Forum Forum nieruchomościBudowa

problem z wjazdem na własną posesję

problem z wjazdem na własną posesję

magda2667 / 2010-01-01 20:37
Witam czy ktoś może mi doradzić co powinnam zrobić...
Jestem włąscicielem działki z nieruchomością .Mam problem ponieważ jak kupiłam ten domek to miałam dwa wjazdy na tę posesję tzn .nie bardzo wiem czy na mapkach była naniesiona brama wjazdowa z tyłu podwórka ale sama zrobiłam sobie tam wjazd nikomu on nie przeszkadzał poniewąż ten wjazd który był z drugiej strony był za wąski i nie mozna było wjeżdzac nim na podwórko wiec zrobiłam sobie wjazd z drugiej strony i do czasu kiedy nie zaczęto zmieniać drogi tzn zerwano jedno podłoze i położono kostkę brukową ,obnizono tę drogę o prawie 1 metr i teraz nie mam dojadu na posesje poniewaz tak obinizono droge ze nie moge w zaden sposób wjechac na podworko niestety samochód musi stac na ulicy nie wiem co moge z tym zrobic poniewaz burmistrz miasta powiedział ze zrobi mi wjazd na podrówko ale musze udostepnic swoja działe gdyz on nie podniesie spowrotem drogi prosze o pomoc w mojej sprawie jezeli ktos sie na tym zna chętnie dopiwem wiecej szczgółów i dowiem sie co z tym fantem zrobic z góry dziekuje

Najnowsze wpisy