Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Procedura nadmiernego deficytu. Polska już dziś może się od niej uwolnić

Procedura nadmiernego deficytu. Polska już dziś może się od niej uwolnić

Wyświetlaj:
hrjimmarco / 5.172.236.* / 2015-05-13 15:20
Może w końcu i to przyspieszy decyzje naszych władz o podjęciu przez Polskę starań o wejście do strefy EURO i to jak najszybciej. Wyszukiwanie "trudności" w tym zakresie jest wręcz podejrzane polityczne.
JJJJEEEERRRYYYYY / 31.1.180.* / 2015-05-13 14:54
A GDZIE KASA Z FUNDUSZU EMERYTALNEGO ???????????
lewaq / 89.231.145.* / 2015-05-13 13:26
deficyt spadł bo zadłuzenie z tytułu obligacji które miało OFE, przerzucono na ZUS i przyszłych emerytów którzy maja to spałcic, obniżką emerytur co roku o 5%, aż do uzyskania emerytury minimalnej co po potrąceniu składki zdrowotnej i podatku daje 530 zł na życie miesięcznie, tak nas oszukał zbrodniczy rząd PO i PSL
arnold / 178.180.80.* / 2015-05-13 13:20
Lepiej żeby nie bo zaraz pasożyty budżetowe zaczną jęczeć za podwyżkami.
ile jeszcze? / 78.11.108.* / 2015-05-13 09:37
ogólnie jestem fanem określenia "nadmierny deficyt", to taka sama bzdura jak "sprawiedliwość społeczna". Taka socjaldemokratyczna nowomowa, bajki dla ludu, który lubi słuchać o dokonaniach miłościwie nam panujących.
Deficyt jest deficytem, deficyt finansów Państwa, jest wynikiem nieudolności rządu. Deficyt w spółce prywatnej, w końcu oznacza bankructwo. Deficyt budżetu Państwa oznacza dalsze zadłużanie się i życie na kredyt potomnych. To jest zwykła zbrodnia na narodzie, któremu za reprezentowanie interesów światowych banksterów przez rząd, przyjdzie z czasem słono zapłacić.
The V / 80.48.147.* / 2015-05-13 10:32
Ogólnie to się z Tobą zgadzam mam tylko jedno "ALE" , wielu forumowiczów i komentujących mówi o tym że rząd "słono zapłaci" ale mam takie techniczne pytanie "JAK?". Postawimy ich przed sądem?Poddamy "osądowi społecznemu"? Czy może nabijemy na pal? Jak pytam się jak mają zapłacić?
ile jeszcze? / 78.11.108.* / 2015-05-13 10:56
Napisałem, że za te błędy przyjdzie zapłacić społeczeństwu, a nie rządowi. Rząd tak czy siak się wywinie, albo "swoje" sądy będą orzekały o ich winie, albo zawisną na latarniach i również nie spłacą swoich win. Jak nie patrząc d**a jest z tyłu, za swoje błędy przy urnach zapłaci "Kowalski". Jedyne co my możemy zrobić to uświadamiać naszych współobywateli, aby mieli większą świadomość przy stawianiu X na kartach do głosowania.

Najnowsze wpisy