Forum W wolnym czasieSport

Sport a suplementy diety

Sport a suplementy diety

Adam39 / 80.55.19.* / 2010-07-21 15:24
Mój kumpel wynalazł ostatnio linię suplementów diety dla mężczyzn aktywnych sportowo. Nazywa się to North. Czy ktoś jeszcze słyszał o tych suplementach? Ma doświadczenie? Czy łykanie takich rzeczy faktycznie pomaga dłużej zachować sprawność?
Wyświetlaj:
Milasz / 77.254.43.* / 2020-06-18 11:10
Od dawna już kupuje suplementy http://ekorodzinka.pl/najlepsza-odzywka-i-suplement-dla-sportowcow/ dostawca sprawdzony to w tej dziedzinie skarb.
EmilSz / 173.244.197.* / 2010-07-27 13:54
Tak słyszałem. Co do ich działania jeszcze nie mogę się wypowiedzieć. Zamierzam je zacząć stosować od sierpnia. Sprzyjał mi w tym bedzie urlop (zaplanowałem aktywny wypoczynek).
O tych, czy też tym (interesuje mnie "Forma") suplemencie rozmawiałem z moim trenerem który zauważył, że są dobrze dobrane składniki niekolidujące ze sobą w trakcie ich przyswajania przez organizm. Np. witamina B6 ułatwia wchłanianie magnezu.
enha / 2010-08-23 10:29
Nie słyszałem nic o tych suplementach, a trochę się na tym znam. To są jakieś packi witamin czy odżywki na masę, siłę, rzeźbę itd.? Trochę takich odżywek jadłem, ostatni mój zakup to Animal Pump z hellhound.pl za 139 złotych (bardzo okazyjnie), bardzo fajna pompa dla mięśni.

Najnowsze wpisy