PRÓCHNIK

sweet / 2007-08-13 14:31
Jak oceniacie, czy to że Próchnik spadł już ponad 30% od szczytu nie jest przesadzone? Poprawa wyników jak na dłoni, w perspektywie zyski za III kw., niedługo będzie widać PRC na billboardach- kampania jesienna, coraz to lepsze wyniki sprzedaży a kurs leci. Kupowałem dosyć dawno po 1,07 a więc mam jeszcze trochę w zapasie. Widać, że spółka po restrukturyzacji wychodzi na prostą a jednak dołują ją już od jakiegoś czasu. Czy to "zemsta" za to że PRC był najlepszą- to nie pomyłka a suchy fakt inwestycją lipca?
Jeśli nie wróci szybko nad 1,40 to czeka nas wtedy test 1 zł, czy obroni ten poziom?
Pytanie co dalej z PRC kieruję głównie do Darsa i Palma, którzy tak merytorycznie o nim piszą.
Jeśli o mnie chodzi to nastawiam się raczej na długi termin w tej spółce, bo firma moim zdaniem w III kw. i IV pokaże już zyski. Co Wy na to?
pozdrawiam
Wyświetlaj:
sweet / 2007-08-14 12:38
widzę że nikogo nie interesuje Próchnik, a szkoda bo można było na nim ładnie zarobić i myślę że to się powtórzy w niedalekiej przyszłości
gienz / 85.193.225.* / 2007-08-14 13:47
Można zarobić ale wyłącznie spekulacyjnie. Fundamentalnie spółka jeszcze nie dorosla do takiej ceny jak 1,4 zł. Popatrz na Monnari jak szukasz fundamentalnie dobrej odzieżówki. Zyski i obroty rosną z kwartału na kwartał. A próchnik raz 1,2 raz 1,8, kto dobrze na nim obraca może zarobic - ale tylko spekulacyjnie.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy