Forum Forum dla firmOprogramowanie

Program do drukowania faktur.

Program do drukowania faktur.

Władysław01 / 2011-11-30 14:02
Bardzo potrzebny mi program do wystawiania faktur!! Bardzo bym prosił o doradzenie mi jakiego mam użyć!!
Wyświetlaj:
De_Iete / 2017-10-27 11:49
Panie Władysławie, proszę sprawdzić na dobreprogramy.pl dział firma. Polecanym programem, a jednocześnie najczęściej pobieranym jest abcFaktury. Darmowy do 10 dokumentów program (49 zł rocznie bez limitu) służący do prowadzenia mikroprzedsiębiorstwa. Spełnia wszystkie wymogi Ministerstwa Finansów łącznie z nadchodzącym JPK (Jednolity Plik Kontrolny)
marekkmiecik / 2017-10-19 16:25
wystawianie w jedne klik i drukowanie w jeden klik to chyba wystarczajace, hehe? ;) ogolnie przez program www.systim.pl wystawisz sobie doslownie w mgnieniu oka wszystko, tylko wiadomo najpierw trzeba wprowadzic sobie do bazy kotnrahentow bo tak bedzie najszybciej i potem tylko z listy wybierzesz kontrahenta, ustawisz jakie spodstawy, dodasz produkt i koniec. Ogolnie to NIEBO w porownaniu do faktur jakie trzeba bylo kiedys recznie wystawiac.
fakturzystka82 / 212.109.152.* / 2012-08-08 12:28
Ostatnio testowałem dziesiątki programów. Mi najbardziej do gustu przypadł program Commerbusiness Fakturowanie. Możesz go pobrać tutaj:

http://www.commerbusiness.pl/fakturowanie
xe-none / 193.164.255.* / 2012-01-30 11:45
U mnie w firmie używamy Infor System Fakturowanie - co prawda jest to drobny wydatek na początku, ale się zwraca :) Jeszcze nigdy nie mieliśmy żadnych niemiłych niespodzianek z nim :)
Amade0 / 2012-01-25 12:20
Programów jest jak mrówków :)
Możesz sprawdzić prosty program - do ściągnięcia ze strony www.pim.krakow.pl

Najnowsze wpisy