Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Propozycje Inwestycyjne - bezpośrednie

Propozycje Inwestycyjne - bezpośrednie

skomentuj
DamianJ681 / 37.47.168.* / 2019-01-28 15:58
Witam,

Przedstawię propozycje inwestycyjne w trzech wariantach:
1. Aktywne - nawiązujemy partnerską współpracę z różnego rodzaju przedsiębiorstwami i osobami decyzyjnymi. Działajmy na zasadzie "connecting bussines" - łączymy inwestorów z przedsiębiorcami. Państwo wchodzą bezpośrednio w udziały, współpracę czy akcje, czerpiąc z tego aktywne lub pasywne zyski jako udziałowiec, partner. Mamy wiele ciekawych projektów m.in. związanych z sektorem innowacyjnym.
2. Zabezpieczone - są rozwiązania zabezpieczonych inwestycji lub zabezpieczenia kapitału z ciekawym procentem np. przed planowaną inwestycją. Zabezpieczenie w zależności od projektu na majątkach, nieruchomościach, ruchomościach, aktywach, art 777. Pomagamy poszerzyć, a także poprawić wyniki indywidualnego portfela inwestycyjnego.
3. Nieruchomości - przedstawienie inwestycji związanych typowo z rynkiem nieruchomości np. flipy, inwestycje w nowe budownictwo. W tym zakresie współpracujemy ze specjalistami z całego kraju.

Zapraszamy do kontaktu, przewidujemy długofalową współpracę.
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy