Forum Forum inwestycyjneFundusze

prośba o poradę dot fundusz /planu emerytalnego

prośba o poradę dot fundusz /planu emerytalnego

latawica / 2013-08-19 08:49
Witam, mam ogromną prośbę o poradę, bo nie mam pojęcia na jaki produkt inwestycyjny/ fundusz się zdecydować. Po krótcce przedstawię swoją sytuację. Mam 23 lata wyjechałam z kraju w celach zarobkowych, ale pewnie jest że resztę życia spędze w ojczyźnie. Moje obecne zarobki- dość wysokie, sprawiły że zaczęłam zastanawiać się co z tymi pieniędzmi zrobić, jak ulokować je na przyszłość. Zastanawiam się nad funduszem /planem emerytalnym. Naczytałam się mnóstwo opinii o Skandii i innych tego typu firmach/produktach i przyznaję że im więcej czytam tym bardziej staję się głupia. Szukam dobrego-godnego zaufania produktu (racjonalnego- koszty nie przewyższające zysku?!) który pozowli mi odkładać co miesiąc konkretną kwotę na moją rentę emeryturę. Czy możecie mi coś polecić? w tym temacie naprawdę nie mam nic do powiedzenia, a nie chcę kierować się reklamą czy zapewnieniami o potenacjalnym zysku którego summa summarum potem nie będzie. z góry dziękuję
''priv'' / 78.8.21.* / 2013-08-19 10:51
Jeśli jesteś ''zielona'' to poszukaj miejsca gdzie będziesz mogła zainwestować w fundusze quercus. O skandiach, aegonach i innych stworach na razie zapomnij bo jest tu potrzebna nie tylko wiedza, ale i praktyczne umiejętności zarządzania kapitałem by pokonać koszt i jeszcze mieć z tego dodatkowy bonus.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy