Forum Spółki giełdowe Wasko SA

Projekt inwestycyjny

Projekt inwestycyjny

natalia944 / 31.63.244.* / 2015-03-09 21:52
Witajcie wszyscy; zwracam się do was o pomoc jako do osób, którym pewnie bliskie jest inwestowanie i tematyka finansowa szczególnie w zakresie rynków kapitałowych. Na uczelni otrzymałam właśnie zadanie wykonania projektu, który rozpocznę w najbliższy poniedziałek a zakończę w ostatnich dniach maja.

Cel projektu: mam do dyspozycji 30 000zł i chcę zainwestować je na okres 3 miesięcy. Mam do dyspozycji wszystkie możliwości inwestowania kapitału: rynek bankowy, kapitałowy, walutowy, instrumenty pochodne, rynek Forex, shadow banking i wszystkie inne możliwe inwestycje. W czasie trwania mój kapitał pracuję, mogę hipotetycznie zakupić akcje by dzień później je sprzedać. Liczą się kreatywne propozycje, ważne aby inwestowanie okazało się rentowne, ale i również nie zbyt asekuracyjne. Wszystkich, którzy mają jakieś konkretne pomysły proszę o pomoc. Z góry dziękuję. Pozdrawiam
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy