Forum Forum inwestycyjneOpinie o spółkach

Prokuratorze ale ubrałeś nas w ten relpol na lata

Prokuratorze ale ubrałeś nas w ten relpol na lata

zawiedziony / 82.160.202.* / 2008-04-22 17:28
zakup po 5,99
a dzi ś kurs 4,75
masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
20% w plecy
Wyświetlaj:
Prokurator / 2008-04-23 12:06 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,zawiedziony".
Masakra byłaby gdybyśmy sprzedali akcje ,,Relpolu" po cenie 4,75 zł.
Jak narazie akcje te znajdują się w naszych potfelach. Szkoda, że jeszcze do tej pory nikt z Państwa nie zrozumiał jeszcze mojego podejścia do giełdy i inwestowania na niej.

Prokurator.
mmmmn / 79.186.44.* / 2008-04-26 10:54
Na giełdzie pieniądze mają pracować, a nie leżeć z 20% stratą, która może zostanie odrobiona za kilka, kilkadziesiąt lat.
TOMOK / 2008-04-23 17:02 / portfel / Dziecko forum-Pogue Mahone
Szkoda, że jeszcze do tej pory
nikt z Państwa nie zrozumiał jeszcze mojego podejścia do giełdy i inwestowania na niej.

Jak to nikt?
Ja dawno zrozumiałem :-)
Pozdrawiam
makler2008 / 82.160.202.* / 2008-04-23 16:45
Prokuraorze Ty pewnie inwestujesz na bardzo długi termin, jak fundusze emerytlane. Ale nie każdy chce czekać 5-10, czy 20 lat aż inwestycja sie zwróci. Niektórzy nie maja jescze rodzin, chcą kupić mieszkanie , samochód itp wiec nie stać ich na wchodzenie na tak długi termin. Cwierćwieku czy pólwiecza.
Przecież też spadki mogą trwać do czerwca a nawt kilka lat tego nikt nie wie
Prokurator / 2008-04-25 12:27 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,makler2008".
Nigdy w swoich inwestycjach nie zakładam z góry ich horyzontu czasowego.Nie inwestuję z założenia na miesiąc, pół roku, rok itp. Wszelkie akcje staram się kupić jak najtaniej, po czym sprzedaję je gdy przyniosą mi zadowalający mnie zysk. Okres danej inwestycji nie ma nigdy dlamnie żadnego znaczenia.

Prokurator.
Pooh / 2008-04-23 19:29 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?

Niektórzy nie maja
jescze rodzin, chcą kupić mieszkanie , samochód itp wiec nie stać ich na wchodzenie na
tak długi termin. Cwierćwieku czy pólwiecza.

To się nie wchodzi na giełdę, tylko szuka innych form zarabiania. Giełda nie jest maszynką do zarabiania pieniędzy. Warto to zrozumieć, a nie słuchać forumowiczów naganiających na określone spółki. /Przy czym nawet nie mam na myśli Pr. , bo gość daje określone sygnały /z systemu?// Można poczytać życiorysy tych, którzy zrobili majątek na giełdzie. I ile im to zajęło.
ppprzemo / 2008-04-23 20:36 / Uznany Gracz Giełdowy
To co napisałeś to po pierwsze.
A po drugie OFE nie wchodzą na lata. Czasem nawet nie na rok. Zainteresowanych odsyłam do zestawienia (nie tak trudno znaleźć nawet w tym portalu) i będzie widać jaki jest horyzont naszych "emerytalnych"...
Pooh / 2008-04-24 09:10 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Dlatego wolę dokupować akcje samodzielnie, a nie powierzać swoją kasę ludziom, których nie znam i jeszcze im za to płacić, niezależnie od wyników. Mam kilka rzeczy "extra-longterm" na oku - tylko chwilowo nie mam kasy na inwestycje. Ale giełdy nie zamykają jutro.
ppprzemo / 2008-04-24 11:08 / Uznany Gracz Giełdowy
Ja też wolę samodzielność. Przynajmniej wiem kogo obić za nieudane inwestycje :-)
Ale niestety nie mamy wyboru - OFE są częścią systemu zniewalania starszych ludzi rzucanymi im ochłapami z nadzieją na szybką śmierć i zamknięcie portfela... Aktualny stan mojego konta w ZUS to ~4.5000,- a w OFE ~0,- Po czternastu latach prowadzenia działalności a wcześniej sześciu bycia "etatowcem"...

Ale giełdy nie zamykają jutro.
I to jedna z najważniejszych prawd skutecznego inwestowania!
Pooh / 2008-04-24 11:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy?
Przemo, przerzucam wątek do siebie.
Ale jak ktoś ma życzenie, może podjąć dyskusję.
Q
misiek84 / 83.29.52.* / 2008-04-22 23:52
ty sie przejmujesz jakimiś tam 20-stoma procentami a ja na samym GANTcie straciłem kupując po prawie 90zł a teraz stoi po 30 ....czym ty sie martwisz ....ludzie mają większe problemy
MCI 27 zł teraz po 11zł
płakać sie chce... a ty jakieś tam 20% przeżywasz
makler2008 / 82.160.202.* / 2008-04-23 16:42
Dokladnie plakać sie chce nad ludźmi, którzy kupując akcje patrzą jak one spadają.
Jeżeli widzisz ze trend jest spadkowy oc lipca po co wlazisz jeden z drugim.
Pozcekaj jak sie nie znasz na tyle by sobie poradzić.
Taki Gant może rónie dobrze spaść na 10 czy 5 zl.
W czasie bessy akcje są skrajnie nie dowartościowane wiec spadki są nieobliczalne.
Straty trzeba ciac od razu zalożyć siobie 10%, i wywalać a nie patrzec aż spólka spadnie 80% i nadal spada.
inwestor_online / 2008-08-29 23:01
Mylisz chyba Ganta z Géantem... a zreszta... jak ktos kiedys kupil w promocji po 0,99 zlotych, pozniej o nich zapomnial, to jakies 1,5 roku temu, wymienil na dom z basenem i kortem tenisowym(wedle upodoban)
fdsafd / 87.207.227.* / 2008-04-22 22:16

UWAGA" Nie ponoszę odpowiedzialności za skutki decyzji inwestycyjnych podjętych na podstawie
moich rekomendacji.

Prokurator.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy