Forum Polityka, aktualnościKraj

Prokuratura bada internetowe fora

Prokuratura bada internetowe fora

Money.pl / 2011-05-04 17:23
Komentarze do wiadomości: Prokuratura bada internetowe fora.
Wyświetlaj:
głodny / 178.36.74.* / 2011-07-29 12:00
mini-STER z PO zamiast pracować - bada internetowe fora i POwiadamia prokuraturę!!!
A POnad 2,5 miliona polskich dzieci niedojada - bo wakacje i brak jedynoego POrządnego POsiłku w szkole!!! (a na deser VAT o obiadów w szkole? - no bo to dziura w budżecie Panie!, a uchwalać go na 2012 to lepiej PO wyborach, no bo można POprzegrywać jesienne wybory!!!)
/lido / 178.182.102.* / 2011-05-05 08:18
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
buc_pucybut / 2011-05-05 01:58 / Tysiącznik na forum
Radek jak ekspertka młoda rostowska ewenement na skale kraju zna angielski
polski patriota / 46.134.93.* / 2011-05-05 00:16
Niech tenże jakiś minister zgłosi sprawę , że niejaki semita - Gross napisał antypolska książkę , w której szkaluje kłamliwie nas Polaków .
Prawiezaratrala / 178.37.70.* / 2011-05-04 22:04
a czy nazwanie gogusia palantem z racji tego, że jest gogusiem będzie też penalizowane?
JanuszPOlikot / 2011-05-04 21:59 / Tysiącznik na forum
Arabowie (arab.: عرب `Arab, w pierwotnym znaczeniu: "koczownicy") – grupa ludów pochodzenia semickiego zamieszkująca od czasów starożytnych Półwysep Arabski. Większość Arabów to ludzie biali, choć w Afryce spotkać też można Arabów o negroidalnym wyglądzie.


To znaczy że jak żyd obraża araba to też jest antysemitą.............:):):):):):)
Oj ci żydzi strasznie zdewaluowali to słowo......Dla swoich interesów oczywiście zawłaszczyli określenie semita.........
A swoją drogą w talmudzie jest napisane że my z kolei jesteśmy gojami i "bydłem"........I co pan na to panie ministrze?
double agent sc / 173.32.52.* / 2011-05-04 20:04
Prokuratura nie powinna badać czy wszcząć śledztwo, tylko wszcząć śledztwo. Popełnianie zbrodni nienawiści i szerzenie antysemityzmu powinno być karane mandatem w wysokości dwumiesięcznych poborów a jak to nie pomogłoby to nie czekać do trzeciego razu tylko już za drugim kić na trzy miechy. Bardzo ważnym jest wprowadzenie ustawy mówiącej, że osoba mająca ciągotki do antysemityzmu, lub znana była z tego w przeszłości, nie będzie mogła sprawować żadnego politycznego stanowiska. Podobnie jest w USA, ten kto przejawia tendencje rasistowskie nie ma najmniejszej szansy na karierę w polityce. Ogólnie, w świecie Polska jest postrzegana jako kraj dziko-antysemicki co szkodzi Polsce bardzo a przede wszystkim w traktowaniu Polski poważnie i w biznesie. Najmłodsi internauci być może odziedziczyli antysemityzm po swoich rodzicach. Trzeba ich pouczać, że Żydzi byli w Polsce zawsze od początku jej powstania i stanowili 10% całego społeczeństwa. Na przestrzeni wieków Żydzi i ich potomkowie, stanowiący 10% społeczeństwa, potrafili wytworzyć 90% dorobku narodowego w nauce, kulturze i sztuce. Piłsudski lub nasz papież popierali pojednanie polsko-żydowskie ze wszystkich sił ale czy antysemityzm w społeczności katolickiej a szczególnie w KK został na zawsze złamany? Oby tak. Historia wspomina o wyjątkowych antysemitach jak ks.Stanislaw Staszic lub Prymas August Hlond, który np w 1936 roku w liście nawoływał Polaków do bojkotowania wszelkich biznesów żydowskich. O tych sprawach trzeba pamiętać oraz trzeba sobie zdawać sprawę, że te złe zachowania pewnych Polaków zaowocowały teraźniejszym antysemityzmem.
K K / 212.106.28.* / 2011-05-04 20:49
Co ty taki zatroskany?
Czy to cos slyszal o szlamowani Polski?
double agent sc / 173.32.52.* / 2011-05-04 21:33
Nie, nie słyszałem.
double agent sc / 173.32.52.* / 2011-05-04 20:01
Prokuratura nie powinna badać czy wszcząć śledztwo, tylko wszcząć śledztwo. Popełnianie zbrodni nienawiści i szerzenie antysemityzmu powinno być karane mandatem w wysokości dwumiesięcznych poborów a jak to nie pomogłoby to nie czekać do trzeciego razu tylko już za drugim kić na trzy miechy. Bardzo ważnym jest wprowadzenie ustawy mówiącej, że osoba mająca ciągotki do antysemityzmu, lub znana była z tego w przeszłości, nie będzie mogła sprawować żadnego politycznego stanowiska. Podobnie jest w USA, ten kto przejawia tendencje rasistowskie nie ma najmniejszej szansy na karierę w polityce. Ogólnie, w świecie Polska jest postrzegana jako kraj dziko-antysemicki co szkodzi Polsce bardzo a przede wszystkim w traktowaniu Polski poważnie i w biznesie. Najmłodsi internauci być może odziedziczyli antysemityzm po swoich rodzicach. Trzeba ich pouczać, że Żydzi byli w Polsce zawsze od początku jej powstania i stanowili 10% całego społeczeństwa. Na przestrzeni wieków Żydzi i ich potomkowie, stanowiący 10% społeczeństwa, potrafili wytworzyć 90% dorobku narodowego w nauce, kulturze i sztuce. Piłsudski lub nasz papierz popierali pojednanie polsko-żydowskie ze wszystkich sił ale czy antysemityzm w społeczności katolickiej a szczególnie w KK został na zawsze złamany? Oby tak. Historia wspomina o wyjątkowych antysemitach jak ks.Stanislaw Staszic lub Prymas August Hlond, który np w 1936 roku w liście nawoływał Polaków do bojkotowania wszelkich biznesów żydowskich. O tych sprawach trzeba pamiętać oraz trzeba sobie zdawać sprawę, że te złe zachowania pewnych Polaków zaowocowały teraźniejszym antysemityzmem.
nie anty / 109.243.59.* / 2011-05-04 20:45
Nie wiem, czy agentowi, a jeszcze podwójnemu, można wierzyć. Można jednak wymagać, aby dodatkowo wyjaśnił, dlaczego wobec tylu zasług nacji żydowskiej dla Polski, nie są one doceniane?
Dlaczego nasza gospodarka nie rozkwita, a wręcz odwrotnie, majątek kraju jest wyprzedawany za grosze, a kraj jest bezprecedensowo zadłużany? Dlaczego przedstawiciele tej nacji tak powszechnie zmieniają nazwiska na polskie?
Czy na krytykę zasługuje wyłącznie antysemityzm, zaś antypolonizm już nie?
Czy faktycznie to wyłącznie "złe zachowania pewnych Polaków zaowocowały teraźniejszym antysemityzmem"? Czy przedstawiciele drugiej strony nie mają przypadkiem swojego udziału w takich reakcjach?
PS.
Kto to poucza Polaków? Ten, który pisze "papierz", zamiast "papież"?
double agent sc / 173.32.52.* / 2011-05-04 21:31
Papierz przez rz to wina money.pl bo nieudolne kodowanie programu nie pozwala cofnąć pomimo, że nie pozwoliłem na to a nie mam polskiej klawiatury. Powyżej jest OK. Poza tym malym błędem nie wiem o co ci chodzi. Nie ma antypolonizmu tylko najwyżej reakcja na złe zachowanie. My Polacy lubimy interpretować fakty historyczne wyłącznie na swoją korzyść i jeszcze nieraz upiększając historię w przepiekną fantazyjną interpretację. Dlaczego? Czy ty jesteś tym posłem, który bawi się na wakacjach na Florydzie za pieniądze cieżko pracujących obywateli? Jeżeli tak to pozdrowienia.
nie anty / 109.243.59.* / 2011-05-04 22:01
Uważasz, że poseł, "który bawi się na wakacjach na Florydzie za pieniądze cieżko pracujących obywateli", zasługuje na twoje pozdrowienia?
Uważasz, że za twoje ortograficzne błędy odpowiedzialny jest portal money.pl?

Twój syndrom wyjaśnił niedawno red. Michalkiewicz:
„Ciemnota nie jest oczywiście powodem do chwały, ale jeszcze nie jest najgorsza. Zwyczajna ciemnota bowiem wie, że jest ciemna i oprócz szacunku dla wiedzy ma ciekawość świata. Najgorsza jest ciemnota oświecona, która nie tylko nadużywa zaufania prostaczków, podsuwając im Scheiss jako perły wiedzy, ale tym smrodem zatruwa społeczną atmosferę - i jeszcze oczekuje oklasków”.
double agent sc / 173.32.52.* / 2011-05-05 00:05
Papierz przez rz jest bardzo małym błędem zwłaszcza na tak nieformalnym forum. Tak money.pl ponosi odpowiedzialność za prymitywne kodowanie. Czy prezydenta też poprawiasz za błędy? Myślałem, że to tylko dobrze jak Katolik Katolika chce pozdrawiać. Posłuchaj mnie uważnie. Może jest to właśnie twoim osobistym syndromem. Wytłumaczę tobie dlaczego. Przede wszystkim muszę tobie oznajmić, że jakiś tam red. Michałkiewicz jest dla mnie osobą nieznaną więc dlaczego miałbym go uważać za autorytet nie wiedząc co on sobą reprezentuje? Z twojego polecenia? Skoro tobie się podoba to mogę tylko przypuszczać że jest antysemitą tak jak i ty jesteś. Dla mnie jest nikim. Wielki inteligencie uważający, że papierz przez rz to wyjątkowa ciemnota a wykazujesz kardynalne braki z zakresu nie tylko najnowszej lecz całej historii Polski. Polaku dumny, Żydzi zbudowali w Polsce zaczątki przemysłu w wielu regionach kraju. Polska bez nich byłaby tym czym jest teraz Zimbabwe. To, że nasza gospodarka nie rozkwita to jest z zupełnie innego powodu. Zgłoś sie ewentualnie do mnie pod warunkiem że: 1) nauczysz się prawdziwej historii Polski 2) nauczysz się bezstronnie omawiać zagadnienia 3) nauczysz się wyrażać w kulturalny sposób swoje własne myśli a nie cytować po chamsku innych. 4) nauczysz sie rozumieć, że Żydzi w Polsce to nie jakaś nacja tylko tacy sami obywatele jak wszyscy inni. Oni są u siebie, tak jak kiedyś byli u siebie, tak jak i teraz są, łachudro.
agent powinien być mądry / 109.243.165.* / 2011-05-05 08:47
Agent sc - podwójny - napisał:
"Oni są u siebie, tak jak kiedyś byli u siebie, tak jak i teraz są, łachudro".
"Mogę tylko przypuszczać że jest antysemitą tak jak i ty jesteś".
"Prokuratura nie powinna badać czy wszcząć śledztwo, tylko wszcząć śledztwo. Popełnianie zbrodni
nienawiści i szerzenie antysemityzmu powinno być karane".

