Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Prokuratura zbada interwencję u Czarzastego

Prokuratura zbada interwencję u Czarzastego

Money.pl / 2007-03-16 18:11
Komentarze do wiadomości: Prokuratura zbada interwencję u Czarzastego.
Wyświetlaj:
grr / 83.14.83.* / 2007-03-19 16:52
A co Panie Czarzasty UB-eckie metody działania Ci sie nie podobają? A co to jest ordynacka, jak nie siedlisko byłych uboli i kapusiów chowających się pod maską kółka wspólnych zainteresowań z czasów PRL. Koniec bezkarności i powiązań z mafijnym światkiem, może rozpieprzą wreszcie ten k********* uboli. Kaczory Zibro pogońcie dobrze te chołotę i rozwalcie to siedlisko uboli. Pozdrawiam
płucko / 87.206.159.* / 2007-03-17 01:47
Ziobro wysłał, Ziobro stwierdzi, że wszystko było prawidłowo.
Tak, tak panie Czarzasty, Ziobro i bliźniacy są pamiętliwi i mściwi.
dawaplusdwa / 83.24.249.* / 2007-03-19 18:44
zakonotuj to sobie dobrze, przyda się na przyszłość
Tomasz.S. / 83.7.20.* / 2007-03-16 21:59
Prokuratura sprawę umorzy ponieważ stwierdzi że wszystko
odbyło się zgodnie z "przepisami - Ziobry". A Ziobro wiadomo, butny strażnik rewolucji PiSu. Do czasu!
poruszony / 83.6.24.* / 2007-03-16 22:29
to myślisz ze synek Czarzastego będzie sobie jeszcze swawolił swobodnie z banydatmi - przyjdą kiedyś jeszcze takie czasy?
maniuś / 83.27.120.* / 2007-03-16 19:07
Widocznie mieli powód.Dlaczego nie przeprowadzili rewizji u kogoś innego?Moim zdaniem to synkowie i córeczki różnych bonzów partyjnych zawsze byli umoczeni w różne szemrane interesy oraz kontakty z przestępcami ponieważ wydaje się im że tatuś lub mamusia postawioni wysoko zawsze ich obronią.
piter25 / 84.10.219.* / 2007-06-18 07:06
nie wiesz oczm mowisz jeśli chodzi o kontrole policj jak robią to zwykli policjańci to morze ok. aleb jak robią to kryminalni to wszelkie zasady mają w pupie (mówię tu delikatnie) robią co chcą a traktują cię z góry jak bandziora który zabił z 5 osób lub produktuje anfe .Nie życze tobie być w takiej sytuacji , czujesz się jak byś bnył bandytą a wiesz że masz czyste sumienie. Mój przyjaciel dostał 2 mieśące sankcji choć wiem że jest czysty jak łza. poprostu przyją samochód do naprawy który okazał się kradziony . My sami złapaliśmy tego co wstawił samchód do warsztatu
i mieliśmy nadzieje że przyjaciela zwolńą a tu areszt .
Więc albo policja to debile albo nasze prawo to kpiny.
Masz pieńądze i prawnika to nie siedzisz lub jesteś szaym człowiekim i masz taki kłopoty że gdyby ci ktoś to opwiedział to byś nie uwierzył. Zaufaj mi prawo nie jest po twojej stroni jak nie masz pieńędzy a jak jest sprawa jest zdala od twojego domu to już masz przesrane
romanas1 / 83.11.48.* / 2007-03-16 18:11
Działania rodem z NKWD - zbiera mi się na wymioty.......
E. Skiba / 83.16.139.* / 2007-07-14 07:36
Proszę o pomoc do mojej posesji również wtargnęła nocą policja nie legitymując się targnęli na mojego męża i zaczeli wydzierać go za bramę. teściowa wybiegła nie wiedząc co się dzieje i chciałą pomóc synowi. Została udezrona przez jednego policjanta w twarz. Ja dzwoniłam na policję bo oni pod siatką robili z moim mężem co chcięli. Oni na drugi dzień stwierdzili że chcięli tylko sprawdzić czy mąż kierował po pijanemu. Mieli do wszystkiego prawo a nawet wejść przez zamkniętą bramę. nakłamali że mąż czekał na nich pod bramą i się na nich rzucił. Sprawa ciągnie się w nieskończoność i oni rozbili te dwie sprawy. Teraz stawiają mu kolejne zarzuty i pewnie zrobią drugą sprawę. Ale trudno o tym wszystkim pisać tego trzeba posłuchać. Proszę Pana o pomoc bo oni nie dadzą nam żyć. Zresztą co to za śledztwo skoro prowadzi go kolega oskarzycieli zza ściany komisariatu i manipulują świadkami jak tylko chcą.

Najnowsze wpisy