Do Prokuratora

borewicz / 2007-09-20 20:16
Witam

Mam do Ciebie jedno pytanie. Gdybyś miał trochę kaski i chciał zainwestować w tym momencie w jakąś spółkę. Jaka by to była spółka?

Bardzo liczę się z Twoim zdaniem, dlatego proszę o odpowiedz.

Pozdrawiam
borewicz
Wyświetlaj:
markul8 / 212.75.100.* / 2007-09-20 21:52
Witam !

Gratuluję rekomendacji dla ATLANTIS. Co prawda nie wytrzymałem do końca i sprzedałem wcześniej (ktoś, gdzieś pisał, że do 2,30). Załuję, że nie czekałem cierpliwie na twoją rekomendację sprzedaj, jednak i tak pozwoliło mi to odbić straty po TORA oraz dać całkiem niezły zysk. Jestem początkujący i obserwując to co dzieje się na GPW oraz twoje rekomendacje, bardzo liczę się z twoim zdaniem. Drogi Prokuratorze chylę nisko czoła i dzięki.
Prokurator / 2007-09-21 13:01 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,markul8". Dziękuje za wszystkie ciepłe słowa i wyrazy szacunku. Zapraszam zawsze do działo ,,Rekomendacje" i proponuję ścisłe stosowanie się do moich rekomendacji.
Prokurator.
Prokurator / 2007-09-20 20:26 / Uznany Gracz Giełdowy
Do ,,Borewicz".
Gdybym miał teraz określoną kwotę pieniędzy i chciał kupić jakieś akcje czekałbym na pojawienie się sygnałów kupna. Obecnie, jak zapewne zauważyłeś, otrzymuję same sygnały sprzedaży. Uważam, że z zakupem jakichkolwiek akcji warto się wstrzymać. Są po prostu moim zdaniem za drogie. Oczywiście są pewne wyjątki, ale i tak sygnmałów kupna nie generują. Dziękuję Ci za zaufanie i pozdrawiam Cię.
Prokurator.
borewicz / 2007-09-20 20:30
dzięki za odpowiedz

więc pozostaje mi czekać na Twoje rekomendacje kupna ;-)

pozdrawiam
borewicz
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy