Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prezydent zaprasza rząd i twórców na spotkanie

Prezydent zaprasza rząd i twórców na spotkanie

Wyświetlaj:
LP / 83.135.171.* / 2006-06-10 21:55
Na całym świecie przyjęte są Klarowne Zasady Polityki PODATKOWEJ jako FUNDAMENT w tworzeniu polityki stabilizacji i rozwoju danej Branży czy Gałęzi Gospodarczej w danym kraju. Wypracowanie tej polityki to SZTUKA WYPRACOWANIA KOMPROMISU GRUP INTERESóW .
Przyjęcie różnej SKALI PODATKOWEJ w zależności od formy ZLECENIA to bardzo kompromisowe rozwiązanie nie stwarzające Kontrowersji w innych GRUPACH Zawodowych.To świadectwo dużej odpowiedzialności społecznej w kierunku równowagi szans dochodowych.
Należy tylko trzymać kciuki aby "SIŁA ARGUMENTóW " potwierdziła słuszność kierunku takiego działania.
Marek P / 125.137.198.* / 2006-06-09 20:43
Nie dziwie sie ze przy takich notowaniach Prezydent zagrywa w "dobrego i złego policjanta" a ze wystawi przy okazji Gilowksą to juz nie jego problem :) wkoncu zatrudnieni niedawano przez niego nowi specjalisci od wizerunku prezydenta działaja. Robi sie sztuczne problemy i nagle nasz cudowny prezydnet je roziwazuje to samo robi ciagle nasz premier. Moze zamiast przeszloscia zajma sie wkoncu przyszłoscia...
SARO / 83.6.245.* / 2006-06-09 16:05
Pani Zyta chce zabrać. Pan Prezydent nie pozwoli - dobry pan, ludzki pan. Zamiast Rady Ministrów Rada Gabinetowa. Pan Prezydent przewodniczy a pan Premier figurant - zły figurant bo popierał pomysły pani Minister Gilowskiej. Dziś rano w telewizji oglądałem jak przewodniczący PiS pan J.K opowiadał, że jest pewien podpisania ustaw przez pan Prezydenta. Kto w naszym kochanym kraju rządzi? Ja nic z tego nie pojmuję - może ktoś bardziej światły mnie oświeci.
Nie kradnę / 83.18.138.* / 2006-06-09 15:55
To wydaje się poronione dokładnie.Zakłądy usługowe nie mają radia bo boją się prokuratury.Wariaci z ZAIKSU STOARTU i ZPAV biegają po zakładach fryzjerskich i kosmetycznych oraz np. warsztatach samochodowych bo wymyślili sobie OGROMNE opłaty za ODTWARZANIE UTWORÓW W MIEJSCACH PUBLICZNYCH W CELACH ZAROBKOWYCH.Może o tym pan prezydent porozmawia???? http://www.zaiks-stop.v.pl/

Najnowsze wpisy