Forum Forum dla firmOprogramowanie

Program do zarządzania mikrofirmą produkcyjną

Program do zarządzania mikrofirmą produkcyjną

Damian522 / 31.61.136.* / 2013-12-03 08:18
Witam, zastanawiam się nad kupnem programu do zarządzania firmą. Wiem ,że podobnych tematów było już mnóstwo ale żaden jakoś nie pasuje do mojego profilu.
Większość programów jakie znajduje typu Suiekt, Comarch są dla małych bądź średnich firm.

Poszukuję programu do mikrofirmy porudkcyjno-handlowej który będzie posiadać przynajmniej :

-Integracja z kontem pocztowym
-Obsługa fakturowania
-Tworzenie zapytań , zamówień i zadań
- Najlepiej jakby można było skorzystać z niego także na innym komputerze zawsze z aktualną bazą danych
- aktualizacje za miarę rozsądną cenę
Wyświetlaj:
pakos / 188.146.37.* / 2020-02-19 07:20
Na spokojnie podziałaj sobie z Berberis - u mnie ten system dał kosmiczną różnicę i powiedzmy sobie szczerze - wszystko diametralnie odmienił. Aktualnie mamy święty spokój, ale nad uzyskaniem tego musieliśmy sporo popracować.
Kuba443 / 194.42.116.* / 2019-12-20 14:10
Kiedy chcesz łatwo i prosto kontrolować całą swoją produkcję, wybierz do firmy oprogramowanie które w prosty sposób Ci na to pozwoli oraz będzie cały czas rozwijane i wspierane. Sprawdź jakie możliwości oprócz rozliczania produkcji może dać Ci Firmao.pl program w chmurze CRM/ERP. Dzięki takiemu oprogramowaniu zaoszczędzisz wiele pracy i czasu. Z kodem UYGDE543 uzyskasz 10% rabatu. Pierwsze 14 dni jest za darmo.

Najnowsze wpisy