Forum Forum dla firmZakładanie firmy

Prokukcja kontraktowa suplementu diety.

Prokukcja kontraktowa suplementu diety.

KienShien / 94.254.149.* / 2009-10-25 18:07
Na rynku jest kilka firm, które na zlecenie klienta mogą wyprodukować suplement diety począwszy od fazy opracowania receptury, a kończąc na wyborze odpowiedniego opakowania i załatwieniu procesu rejestracji i zezwoleń dla nowego produktu.
Myślę o założeniu działalności gospodarczej, która opierała by się na sprzedaży własnych ( tzn. wyprodukowanych przez taką własnie firmę specjalizującą się w produkcji kontraktowej) suplementów diety.
Mam tylko problem dotyczący tego jaka tak naprawdę potrzebna była by kwota (aby nie porywać się z motyką na słońce) by zlecić taką właśnie produkcję niewielkiej serii suplementu od opracowania receptury aż do procesu rejestracji. Trudno uzyskać takie informacje od firmy gdy samemu jeszcze się działalności nie prowadzi, a jedynie chciało by się dowiedzieć jaki na jej rozpoczęcie jest potrzebny kapitał.
Jeżeli znajdzie się tu ktoś mający o tym pojęcie i zechce mi udzielić wskazówek to będę bardzo wdzięczny :)
Wyświetlaj:
m_kolodziejczyk / 2018-05-15 09:25

Około 500.000 min. zapewne wyjdzie 1mln


To nieprawda, że potrzeba 500 000 zł, aby rozpocząć swój biznes na rynku suplementów diety!

W firmie IOC Sp. z o.o. produkcję własnego suplementu diety można rozpocząć już od inwestycji rzędu 20-25 000 zł. Ceny produkcji najprostszych składów w formie kapsułek twardych pakowanych w blistry i kartonik zaczynają się u nas od 4-5 zł za opakowanie 30 kapsułek. W wyniku współpracy otrzymają Państwo finalny produkt przeznaczony do sprzedaży (zarejestrowany, zaprojektowany zgodnie z wymogami prawnymi) w Państwa marce.
Więcej informacji można znaleźć w artykule o kosztach produkcji suplementu diety i kosztach związanych z wprowadzeniem na rynek:
https://producentsuplementow.pl/oferta-produkcji/72-koszty-wprowadzenia-suplementu-diety-na-rynek/335-kosz-wprowadzenia-suplementu-diety-na-rynek.html

Posiadamy również opracowane, gotowe kalkulacje suplementów diety na stronie www:
https://producentsuplementow.pl/promocje-gotowe-oferty-i-szybka-realizacja.html
życzliwy / 195.34.81.* / 2009-11-06 09:50
Około 500.000 min. zapewne wyjdzie 1mln
KienShien / 188.33.44.* / 2009-11-11 16:28
Od pół miliona wzwyż ?! To wygląda na to, że za wysokie progi jak na moje nogi :(

Najnowsze wpisy