Forum Forum prawneBudowlane

problem z administracją

problem z administracją

izek / 2008-12-17 15:48
Po ostatniej wizycie kominiarza dowiedziałam się od administracji,że mój piec ogrzewający mieszkanie jest niezgodny z prawem.Nakazano mi jego rozbiókę natychmiastową mimo trwającej zimy i przebywaniu w tym mieszkaniu 3 małych dzieci.Administracja zaproponowała postawienie pieca kaflowego,ale niestety za 4 miesiące.A co do tego czasu?nie odpowiedziano mi.Mogę jeszcze dodać,że do tej pory ten piec nikomu nie przeszkadzał,wręcz przeciwnie,takie same piece grzeją mieszkania wszystkich moich sąsiadów.A jako ciekawostkę,na którą też w administracji nikt nie potrafił odpowiedzieć,dopowiem,że kominiarz był u mnie co roku od 8 lat,a przynajmniej tak mówią "moje"podpisy pod jego wizytami,choć ja niestety nie miałam okazji go spotkać pod moim adresem.Czy coś mogę zrobić z tą sytuacją?
T. / 217.172.235.* / 2008-12-29 14:49
Jeśli przedtem był zgodny z prawem , to teraz zwróć się na piśmie o uzasadnienie tegoż. Niech napiszą Tobie też , gdzie będziesz mieszkać jak temperatura w mieszkaniu spadnie poniżej dopuszczalnej oraz dlaczego nie podjęto takiej decyzji latem ? - Wszystko napisz na piśmie i złóż u nich , z kopią dla Ciebie!

Najnowsze wpisy