do prokuratora

ludwigom / 2007-10-10 13:14
Witam serdecznie. Prokuratorze czy byłbyś tak szczodry i powiedział hawewowiczom i ile tak naprawdę jest warta spółka Hawe. Może jakies od do. Nawet Jeśli nie analizujesz tej spółki to czy do końca miesiąca możesz akcje tej spółki wycenić. Rozumiem, że do tego przydał by sie 3 kwartał, ale moze masz już swoje wartości. Oczywiście jeżeli jest to poniżej 20 zł to proszę nie pisz o tym na forum. :) pozdrawiam i życze trafnych analiz
Prokurator / 2007-10-10 20:24 / Uznany Gracz Giełdowy
Ja też Cię witam serdecznie wieczorem.
Przed chwilą dosłownie zamieściłem w dziale ,,Rekomendacje" najnowszą swoją rekomendację sprzedaży dla spółki ,,Hawe". Wartości tej spółki niestety, nie potrafię ocenić. Tym zajmują się doświadczone, kompetentne i renomowane, a tym samym wiarygodne firmy. Ja jestem tylko zwykłym inwestorem giełdowym takim jak Ty. W codziennej grze giełdowej posługuję tylko własnym wskaźnikiem analizy technicznej notowań giełdowych. Kiedy wskaźnik ten wygeneruje jakiś sygnał stosowną rekomendację zamieszczam w dziale ,,Rekomendacje". To wszystko. Pozdrawiam Cię.

Prokurator.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy