PRONOX

Money.pl / 2008-01-09 10:22
Komentarze do spółki: PRONOX.
Wyświetlaj:
Edyta Gontarz / 2010-06-11 11:15 / Bywalec forum
Masz racje że dno dobrze że mam jeszcze troche siana to będe dokupywała po trosze a jak będzie niżej to sprzedam inne papiery i kupie pronka.Cena jest już i tak śmiesznie niska i nie sądze żeby były większe spadki.
wiem10 / 2010-06-11 11:01 / Tysiącznik na forum
No chyba mamy dno - udeptać trzeba i do góry
ementaler / 83.29.6.* / 2010-06-11 18:14
Jest taki wpis mniej wiece w listopadzie, moze w grudniu w ktorym pisales ze1,6 zl to dno i nizej nie bedzie... ty jestes niereformowalny
wiem10 / 2010-06-11 21:02 / Tysiącznik na forum
Był taki twój wpis gdy Pronox dochodził do 1,40zł ---biłeś czołem i przepraszałeś na tym forum. Pamiętasz
wytrwały / 62.121.72.* / 2010-06-11 22:45
Nie ma co się sprzeczać, ludziska :)
Stara prawda giełdowa - 'nigdy nie jest tak tanio, żeby nie mogło być jeszcze taniej i nigdy nie jest tak drogo, żeby nie mogło być jeszcze drożej' he he
Edyta Gontarz / 2010-06-11 10:02 / Bywalec forum
Coś cich się zrobiło czyżby już wszyscy odeszli.Ementaler powiedz kiedy będzie rosło?
johnnydwierence / 89.228.118.* / 2010-06-11 10:04
nikt nie odszedł
Edyta Gontarz / 2010-06-10 16:25 / Bywalec forum
ładne obroty dzisiaj chyba co niektórzy wyczuli dołek bo widać małe zbieranko.
expol1 / 2010-06-10 18:53 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
co myślisz Edyta o dzisiejszym dniu? ręce opadają!!!!
Edyta Gontarz / 2010-06-10 21:25 / Bywalec forum
Wiesz już sama nie wiem co o tym myśleć.Nawet gorsze śmiecie lepiej się trzymają.Spółka wychodzi na prostą a kurs coraz niżej.Popatrzeć z boku to jakby manipulowali kursem i go zaniżali.Tylko w jakim celu?Myślałam że już cie nie ma ciekawe co tam u hohlika?
expol1 / 2010-06-11 18:29 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Ja tu chyba drzwi zamkne, bo teraz sprzedawać to nie ma sensu.. Wk....wia mie już ta giełda. Mniejmy nadzieje że jak ostatnio kurs zwalił się na dno i w ciagu tygodnia spekulacyjnie zostanie podbity.
wytrwały / 217.153.75.* / 2010-06-10 17:06
Pojawiło się trochę chętnych na K po 72-73gr ale trudno nazwać to zbieraniem, skoro na 6x wywalonych akcji PKC (między ~6 a ~20 k - razem ~60k - nie licząc pojedynczych transakcji) tylko 1x ktos wyciągnał 8k PKC w górę.
Albo komuś się spieszyło albo ludzie się wystraszyli tej równi pochyłej albo ktoś straszy przed prawdziwym zbieraniem.
Zobaczymy...
Edyta Gontarz / 2010-06-10 14:26 / Bywalec forum
Normalnie masakra po co ktoś wogóle kupuje te papiery skoro póżniej sprzedaje ze stratą.To chyba normalne że raczej nie zarobił?
johnnydwierence / 89.228.118.* / 2010-06-10 13:42
hehe zabrakło już chętnych do kupowania lol
Edyta Gontarz / 2010-06-09 19:36 / Bywalec forum
Czyli ementaler wnioskuje z tego co napisałeś że tutaj nie ma szans na zarobek i że to już zawsze będzie groszowa spółka czy tak?
ementaler / 83.29.172.* / 2010-06-09 20:29
Nie, nie twierdze tak. Uwazam ze nie ma szans to okreslenie ktorego nie wolno uzywac. Jednak moim zdaniem, restrukturyzacja spolki z Panem Krolem na czele nie przyniesie zyskow dla akcjonariuszy. Zaznaczam ze mam szacunek do Pana Krola, jako biznesmana i uwazam za swietnego fachowca. Ja bym pronoxu nie kupil...chyba ze liczac na jakies 10 % szybkiego zysku, ale szybko bym sie tej spolki pozbywal po pozytywnym komunikacie.
Wiem ze ta spolka kusi, widac na wykresie znaczace skoki, ale jesli przesledzisz historie spolki zauwaz ze po komunikacie powodujacym wzrost kursu, zaraz jest info negatywne poglebiajace spadek.
I jeszcze raz zaznaczam-pronox bedzie mial sie dobrze, bedzie zrestrukturyzowany, zacznie przynosic zyski, kurs moze wybije sie na chwile w gore, ale moge sie zalozyc ze za rok bedzie ponizej zlotowki i tak sobie bedzie juz krazyl
Edyta Gontarz / 2010-06-09 21:46 / Bywalec forum
Po każdym wystrzale na północ cena spada dlatego że w dalszym ciągu nie ma konkretów to raz a dwa to objęcie akcji przez zarząd po 10 groszy.To te 10 groszy ciągle ciągnie kurs w dół.
Edyta Gontarz / 2010-06-09 21:25 / Bywalec forum
Kiedyś napisałeś że emisja będzie po 30 groszy,wejdzie na ciągłe jak będzie po 60 groszy i póżniej jak wyjdzie na prostą to będzie po1.40zł.w twoim czarnym scenariuszu będzie wokół złotówki krążyć .Jeśli tak to będe na zero a może będzie jakiś wstrzał lub sie pomylisz i będzie dużo lepiej hmmmmm
ementaler / 83.29.172.* / 2010-06-09 21:39
Nigdy nie da sie trafic dokladnie co do grosza. Uwazam ze jestes w nienajgorszej sytuacji, bo np hohlik to chyba po 3 zl kupowal... ;), a wiem10 to sciemnia wiec nie ma go co sluchac.
Mysle ze na Twoim miejscu trzymal bym, ale przy najblizszej okazji pozbyl bym sie tego papiera. Chyba ze sytuacja sie drastycznie zmeni, ale nie zanosi sie na to.
Wreszcie ktos z kim mozna podyskutowac, bo tamci dwaj to wrecz jak fanatycy slepo brnacy w ogien.
Edyta Gontarz / 2010-06-10 11:28 / Bywalec forum
Niektórzy uważają może że to co sie pisze na forum będzie miało wpływ na kurs akcji ale ja w to nie wierze.Kupiłam dosyć sporo tych akcji i też się troche denerwuje jak kurs ciągle się osuwa.Nie spieszy mi sie moge zaczekać i rok i dwa gdybym miała pewność że to da coś zarobić.Liczyłam że po wejściu na ciągłe będzie lepiej a tu nic może dopiero jak podpiszą układ to będzie lepiej ale nie wiadomo po ile akcje będą obejmować.Staram sie zawsze obiektywnie podchodzić do wszystkich informacj i wypowiedzi innych,czasami dobrze jest posłuchać kogoś kto ma odmienne zdanie bo to rozjaśnia umysł i stawia sprawe w innym świetle można wtedy jeszcze raz wszystko przeanalizować.Problem jest również w płynności dzisiaj ciężko jest sprzedac nawet nieduże ilości.Myśle że zaczekam co się wydarzy strata 20% to jeszcze nie tak wiele może jescze coś z tego .będzie
GoG / 82.20.232.* / 2010-06-10 12:24
Oby cos bylo.Ja twkie w tych akcjach juz troszke i mam strate chyba ponad 20%.Nie wiem dokladnie bo ciagle usrednialem i sie pogubilem lekko.
expol1 / 2010-06-09 18:26 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Witam Ementalera :)
ementaler / 83.29.172.* / 2010-06-09 18:32
Witam, moja skrzynka ktora podalem Ci jest nieaktualne, nie pracuje juz tam, wiec jesli pisales przepraszam za brak odpowiedzi. w razie czego wal na forum.
expol1 / 2010-06-10 13:45 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ok. mam jedną sprawe do ciebie ale wolałbym pogadać nie publicznie, jak coś odezwij sie expol1@wp.pl
Edyta Gontarz / 2010-06-09 11:21 / Bywalec forum
Skoro uważasz ementaler że to śmieć iże się nie podniesie no to podaj jakieś konkrety.Ja uważam że jeśli układ zostanie podpisany i zaczną powoli generować zyski to ta spółka ma szanse stanąć na nogi i dać zarobić.To prawda że centrozap wyemitował dużo akcji i pronox też chce przeprowadzić emisje ale myśle ,czuje że nie będzie tak żle.może wiesz coś więcej to sie podziel.
ementaler / 83.29.172.* / 2010-06-09 17:17
Ale ja naprawde nie mam sily pisac ciagle to samo..poczytaj historie tego forum, bo bylem tu przed Toba. Emisja akcji jest niekorzystna dla akcjonariuszy! W pronoxie emisja bedzie gonic emisje. Nie patrz na wykres, on nie ma znaczenia w tym przypadku, bo jak mozna porownywac spolke z kapitalizacja 9 mln, do spolki z kapitalizacja 70 mln. Popatrz na free float, skad te wzrosty maja sie wziasc. Oczywiscie mowie o dlugim terminie. W miedzy czasie mozna wylapac pare procent spekulacyjnie, tak jak ostatnio. Zamiana dlugu na akcje = ratunek dla spolki, ale klopot dla obecnych akcjonariuszy...no chyba ze tych z zarzadu, bo oni mga dodrukowac dla siebie...
makumba lelum / 89.228.118.* / 2010-06-09 17:46
no dobra, skoro kolega taki mądry to może wyjaśni skąd takie loty na techmexie, gdzie tamta spółka nic nie produkuje, długi większe, no i jest w stanie likwidacji
ementaler / 83.29.172.* / 2010-06-09 18:37
...i co z tego? mam porownac techmex do pronoxu? prosze cie nie osmiesaj sie?! co maja te spoki wspolnego?
loty na techemxie sa akcjami spekulacyjnymi, nie sledze sytuacji tej spolki, wiec nie podam Ci konkretow.
JEsli dazysz do tego ze skoro techmex upada a rosnie, a pronox sie wybroni to tez powinien rosnac, to proponuje Ci szukac innego zajecia...gielda nie jest dla kazdego.
makumba lelum / 89.228.118.* / 2010-06-09 16:05
oficjalnie ta spółka ma nieokreśloną przyszłość. do czasu walnego
Edyta Gontarz / 2010-06-09 16:48 / Bywalec forum
Mnie sie wydaje że trzeba będzie jeszcze poczekać aż podpiszą układ no i oczywiście na wyniki za 2 kw. ale to dopiero w sierpniu.Jeżeli popatrzeć na wykres od początku to cena wydaje się śmieszna.Dużego spadku bym się tutaj nie obawiał denerwuje mnie tylko brak konkretów ze strony zarządu
ementaler / 83.29.199.* / 2010-06-08 22:13
witam was mistrzowie inwestowania :). smieja sie ze mnie znajomi ze sie udzielam na tym forum, ale stesknilem sie za wami wiec postanowile znowu troche pomieszac...ale teraz lagodniej, bo ostatnio modne sa przemiany;). mam nowa wycene dla pronoxa. 27 groszy w listopadnie... i jak sie teraz rzucicie na mnie ze zloscia, to proponuje usiasc, poswiecic troche czasu, odswierzyc historie tego forum i zastanowic sie kto ma racje, a kto tu psoci, lub zawsze wszystko "wie"...wie10 oczywiscie ;).
wiem10 / 2010-06-08 22:37 / Tysiącznik na forum
Oj ementaler to że sprzątasz w jakimś biurze nie oznacza że wszystko wiesz. Zamiast krytykować tylko Pronoxa powiedz co kupić żeby odrobic straty.
ementaler / 83.29.172.* / 2010-06-09 17:21
po pierwsze, nie twierdze ze wszystko wiem
po drugie, zaczynalem od rzeczy bardzo podobnych do sprzatania w biurze, wiec jesli chcesz mnie obrazic to ci sie nie uda. i powiem ci ze praca ktora polegala glownie na kserowaniu roznych dokumentow wiele mnie nauczyla...moze dzieki temu nie robie glupich inwestycji, jak niektorzy...
a po trzecie na twoim miejscu to najpierw spedzil bym czas na dlugiej nauce a pozniej robilbym deale...chociaz w twoim przypadku nie wiem czy pomoze, bo charakteru sie nie da zmienic...
Edyta Gontarz / 2010-06-08 20:01 / Bywalec forum
Obejrzyjcie wywiad w cnbc.Moim zdaniem jest okej.Król nie chce podać po ile obejmą akcje ale lista wierzytelności ma być gotowa do końca czerwca natomiast szczegóły układu lipiec sierpień.W sierpniu dobry wynik za drugi kwartał i podpisanie układu powinny dać marsz na północ o ile po drodze nie wydarzy się coś dobrego iwystrzeli wcześniej.trzeba cierpliwości
ementaler is back! ;) / 83.29.199.* / 2010-06-08 22:09
popatrz na kurs centrozapu, na obietnice skladane przez krola dla akcjonariuszy centrozapu...zatanow sie, jesli masz choc troche pojecia o ekonomi i rynkach, kto zaplacil za strate jaka przynios centrozap w poprzednim roku... i zrozum, ze jesli pronox zostanie uratowany, to wcale nie znaczy ze jego kurs bedzie wyzszy niz poprzednio. Uwazam iz, spolki pana krola traktuja gielde jako okazje do pozyskiwania kapitalu, kosztem akcjonariuszy, ktorzy na akcjach nie zarobia. W pronoxie powtarza sie ten scenariusz... ja nie chce Cie zniechecic, tylko pokazuje Ci inny punkt myslenia...oczywiscie wszystko moze sie zdarzyc..np. pod siedziba pronoxa znajda sie niewyczerpalne zloza ropy naftowej i kurs za miesiac bedzie wynosil 600 zl za akcje, a ty bedziesz 60000% , tego Ci zycze. Ale polecam wczesniejsza glebsza analize kupowanych spolek, a nie metode - upadl, stanial, to sie podniesie i zdrozeje.
GoG / 82.20.232.* / 2010-06-08 14:11
Moim skromnym zdniem to szybko 1zl nie zobaczymy.Taka cena na poczatek mnie zadowala.
expol1 / 2010-06-08 11:52 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Hohlick , Edyta, Wiem 10, czekamy i czekamy a czas ucieka, kto z was stawia na pozytywny wystrzał w góre w ostatniej dekadzie czerwca?
Pozdrawiam
BK1508 / 93.105.174.* / 2010-06-05 18:58
Nie ma dużej podaży, to już plus. Ponadto jak nie będzie jakiegoś pozytywnego infa, to pozostaje nam czekać do 29.06 i może na ZWZ coś się rozstrzygnie na naszą korzyść.
Edyta Gontarz / 2010-06-04 19:19 / Bywalec forum
Obroty niewielkie i chętnych do zakupów nie ma wielu.Najważniejsze że ci co mają trzymają i za bezcen nie oddają.Przynajmniej teraz coś zaczyna się dziać bo ciągle są jakieś informacje.Wcześniej dosyć długo trwała cisza.Myśle że nie długo powinny być jakieś rozstrzygnięcia
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy