PRIMAMODA

Money.pl / 2008-01-18 06:12
Komentarze do spółki: PRIMAMODA.
Wyświetlaj:
Nette_wi / 83.24.41.* / 2020-01-17 10:25
Ja lubię tę markę. Mam kilka torebek, botki i dwie pary szpilek. Bez reklamacji, niczego takiego, więc jest ok, nie mam poczucia, że wyrzucam pieniądze w błoto.
kala1117 / 79.191.102.* / 2019-05-21 09:55
Jeśli mam być szczera to butów mam od nich tylko jedną parę, ale kocham ich torebki. Nie mam uwag też do ich jakości. Co do ceny to nie ma się co dziwić w końcu to włoskie produkty :)
LKJH / 83.6.248.* / 2013-08-13 12:31
Kro kupuje akcje tego badziewia giełdowego?
szpileczka / 46.250.168.* / 2012-08-23 19:11
Wyniki lecą na łeb, coraz słabsza oferta i dziwnie staro wyglądające sklepy jak widać przekładają się na spadek obrotów i marży. Szkoda gadać! To w Gino jest ładniej, no i mają lepsze wyniki.
XYZ411 / 81.190.202.* / 2012-09-17 23:49
a co maja wyniki i obroty czy marzado pozostalych wypowiedzi??
AGAAAAAAAAAAAA / 95.160.157.* / 2012-01-21 16:11
Nie polecam pracy tam.Chora atmosfera,ale podobno już w większości sieciówek tak jest. Kamera na pracowników,jak nie ma klientów to nawet usiąść na chwilę nie można tylko stać 12h, masz chodzić ciągle po sklepie i poprawiać towar,mimo,że i tak wszystko dobrze stoi. Jak kierowniczka regionalna zobaczy w kamerze,że ktoś stoi w miejscu to zaraz telefon na sklep i ochrzan za to. W bramkach jest zainstalowany licznik wejść klientów i z niego są sprzedawcy rozliczani na 5 wejść 3 muszą zakończyć się sprzedażą. A wytłumaczmy jak działa licznik: licznik nalicza każdą osobę,która wchodzi i WYCHODZI,także przy jednym kliencie mamy już dwa wejścia na liczniku,a pomyślcie jak wchodzi cała rodzinka powiedzmy 5 osób,a jedna tylko ogląda,albo zniecierpliwiony mąż wchodzi z żona do sklepu,potem wychodzi bo żona długo ogląda,za chwilę znowu wchodzi,bo ona go woła i wychodzą w końcu razem.Także innymi słowy liczniki w bramkach to zmora sprzedawców. Poza tym jest wyścig szczurów bo jest pewna kwota na każdego sprzedawce ,na która klient musi zakupić towar...towar bardzo drogi,dlatego ciężko sprzedać,niby włoska skóra,ale jakoś wykonania daje wiele do życzenia,towar który przychodzi na sklep już bywa uszkodzony,rozklejony itp.,ale największy cyrk jest jak klient,który kupił buty tydzień temu a te mu się rozkleiły,rozpruły,coś odpadło itp.,a Prima Moda reklamacji nie uwzględni,odrzuci,albo co najlepsze stwierdzi,że to wina klienta,akurat trafiła mi się klientka,która już po raz czwarty składała reklamację na ten sam towar i sprawa poszła do sądu konsumenckiego,ale nie wiem jak się zakończyła....aha jeszcze naklejki made in china musiałyśmy odklejać z towaru,takie to włoskie buty...na zapleczu żadnego krzesełka by usiąść na przerwie i zjeść.Jak kierowniczka regionalna przyjeżdża to już totalna maskara,ani przykucnąć na chwilę jak klientów nie ma ,a nogi bolą,ani do ubikacji wyjść,ani zjeść,a na dzień dobry jedzie po ludziach wyzwiskami,obraża,zastrasza...a jeszcze jedno,co 3-4 miesiące zmieniają kadrę pracowników,poszukują nowych wyrobników :/ szkoda gadać-NIE POLECAM PRACY I ZAKUPÓW W PRIMA MODZIE!
Investorek / 80.53.84.* / 2011-10-25 17:17
Czekamy na zakupy MIŚków !!!
Primka to jedna ze Spółeczek które polecą w kosmos jak przyjdzie koniunktura. Analitykca uwazaja ze najblizsze lata to hossa. Zobaczymy po fakcie jak zawsze.
Stawiam na Primke teraz warta jest mniej niz Kapitaly Wlasne.
oszukany klient / 83.26.48.* / 2011-11-12 10:41
Jasne wyleci w kosmos to chyba ta firma. Kupiłem buty niby włoskie a okazało się że polskie. Sprzedają Chiny i buty polskie a walą nadruk że niby made in italy.... i oczywiście dzięki temu walą marże kilkadziesiąt procent większą... Na pewno nie zostawię tak tego.... i proponuję wszystkim którzy kupili "niby" włoskie do poinformowania o tym procederze najbliższej jednostki Państwowej Inspekcji Handlu. Może jak będzie nas więcej to takie pseudo firemki przestaną robić z nas idiotów. Pozdrawiam
Teslaa / 62.21.7.* / 2011-08-20 15:15
NIE KUPOWAĆ BUTÓW - OGÓLNOPOLSKA AKCJA !!! Prima Moda to Prima Aprilis !!!
niezadowolony klient Prima moda / 83.1.135.* / 2011-10-29 14:14
Ta firma to niestety mało poważna marka. Zdarzyła mi sią wadliwa para, firma nieuznając reklamacji obuwia zimowego, podkreslam zimowego(sic!), podała kuriozalny powód „…rozwarstwienie obcasów jako skutek długotrwałego zawilgocenia podczas eksploatacji w niesprzyjających warunkach atmosferycznych o dużej wilgotności podłoża.”.Wstyd!
Todes / 31.60.129.* / 2011-08-04 13:16
Najgorsza firma w Polsce co do jakości obuwia oraz co do obsługi klienta. Wstyd! Ale kierownictwo firmy chyba to ma głęboo gdzieś. NIE POLECAM,,,,
UKAUKA / 46.134.44.* / 2011-05-24 16:32
Ciekawe co KNF powie na wybryki właścicieli w sprawie DIONA? Co powiedzą udziałowycy i Rada Nadzorcza na wnioski z prokuratury? Czy jest prawo, które rozwali ten rodzinny, mafijny biznes. To, co piszą sprzedawcy, to prawda, ale mało użyteczna. Spece od notowań i dziennikarze powinni sprawdzić w porokuraturze, krs, zusie, skarbówce i dewloperów.
I u źródła, oczywiście.
naira / 89.74.245.* / 2011-08-09 23:48
bardzo interesuje mnie ta sprawa.chciała bym poznac więcej szczegółów.czekam pilnie na odpowiedz.
ada111 / 31.60.172.* / 2011-05-01 00:07
PRIMA MODA TO FIRMA W KTÓREJ PRACUJĘ,A PRAWDA JEST TAKA,ŻE BUTY SĄ BARDZO KIEPSKIJ JAKOŚCI.ZADOWOLONY MOŻE BYĆ TEN KTO MA MIN.10 PAR BUTÓW NA JEDEN SEZON !!!!!!!!!!
zarobki są kiepski,a plany nie do realizacji,za nic cię nie pochwalą.Przez cały czas są rotacje personelu i kierowników nikt nie chce tu na dłużej zagrzać miejsca bo nie chce być cały czas obserwowany na kamerach no i telefony co 10 min...czemu stoisz,czemu się drapiesz i lekceważysz klienta,czemu jesz teraz,a powinnaś stać na sklepie itp.
Cendrowska(dyr, ds sprzedaży) nie jest na tym stanowisku co powinna(wygląd mówi sam za siebie :blond włos,leginsy,powiększone wąskie ustka,zero klasy...) za bardzo przejeła się rolą,krzyki,grożby to tylko na chwilę,żeby zmotywować(zastraszyć)zespół,no ale cóż .....zawsze wszystko wraca podwójnie,a ona nie potrafi inaczej za małe doświadczenie w innej firmie się już nie utrzyma....a te dobre słowa na temat PM to pewnie pisze doda- karolina walczak,(szkoda mi jej trochę,no ale dużo jej zawdzięcza) ,albo ona sama bo to ich stałe teksty :świetne buty,fasony,dodatki,ciekawe wzornictwo............
POZDRAWIAM :-)
uśmiechnięta / 79.191.96.* / 2012-07-13 16:50
Też pracowałam w PM :) i to wszystko potwierdzam. Cendrowska zastrasza w tej firmie wszystkich. Wiele cennych osób odeszło. Firma traci a Cendrowska się bogaci. Panie Prezesie kto rzucił na Pana i zarząd urok? Jak długo można tak oszukiwac klientów i nieszanowac oddanych pracowników?
edek z fabryki chińskiego obuwia i kredek / 85.237.189.* / 2011-03-30 22:47
Wiem ze nieco archeolog ze mnie. ale pozytywne opinie o primamodzie były wystawiane z DWÓCH IP. Wychodzi, że pracownicy w godzinach pracy cisnęli posty xD. bieda z nędzą. Marketingowcy firmy PM zacznijcie przyjmować reklamacje, zamiast przymuszać ludzi do "pozytywnego" wypowiadania sie o firmie. tandetnie to wygląda.
ryłek / 46.134.44.* / 2011-05-24 16:38
Fakt, to spece od wizerunku robią wpisy, ale właściciele lepiej się z tym czują. Udają, że nie wiedzą, ze jest to animowane.
Faktem też jest, że wszyscy, którzy posiadali wiedzę, doświadczenie, kulturę -odeszli. Teraz jest czas zarządzających z tandetnymi tipsami, botoxem źle zrobionym i solarką ( wszystko z przesadą). To czego wymagać od marketingowców, asystentów - tylko tacy zostali
prma / 178.37.15.* / 2011-03-23 08:37
Również uważam, że buty z Prima Mody nie są takie najgorsze :) Wzornictwo jest całkiem ok. Z jakością to różnie bywa (jak wszędzie)bo już mi się zdarzało składać tam reklamacje.

Ale za to akcje spółki cały czas w trendzie wzrostowym :) Analiza techniczna na stronie:
http://stoox.pl/analiza-techniczna/akcje-gpw/284-prima-moda.html
Garadiela / 89.72.6.* / 2011-01-10 17:15
Jeśli ktoś był kiedyś we Włoszech, to nigdy takich butów nie kupi. Są poniżej najniższej włoskiej jakości.
Kitta / 89.75.191.* / 2011-03-04 15:32
Nasze buty PM są dobrej jakości. Nosze je to wiem
Była klientka!!! / 46.112.29.* / 2010-12-19 21:52
UWAGA!!!Ta firma to tragedia...tragedia.Lepiej niech zamkną to badziewie!!!
Megi28 / 79.162.103.* / 2011-01-28 22:00
Dlaczego tragedia? Ja o PM mam bardzo dobre zdane. Maja oni produkty bardzo dobrej jakości, cos o tym wiem, mam swoja kolekcje ich butów i torebek =)
M.Druga / 46.112.196.* / 2010-12-12 17:16
Śliczne buciki:) Mam dwie pary i wszystko z nimi ok. Kupuję w Arkadii. Obsługa jak należy.
Mona26 / 89.75.191.* / 2011-03-04 15:35
Buciki nie tylko śliczne, ale i zawsze miła obsługa. Lubię Prima Modę
do początku nowsze
1 2
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy