Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Program do analizy technicznej

Program do analizy technicznej

skomentuj
prodrewno / 2010-01-12 11:43
Witam,

pisze zwracając się z pytaniem do Was jakich programów używacie do analizy technicznej?

Słyszałem że najlepszy jest podobno MetaStock, załatwiłem go sobie, zainstalowałem, ale widzę że bez jakiegoś tutoriala po polsku się nie obejdzie. Doraźnie korzystam z ispaga ale nie ukrywam, że brakuje mi tak oczywistej funkcji jak zapisywanie naniesionych zmian np. lini trendu, kanałów itd. tak abym mógł na bieżąco weryfikować wszelkie ruchy.

Z góry dzięki za podpowiedzi.
Wyświetlaj:
robertkajzer / 2011-03-17 09:20 / Bywalec forum
Oprocz Metastock godnym polecenia jest rowniez Amibroker. Jest to rowniez rozbudowany program, ale najrozniejsze tutoriale sa szeroko dostepne. Jezeli chcesz naprawde zawodowy program to troche bedziesz musial poswiecic, zeby rozgryzc dany program. Pocieszajace jest to, ze aby zaczac prace z takim programem wystarcza podstawy. Reszte funkcji poznasz w trakcie uzytkowania programu.


---
http://www.growandgo.pl ---> DARMOWY kurs: Jak skutecznie zacząć inwestować na giełdzie?

http://abcinwestowania.wordpress.com ---> porady inwestycyjne
krokodyl123 / 81.190.76.* / 2011-02-24 23:29
Polecam StockAssistant, przyjazny program dla użytkownika do AT w języku polskim. Program jest w fazie dynamicznego rozwoju. Jest stały kontakt z administratorem, można zgłaszać swoje uwagi co do funkcjonalności programu.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy