!!!!!
i ch.. / 84.10.193.* / 2012-03-22 16:06
A ilość polskich emigrantów począwszy od lat 80 ub. wieku liczona jest w milionach.
Polski przyrost naturalny największy jest w Wielkiej Brytanii i Irlandii bo tam robi się wszystko by taki był.
;-))) / 199.67.203.* / 2012-03-22 12:55
nasz prezydent to kretyn
prawdatowolnosc_bloog_pl / 2012-03-22 12:32
Kolejne codzienne kłamstwo - nie ważne jak idiotyczne, ważne żeby wprowadzić je do głów słuchających.

Jeśli dziś w Polsce przeciętna kobieta w okresie rozrodczym rodzi 1,2 dziecka, to o czym my tu mówimy? Polska się starzeje bo nie rodzą się dzieci wydłużenie średniej długości życia ma znaczenie marginalne.
pretwornik krystaliczny / 83.31.10.* / 2012-03-22 12:32
Chcielismy tego sredniowiecznego kkapitalizmu to mamy tego efekty!!! Jak mozna miec dzieci by nie zapewnic im warunkow do zycia w tym ustroju sredniowiecznym,pomimo pracy po 10 godzin dziennie.
prawdatowolnosc_bloog_pl / 2012-03-22 12:35
Gdzie ty masz kapitalizm?????? To co mamy to nie jest kapitalizm tylko socjalizm, czy nawet socjalkomunizm. Podatki pożerają około połowy dochodów ludzi, a Ty to nazywasz kapitalizmem?

Marsz do czytania książek!
Adam222 / 77.88.138.* / 2012-03-22 16:37
To ty jesteś w błędzie. Od dwudziestu lat mamy kapitalizm w najgorszym wydaniu. Kapitalizm to wyzysk zwykłych ludzi przez bogaczy. I to właśnie mamy. Obok miliarderów mamy zwykłych ludzi żyjących w nędzy. Do tego złodziejstwa w rządzie i bandyckie prawo. W socjaliźmie liczyła się własność państwowa a w kapitaliźmie liczy się prywatna.
tańczący_z_fundami / 195.149.64.* / 2012-05-22 11:53
Nie, kapitalizm to system w którym dystrybucja bogactwa pomiędzy jednostkami następuje w drodze wolnej wymiany, a socjalizm to system przeciwny w którym dystrybucja jest regulowana przez państwo. Z nałożonych na mnie podatków utrzymuje się nierobów, nie mogę odkładac sobie na emeryturę bo odkłada za mnie państwo pod przymusem, nie mogę sobie załozyć prywatnej szkoły bo musze mieć pozwolenie i stosowac program nauczania MEN, nie można założyć przedszkola bez odpowiednich zezwoleń od państwa, nawet na prowadzenie działalności gospodarczej trzeba mieć zezwolenie od państwa. A jak chcę zatrudnić pracownika to muszę za niego zapłacić ZUS, a do tego on tez musi zapłacić ten ZUS. Włoże swoje cięzko zarobione pieniądze do banku to mnie łupną podatkiem belki. Nie mogę zostac pilotem wycieczek bo muszę zdać państwowy egzamin u wojewody, a żeby handlować nieruchomościami musze mieć państwową licencję, a na swojej wlasnej działce nie moge postawić nawet płotu bez państwowego zezwolenia Z każdej strony państwo wali ludzi po glowie, no więc gdzie tu jest kapitalizm ?
bsf / 46.45.103.* / 2012-03-22 12:17
Tym starzejącym i schorowanym Polakom należy zapewnić godną emeryturę i bardzo dobrą opiekę medyczną.
Zasłużyli na to ciężko harując przez 40 i więcej lat dla tego kraju i na największych pasożytów POlitycznych i nie tylko.
Trzeba to ZROZUMIEĆ!!!a nie gnębić ich i wykorzystywać ich pieniądze na premie dla KOLESI.
Kaszub wam powie / 83.31.38.* / 2012-03-22 12:14
Nasz rezydent jest wyjątkowo inteligentny, bystry i błyskotliwy. A stan demograficzny można przecież podnieść. Wystarczy chcieć. Ciekawe czy rezydent wie jak się to robi? To, że ma dzieci jeszcze o niczym nie świadczy.
o.0 / 193.104.163.* / 2012-03-22 12:11
nie starzeje, tylko młodzi i chętni do pracy robią na kogo innego....

Najnowsze wpisy