Ot, jaka kultura, takie argumenty. Obawiam się, że agent wypełnił określone przez siebie kryterium "zbrodni nienawiści", posługując się słowami powszechnie uznanymi za obelżywe.
Podlega też karze za "szerzenie antysemityzmu", poprzez próby dostrzegania go tam, gdzie go nie ma.
Bo przecież krytyka braków w wykształceniu i kulturze agenta nie może być antysemityzmem!
marynarz098 / 2011-05-05 02:47 / Tysiącznik na forum
A ja sie dziwie tobie, ze chce tobie sie pisac, masz racje, ale nie wierze bys do swej racji przekonal kogokolwiek kto wierzy, - ze Zydzi sa winni wszytskiemu co zle.
To strara czasu, to tak jak bys kogos z PIS przekonywal na tym forum ze PO jest kool, albo na odwrot.......jesli nawet wyslowisz sie bezblednie, poprzesz swe tezy najlepszymi argumentami, to i tak na koniec bedziesz nazwany .......................pewnie sie domyslasz, jak.

ps: nie unos sie, nie ma sensu, sa tacy co wierza, ze swiat by sie rozpadl bez Polski i jej narodowosciowo/nacjonalistycznych wartosci.
A Maryja zydowska matka, innego znanego Zyda jest przeciez z Czestochowy.

inne ps: mr. Gershwin i mr. Berlin pewnie znasz............. dzieki nim ci sami nieswiadomi co sobota skacza w takt ich muzyki , niewiedzac nawet ile to Zyda zawdzieczaja.

szkoda gadac
Ryszard W / 83.5.252.* / 2011-05-04 19:52
Minister Sikorski kiedys oficjalnie powiedział ze należy "wyrżnąć watahe " kierując to do zwolenikow PiS.- Czy to oznacza mowe miłości sado-masochistycznej wg Liberalnego modelu. Panie Sikorski , tak rozpoczyna się faszyzm a pan jest jego prekursorem.- Będzie cenzura !!
jok / 85.222.86.* / 2011-05-04 19:33
odrażający prymityw. Druga może obraza RSik, ale gdzie tu antysemityzm. Chyba ze przez nazwanie teścia "czosnkiem", ale gdyby Francuza nazwać ślimakiem, żabą czy serem Camembert, też jest obraźliwe?
wektor / 2011-05-04 19:31 / portfel / Bywalec forum
Polecam wszystkim przeczytać książkę, Pani Appelbaum Anne pod tytułem " Gułag "
buc_pucybut / 2011-05-04 18:59 / Tysiącznik na forum
hehehee zaczyna się ty j... z.... p..... amen czuje czosnek
reall / 89.75.161.* / 2011-05-04 18:49
Wielka promocja komiksu Fryderyka Chopina w Niemczech, MSZ p.Sikorskiego reklamowało twórczość Chopina przebarwnymi wpisami "na ch... on tam stoi" czy "efekt koniowalenia",
inspirujący pomysł kultury rządzących „elit” miał promować Polaków.
I jak tu szanować tą „elite” jak „sra” w nasze gniazdo.
Zenek56 / 77.255.152.* / 2011-05-04 18:47
Ja obrazam i wyśmiewam ja dobry, ty obrazasz i wysmiewasz ty zły.Każdy kij ma dwa końce Radosławie.
baltowcom / 79.185.251.* / 2011-05-04 18:42
Panie Sikorki zajmij się Pan demokracją,wolnością słowa i wyborami w naszym kraju nim zaczniesz Pan pouczać Łukaszenkę,lub też krzewić POokrągłostołową demokrację w Libii,czy też innym Afganistanie.Co do prokuratury niechaj weźmie się za wyjaśnianie samorządowych wyborów u mnie.

http://niepoprawni.pl/blog/1586/czarne-skrzynki-baltowgate

http://niepoprawni.pl/blog/1586/tylko-jeden-telefon-arabskiego

http://niepoprawni.pl/blog/1586/kto-i-dlaczego-chowa-pod-dywan

HOME - http://www.baltow.com
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy